Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiverr mi dodje glave
12-02-2012, 07:28 PM
RE: Fiverr mi dodje glave
(18-10-2011 08:05 PM)TarantulaBre Wrote:  Meni na fiverru odlicno ide... Na odlicno, mislim da ne radim nista a pare samo dolaze Smile

Imam oko 15 gigova za 15 razlicitih niche blogova. Pisac ima login za fiverr, prihvata i radi postove i dobije $2 za post. $2 meni... I imam oko 70-100 mesecno... $150 mesecno bez da ista radim je odlicno Smile

Naravno, 100% pozitivan feedback jer ljudi ocekuju vece krsheve a moji niche sajtovi su bas niche bez irelevantnih linkova.

kako ovo radi i jel moguce jos uvek tako nesto na fiveru?

igre auti| razmena linkova PR3>
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-02-2012, 02:39 PM
Smil42c3e9b74e235 RE: Fiverr mi dodje glave
(06-10-2011 01:02 PM)Jokja Wrote:  Ja u zadnje vreme u glavnom trazim uzorak da mi posalju, ako se radi o linkovima ili vec linkbuildingu. Mada po pitanju toga veoma lose stoji. Ljudi i dalje kupuju i prodaju forum linkove iz profila, blog komentare iako to ne vredi prakticno nista. Moracu malo bolje pogledati da li ima nesto kvalitetnije da se nudi, ali posle svega ja sam ipak najsigurniji kad ja to sam odradim.
Jasno, ali bilo bi dobro naći pravu čunku koji će za male pare raditi linkbuilding.
Jesi li ti našao takvog, Jokja?
Ako ti se da reci tko je, ako ne odgovori potvrdno ili negativno.
Pozdrav,
Find all posts by this user
25-02-2012, 05:53 PM
(25-02-2012 02:39 PM)Palac Wrote:  Jasno, ali bilo bi dobro naći pravu čunku koji će za male pare raditi linkbuilding.
Jesi li ti našao takvog, Jokja?
Ako ti se da reci tko je, ako ne odgovori potvrdno ili negativno.
Pozdrav,

Pa imas odesk brate, ja outsourcam fiver via odesk, filipinci i bangladesani rade za $1 ili manje posao za koji ces ti dobiti $4.
Nadji si i zaposli kvalitetnog radnika za ongoing working relationship i poslije mu samo copy&paste ono sto ti dobijes na fiverru.
Ja licno nisam outsourcao linkbuilding, ali ima toliko stvari koje mozes pusiti druge da rade, a da i nije velika konkuencija,
kau u slucaju LB-a i nekih drugih SEO poslica.

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
25-02-2012, 06:32 PM
(25-02-2012 05:53 PM)anarchox Wrote:  Ja licno nisam outsourcao linkbuilding, ali ima toliko stvari koje mozes pusiti druge da rade, a da i nije velika konkuencija,
kau u slucaju LB-a i nekih drugih SEO poslica.
Mene zanima LinkBuillding i isključivo LinkBuilding.
Imam neka iskustva sa Indijcima preko Freelancer.com ali bilo je PREviše natezanja s njima, i nisam baš bio najzadovoljniji.
Želio bih naći nekoga za dugoročnu suradnju, zato sam pitao Jokja njegova iskustva?
10-09-2013, 01:48 AM
Zanima me, ima li ko na forumu da je aktivan na ovom Fiverru?
Aktivan u smislu, da ima nekog available balansa...
Potrebno mi je da neko kupi gig putem fiverr-a, a ja cu mu uplatiti na Paypal.
Zainteresovani INBOX, hvala unaprijed.

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
30-09-2013, 10:48 AM
Kvalitetan SEO se ne moze naci ispod $150 ili cak i $200. To sto je za $5 to je cisto djubre. Ne moze vam pomoci nikako. Ajde malo razmislite. Tamo se nudi 10,000 backlinkova za $5. Koji je to kvalitet ustvari? Za 10,000 kvalitetnih backlinkova trebace vam meseci ako ne i godine. Ja sam u ovom poslu vise od 8 godina, SEO se promenio drasticno,znam da Fiverr nikada nije bio niti ce biti dobar. Samo 2% sa Fiverra moze da se okarakterise osrednje i moze se iskoristi. I to samo za neke niche ne za sve. Kao primer dobrog je da nadjete guest post na nekom PR 7,8,9 sajtu sa dobrim trafficom koji je naravno u istoj nichi sa vama. Taj Guest Post vredi mnogo vise ali eto vi ga tu mozete dobiti za $5. Ako vam ne ide linkbuilding onda platite $200-$300 i imacete sve dobro odradjeno. Ako nemate te pare, onda naucite kako se radi linkbuilding. Nema vam druge. Smile
Sve najbolje.

Internet Marketing blog- Earn money online using my special techniques!
30-09-2013, 06:01 PM (This post was last modified: 30-09-2013 06:07 PM by Igor Tomić.)
(30-09-2013 10:48 AM)VukasinI Wrote:  Kvalitetan SEO se ne moze naci ispod $150 ili cak i $200.

Ako vam ne ide linkbuilding onda platite $200-$300 i imacete sve dobro odradjeno. Ako nemate te pare, onda naucite kako se radi linkbuilding. Nema vam druge. Smile
Sve najbolje.

Možda može da se nađe neko ko će da radi na vašim sajtovima kvalitetnu onpage i offpage kampanju, ali samo ako utrošite ovoliko novca na mesečnom nivou.

(30-09-2013 10:55 AM)VukasinI Wrote:  PR je samo broj i prakticno je vec postao nebitan. Meni zapravo nikad nije ni bio bitan.

Po meni, bitno je samo da je sajt posećen, i da te posetioce zanima ono šta će na našem sajtu naći.

Realno, ako je sajt posećen - 99% da je i kvalitetan. Vaganje metrika sa servisa kao što su Moz OSE, MajesticSEO, ahrefs, pa čak i PR i Alexa rank, itd. dobija na važnosti kada sajt nema (mnogo) posete, pa želimo da proverimo prvo da nam taj link neće štetiti, a zatim i da budemo sigurni da nam se vredi uopšte cimati dobiti link sa tog sajta.

O tome kako proceniti sajt pisao sam u ovoj temi: http://www.internetzarada.org/puno-guest...l#pid84027

(30-09-2013 10:55 AM)VukasinI Wrote:  PR je samo broj i prakticno je vec postao nebitan. Meni zapravo nikad nije ni bio bitan.
(30-09-2013 10:48 AM)VukasinI Wrote:  Kao primer dobrog je da nadjete guest post na nekom PR 7,8,9 sajtu sa dobrim trafficom koji je naravno u istoj nichi sa vama.

Hm, da li je PR bitan ili nije. Nemoj u jednoj temi pisati jedno, u drugoj drugo.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
30-10-2013, 11:30 PM
Ja mislim da je fiverr odlican i moze da ugrozi poslovanje samo onima koji ne znaju da rade. Naprimer, pre 5-6 godina SEO je na nasem trzistu obuhvatao samo metatags, description, title, eventualno h1 tagove, prijavu na google i to je to. Vec mesec dana trazim nekog da mi na pravi nacin uradi offline i online SEO, i ja za 200-300 evra mogu da dobijem isto sto sam mogao da dobijem 2007! Problem je sto ljudi koji tek sad rade web prezentacije za svoje kompanije misle da je to dovoljno. Btw, ako neko moze da mi pomogne sa SEO kampanjom za moj sajt, neka pusti poruku, i cenu iste.
10-11-2013, 12:28 PM
Na Fiverru se moze zaradit, samo triba nac nesto u cemu si dobar i da ti ne oduzima previse vrimena. Ako nesto ne mozes napravit u po ure, mozda je bolje ni ne radit, jer se ipak zaradi samo $4.

Opet postoji jedan problem, ljudi dodu na Fiverr i zaborave da su uslugu platili samo $5 a onda ocekuju da ce in neko napravit odlican on page/off page seo, dati im milijun lajkova na faceu i slicno.

Isto tako, mozda svi razmisljamo na takav nacin, nademo nesto sta nam je potrebno ali ocekujemo previse od nekog giga i razocaramo se, zaboravljajuci da smo to platili samo $5!
10-11-2013, 08:02 PM
(10-11-2013 12:28 PM)edvard_munch Wrote:  Na Fiverru se moze zaradit, samo triba nac nesto u cemu si dobar i da ti ne oduzima previse vrimena. Ako nesto ne mozes napravit u po ure, mozda je bolje ni ne radit, jer se ipak zaradi samo $4.

Možeš postaviti i višu cenu za svoj gig, ne mora to uvek biit 5$ Winking naravno, moraš biti i viši level da bi to uradio.
11-11-2013, 10:41 PM
E da, onda se može i neloše zaradit, kad si Level 1 ili više .. Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Fiverr - neisplaćen novac jurecro 23 7,991 29-01-2012 06:31 PM
Last Post: pavlek

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)