Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiverr mi dodje glave
11-11-2010, 06:53 PM (This post was last modified: 11-11-2010 06:55 PM by BlueBerry.)
Fiverr mi dodje glave
Evo da vam ispricam moje iskustvo sa uslugama koje nudim.

Radim web dizajn wordpress teme joomla. Malo mutim i tako to.

Pre godinu sam mogao da zaradim i po 300$ sa bloga. Iako bi mi svaki 4 musterija rekao

mugu jeftinije da nadjem kod Indijca ili Filipinaca koji rade za 100$ ili 50$.

Tako pocnu i meni cene padati.

I sta se desava sada. Bilo sta da pocnem da nudim vise mi nekaze svaki 4ti vec svaki drugi. Znas li da mogu na fiverr to kupiti za 5$, iako tamo nepostoje ponude za to.

Evo danas 5 musterija mi je reklo na fiverr cu ja to srediti za petaka Biggrin

Dosta se njih vrati ali dosadilo mi je vise objasnjavati ljudima da tamo mozes da dobijes za 5$ samo zvaku.

Od kako je stekao svetsku slavu svaki dan mi posao ide dole. Bez obzira na kvalitet ljudi idu tamo.

Zoes Kitchen
Massage Singapore
Schofield Watch
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Calypso
11-11-2010, 07:05 PM (This post was last modified: 11-11-2010 07:06 PM by Jonas.)
RE: Fiverr mi dodje glave
(11-11-2010 06:53 PM)BlueBerry Wrote:  Evo da vam ispricam moje iskustvo sa uslugama koje nudim.

Radim web dizajn wordpress teme joomla. Malo mutim i tako to.

Pre godinu sam mogao da zaradim i po 300$ sa bloga. Iako bi mi svaki 4 musterija rekao

mugu jeftinije da nadjem kod Indijca ili Filipinaca koji rade za 100$ ili 50$.

Tako pocnu i meni cene padati.

I sta se desava sada. Bilo sta da pocnem da nudim vise mi nekaze svaki 4ti vec svaki drugi. Znas li da mogu na fiverr to kupiti za 5$, iako tamo nepostoje ponude za to.

Evo danas 5 musterija mi je reklo na fiverr cu ja to srediti za petaka Biggrin

Dosta se njih vrati ali dosadilo mi je vise objasnjavati ljudima da tamo mozes da dobijes za 5$ samo zvaku.

Od kako je stekao svetsku slavu svaki dan mi posao ide dole. Bez obzira na kvalitet ljudi idu tamo.

Takvima reci da ako se "opeku" na fiverru i vrate se tebi da ces im dati neki popust na svoje usluge. A bit ce takvih sigurno! Winking

ClueGo Escape Rooms Zagreb - Isprobaj novu avanturu!
If I could offer you one tip for the future, "use sunscreen" would be it. The benefits of sunscreen have been proved by scientists, whereas the rest of my advice has no basis more reliable than my own meandering experience.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): milebrkin, AleksaSavic
11-11-2010, 07:11 PM
Ma vracaju se. Ali nemogu da slusam ni pricu vise ljudi sa koijima radim na jednom drugom projektu.. Idiotima je Installacija Wordpressa i prmoena teme doktorat.
A i sam imam imam nalog na fiveru. Moja ponuda je pomocicu vam oko wordpressa i joomle osnovne stvari. 30 njih mi je poslalo poruku da im napravim facebook a ne blog Crazy_grin Jedan hoce za 10$ da mu napravim poratl forum sajt blog ecommerc. i da sve funkcionse kako on hoce i da se prikaze kako on hoce .... Ludilooooooo

Zoes Kitchen
Massage Singapore
Schofield Watch
Thanks given by (3): milebrkin, Spartanac, Spartanac
08-05-2011, 11:42 PM
(11-11-2010 07:11 PM)BlueBerry Wrote:  Ma vracaju se. Ali nemogu da slusam ni pricu vise ljudi sa koijima radim na jednom drugom projektu.. Idiotima je Installacija Wordpressa i prmoena teme doktorat.
A i sam imam imam nalog na fiveru. Moja ponuda je pomocicu vam oko wordpressa i joomle osnovne stvari. 30 njih mi je poslalo poruku da im napravim facebook a ne blog Crazy_grin Jedan hoce za 10$ da mu napravim poratl forum sajt blog ecommerc. i da sve funkcionse kako on hoce i da se prikaze kako on hoce .... Ludilooooooo

Da da, to me podsjeca na one odeskove poslove tipa:

"I need 100'000 real US fans for my fanpage delivered in 1 month.
Please don't bid higher then $1 per 1000 fans, or I will reject your application"

A sa strane u contact-info pise "from: Singapore. Payment method: non verified"

Eh to je ludilo stepen br. 1 !
ALI, ludilo na kvadrat je kad onda vidis ljude, koji apliciraju za takve poslove,
i lafo nesto sa njim pregovaraju...yeah... Drinking

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
13-05-2011, 05:15 PM
i meni je vise tog fiverra pun k.., nudim tamo svoje usluge i ljudi ih kupuju, medutim ocekuju sve vise i vise, na kraju ispada da ja moram raditi sat vremena za ta 4 pisljiva dolara, pa vise i jednostavnije bih na bausteli zaradio Biggrin

a opet kad kupujes nesto, 90% toga je SMECE, i/ili besplatna ili nekvalitetna usluga od nekud, koju se netko sjetio naplacivati Sigh

Kvalitetne usluge grafičkog dizajna
13-05-2011, 07:24 PM
Zbog toga, ako hoces da radis na Fiverr-u, moras nuditi orginalne i kvalitetne usluge, da bi se razlikovao od te ogromne mase _glupih_ kretena. Takodje moras uspostaviti sto bolji feedback. Smile

Namestaj rucne izrade.
Find all posts by this user
13-05-2011, 10:16 PM
ma ja imam 100% pozitivan feedback, i nudim par usluga koje nitko drugi ne nudi, medutim s vremenom ljudi imaju sve veca ocekivanja za 4 pisljiva dolara, znas sta, evo ideje, ajmo sloziti svoj site, zvat cemo ga tenner, i raditi istu stvar, samo pod sloganom, "twice the value, twice the satisfaction"

sta mislite? Biggrin

Thanks given by (1): AleksaSavic
13-05-2011, 10:43 PM
Ima Fiverra kao i sajtova za grupnu kupovinu...
Find all posts by this user
14-05-2011, 11:23 AM
(13-05-2011 10:43 PM)adsenseamater Wrote:  Ima Fiverra kao i sajtova za grupnu kupovinu...

gle stvarno, pojma nisam imao Biggrin
http://www.techian.com/cool-links/websit...-use-them/

Thanks given by (2): AleksaSavic, anarchox
29-07-2011, 09:34 AM
Jeste čuli da je pušten u rad domaći sajt za mikro poslove. Sajt se zove Za Male Pare. Ako ste čuli za Fiverr onda će vam biti poznato korišćenje ovog sajta mada ima razlike jer kod nas nema paypal-a. Pozdrav svima.
Thanks given by (3): VukasinI, AleksaS
17-08-2011, 05:55 PM
Ma fiverr je odlična stvar, to je drugo šta su ljudi debili... netko ko će radit web stranicu kod nekoga za 5 dolara taj neće dogurat daleko, a taj što to radi je još veći panj Smile ... Ugl fiverr koristim nekih mjesec dana, radim jednostavne stvari ljudima, šaljem im stare neke hip hop beatove ili napravim novi na brzinu, ljudi su zadovoljni, već imam 20 dolara, radim još i neke jednostavne ilustracije, ugl. kako mi nešto jednostavno padne na pamet tako to stavim.
Thanks given by (3): AleksaSavic, user999, anarchox
17-08-2011, 06:21 PM
(17-08-2011 05:55 PM)jan1991 Wrote:  Ma fiverr je odlična stvar, to je drugo šta su ljudi debili... netko ko će radit web stranicu kod nekoga za 5 dolara taj neće dogurat daleko, a taj što to radi je još veći panj Smile ... Ugl fiverr koristim nekih mjesec dana, radim jednostavne stvari ljudima, šaljem im stare neke hip hop beatove ili napravim novi na brzinu, ljudi su zadovoljni, već imam 20 dolara, radim još i neke jednostavne ilustracije, ugl. kako mi nešto jednostavno padne na pamet tako to stavim.

Hahahahah alaj se nasmija kvalitetno Crazy_grin Crazy_grin
Ma fiverr je sto se tice same zarade stranica ne kojoj se novac moze tako lako zaraditi da je smijesno i pricati o tome...
Treba samo izumiti nesto sto ljudima treba, a sto ne zauzima mnogo vremena, svega par minuta, i eto ih 4 dolara...
Ja imam preko 300$ na fiverru zaradjenih od tako tih nekih "usputnih" da kazem poslica...sto da ne...

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
Thanks given by (1): user999
06-10-2011, 09:39 AM
Fiverr je možda otežao nekima rad jer nudi jeftine i nekvalitetne usluge. Ozbiljni klijenti će tražiti ozbiljne i ponuđače usluga.
Možda je vrijeme da malo uložiš u sebe i izdvojiš se iz mase. Na taj način fiverr te neće nikako zasjeniti jer će se tvoje usluge izdvojiti kvalitetom.

Loša strana konkurencije je ta što ona 'otima' posao, a dobra strana je što nas tjera da se usavršavamo, učimo i izdavajamo se iz mase.

U svakom slučaju, optimizam uvijek pomaže Smile

Profit Lista Marketing
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): arhandjel
06-10-2011, 12:07 PM (This post was last modified: 06-10-2011 12:09 PM by Jokja.)
Ako se dobro i kvalitetno radi nema potrebe za strah od fivera. Ja sam na fiveru kupovao vise puta i vecina je tesko smece. Od desetak kupovina mozda je dve bilo da su valjale. vremenom i drugi ce to shvatiti pa ce se okrenuti za ozbiljnijim ponudjacima. Realno kad se razmisli sta je za jednog amera ili engleza 5$, to oni mogu zaraditi tamo za maksimalno pola sata posla bilo sta da rade, pa prema tome i na Fiveru nude usluge za koje im treba veoma malo vremena. Kad podjem od sebe sta sam nudio tamo to su otprilike isto usluge za koje mi treba maksimalno pola sata da ih zavrsim.

06-10-2011, 12:17 PM
Nebi se bas slozio s tobom. Mogu se naci dosta dobre usluge. Samo je potrebno sve dobro dobro prouciti u popricati sa davateljem usluge. Osobno znam da neki tamo posluju tako da imaju po nekoliko sljakera iz indije i filipina. Koji rade za 3-4 dolara 8 sati. Tako da mu ta osoba moze dnevno zavrsiti po par poslova.

A ima i onih koji su kompletan posao automatizirali.

Sve u svemu ima puno skarta, ali ako si covjek da malo truda i opsirnije potrazi, moze naci dosta dobrih usluga za stvarno smijene pare.

Sick Submiter - Odlican Link Building Alat
Xbox Error Codes

06-10-2011, 01:02 PM
(06-10-2011 12:17 PM)simbak Wrote:  Nebi se bas slozio s tobom. Mogu se naci dosta dobre usluge. Samo je potrebno sve dobro dobro prouciti u popricati sa davateljem usluge. Osobno znam da neki tamo posluju tako da imaju po nekoliko sljakera iz indije i filipina. Koji rade za 3-4 dolara 8 sati. Tako da mu ta osoba moze dnevno zavrsiti po par poslova.

A ima i onih koji su kompletan posao automatizirali.

Sve u svemu ima puno skarta, ali ako si covjek da malo truda i opsirnije potrazi, moze naci dosta dobrih usluga za stvarno smijene pare.

Pa moze da se nadje ali jako malo. Ja u zadnje vreme u glavnom trazim uzorak da mi posalju, ako se radi o linkovima ili vec linkbuildingu. Mada po pitanju toga veoma lose stoji. Ljudi i dalje kupuju i prodaju forum linkove iz profila, blog komentare iako to ne vredi prakticno nista. Moracu malo bolje pogledati da li ima nesto kvalitetnije da se nudi, ali posle svega ja sam ipak najsigurniji kad ja to sam odradim.

18-10-2011, 08:05 PM
Meni na fiverru odlicno ide... Na odlicno, mislim da ne radim nista a pare samo dolaze Smile

Imam oko 15 gigova za 15 razlicitih niche blogova. Pisac ima login za fiverr, prihvata i radi postove i dobije $2 za post. $2 meni... I imam oko 70-100 mesecno... $150 mesecno bez da ista radim je odlicno Smile

Naravno, 100% pozitivan feedback jer ljudi ocekuju vece krsheve a moji niche sajtovi su bas niche bez irelevantnih linkova.

nadogradnja kose
19-10-2011, 11:22 AM
(29-07-2011 09:34 AM)Nemanja87bgd Wrote:  Jeste čuli da je pušten u rad domaći sajt za mikro poslove. Sajt se zove Za Male Pare. Ako ste čuli za Fiverr onda će vam biti poznato korišćenje ovog sajta mada ima razlike jer kod nas nema paypal-a. Pozdrav svima.

Kakav je način plačanja, jel postoji neki način naručivanja i naravno plačanje iz Hrvatske ?

Undiscovered Croatia
19-10-2011, 12:15 PM
Plaćaš sve preko PayPal dakle može iz Hrvatske. Kad želiš nešto da naručiš klikneš na gumb Order pored gig-a sa kojeg želiš naručiti. I pare ostaju na fiverr-u dok se posao ne odradi i ti potvrdiš order. Tada onaj koji je odradio posao mora čekati 15 dana da mu taj novac bude odobren i da ga može povući na svoj paypal.

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
21-10-2011, 05:47 PM
(18-10-2011 08:05 PM)TarantulaBre Wrote:  Meni na fiverru odlicno ide... Na odlicno, mislim da ne radim nista a pare samo dolaze Smile

Imam oko 15 gigova za 15 razlicitih niche blogova. Pisac ima login za fiverr, prihvata i radi postove i dobije $2 za post. $2 meni... I imam oko 70-100 mesecno... $150 mesecno bez da ista radim je odlicno Smile

Naravno, 100% pozitivan feedback jer ljudi ocekuju vece krsheve a moji niche sajtovi su bas niche bez irelevantnih linkova.

uf, super ideja

a di si nasao pisca?

costanza, ponosan član Internet zarada foruma od Sep 2009.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Fiverr - neisplaćen novac jurecro 23 7,748 29-01-2012 06:31 PM
Last Post: pavlek

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)