Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc za realizaciju ideje
25-10-2010, 02:05 PM
Pomoc za realizaciju ideje
Pozdrav drustvo,

Vodim site koji po meni ima potencijal za zaradu, potreban mi je neko ko bi mi pomogao oko promocije site-a kao i vodjenja jer se slabo razumijem u web uz naknadu po dogovoru. Site mi je radio drug tako da sam ja prilican laik sa web-om. Ako neko ima zainteresovan, neka se obrati na PM gdje cu mu dati detalje o cemu se radi.

Pozdrav!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-10-2010, 09:29 PM
RE: Pomoc za realizaciju ideje
o cemu je sajt ? na koju foru mislis zaradjivati ? kako privlacis traffic, bh metode il legalno ? Smile
napisi nesto malo vise i daj sajt da pogledamo Smile

Best Free Backlinks Source
25-10-2010, 09:45 PM
(25-10-2010 02:05 PM)RioRajvosa Wrote:  Pozdrav drustvo,

Vodim site koji po meni ima potencijal za zaradu, potreban mi je neko ko bi mi pomogao oko promocije site-a kao i vodjenja jer se slabo razumijem u web uz naknadu po dogovoru. Site mi je radio drug tako da sam ja prilican laik sa web-om. Ako neko ima zainteresovan, neka se obrati na PM gdje cu mu dati detalje o cemu se radi.

Pozdrav!

Sve ima potencijala za zaradu, pitanje je samo koliki je taj potencijal - 333$ dnevno ili 3$ mjesečno Biggrin

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
25-10-2010, 10:01 PM
(25-10-2010 09:45 PM)rovad Wrote:  
(25-10-2010 02:05 PM)RioRajvosa Wrote:  Pozdrav drustvo,

Pozdrav!

Sve ima potencijala za zaradu, pitanje je samo koliki je taj potencijal - 333$ dnevno ili 3$ mjesečno Biggrin

Ja to drugačije gledam... Svaka stvar ima potencijal da ti na njoj zarađivaš 2000$ mjesečno a i više, samo je pitanje koliko trebaš truda i rada uložiti mjesečno da zaradiš te novce. Ako trebaš previše rada uložit (20h dnevno) onda ti to nije isplativo, ali ako trebaš svakodnevno radit (3-4h) onda je svakako isplativo, to ovisi od čovjeka do čovjeka i njegove osobne procjene. Waving

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
26-10-2010, 12:09 AM
E takva generalizacija je tako besmislena da je to upravo smiješno.
Odakle si samo iskopao tih 2000 i zašto baš 2000?! Fever

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
26-10-2010, 12:28 AM
(26-10-2010 12:09 AM)rovad Wrote:  E takva generalizacija je tako besmislena da je to upravo smiješno.
Odakle si samo iskopao tih 2000 i zašto baš 2000?! Fever

Tih 2000 sam karikirano naveo. Naravno da se ne može generalizirat, nego sam htio karikirati tezu da se sa bilo kojim site-om može zaraditi samo je pitanje koliko truda, novca i volje treba uložiti, a nakraju je veliko pitanje dali ti se takav site isplati.

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
26-10-2010, 10:06 AM (This post was last modified: 26-10-2010 11:55 AM by ward.)
Prije svega radi se o web-u http://www.tut.ba - najveca bh. baza fakultetskih i skolskih instruktora. Web ima vec ugradjen sms sistem u smislu da kada se registruje neko mora dati svoj broj mob-a nakon cega mu stize sms code da verifikuje svoj broj mobitela kako ne bi bilo manipulacija. Takodjer, sms sistem je razvijen i u smislu kada se neki student prijavi na instrukcije, instruktoru stize sms sa porukom "Marko Markovic se prijavio na vas oglas na instrukcije na tut.ba , njegov broj mobitela je 06x/xxx/xxx".

Treba mi neko ko ce :

- pomoci oko uvodjenja sistema sms naplata za instruktore na bazi mjesecnih, tromjesecnih i polugodisnjih pretplata gdje bi instruktor koji se pretplati mjesecno a ne dobije nijednu prijavu za svoj oglas auomatski dobio besplatan mjesec - trebaju mi detaljna uputstva.

- pomoci oko uredjivanja sadrzaja na site-u u smislu tekstualnih prepravki i pojednostavljenja site-a (molim vas da pogledate site, reg se i date svoj sud).

- otvaranja mail adrese sa @tut.ba domenom, ova koja je navedena nije u funkciji.

- Ima li zakonske regulative za ovu sms naplatu ?

Pozdrav!
31-10-2010, 07:33 PM
Meni ovo nikako ne drži vodu, iskreno.
Mislim da ne bih mogao zakonsku regulativu uskladiti i napraviti kako bi sve išlo po zakonu, barem kod nas.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)