Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saveti od pametnih ljudi :)
» Youtube emisije, podcast i iprice ljudi koji vam mogu biti od koristi
13-03-2019, 05:00 PM (This post was last modified: 13-03-2019 05:01 PM by Yuhuuuuuu.)
Saveti od pametnih ljudi :)
Istok Pavlovic

Internet marketing je ono čime se bavim i što me inspiriše.
Završio sam Elektrotehnički fakultet u Beogradu, smer za Nuklearnu fiziku i Biomedicinski inženjering.
Predajem Digitalni marketing na FMK Singidunum.
Radim na marketingu i PR-a u kompanije Frame iz Silicijumske doline u San Francisku.
Jedan sam od autora na satiričnom portalu Njuz.net, bio sam aktivan u prvoj godini nastajanja. Ovde možete pogledati neke od tih tekstova. Pišem redovnu kolumnu u “Politici”, a te tekstove možete naći ovde.
2011. godine sam proglašen za najuticajnijeg blogera u Srbiji glasovima čitalaca na manifestaciji BlogOpen.
Radio sam konsalting i Internet strategije za neke od najpoznatijih domaćih brendova:

U ovoj epizodi podkasta Pojačalo Ivan Minić razgovara sa Ognjenom Vukovićem, momkom koji je naširoj publici poznat kao jedan od ljudi koji su pokrenuli priču o dropshippingu u Srbiji. Ognjen je osnivač Facebook zajednice Dropshipping Balkan u kojoj nesebično pomaže svima koji se već bave ecommercom i dropshippingom ili nameravaju da se upuste u ovakav vid poslovanja. Slušaocima i gledaocima Pojačala Ognjen otkriva šta zapravo podrazumeva dropshipping model poslovanja, kolika su početna ulaganja, kakvo je predznanje potrebno imati i koji su preduslovi za uspeh u dropshipping priči. Takođe, Ognjen ističe da u ovom poslu postoji velika konkurencija i naglašava rizike koje je neophodno ukalkulisati.

Yuhuuuuuu, ponosan član Internet zarada foruma od Dec 2009.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): faroALI
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Prevodjenje, saveti Nikmeister 2 978 18-02-2016 07:32 PM
Last Post: Perky
  Kako da dovedem sto vise ljudi na blog enviro_zarada 5 3,075 29-11-2010 11:22 PM
Last Post: adsenseamater

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)