Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
99designs WebDesign
18-09-2018, 05:59 AM
Smile 99designs WebDesign
Pozdrav, zeleo bih da se oprobam u web dizajnu. E sada imam pitanje oko web stranice, tj. sta konkretno treba pisati na njoj, pogledao sam neki brief ali tu ne pise konkretno vec klijent objasnjava kako bi sajt trebao da izgleda i cime se oni bave. E sad mene zanima da li te tekstove ja sastavljam ili kako to ide.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
18-09-2018, 02:07 PM
RE: 99designs WebDesign
Pozdrav miljkoxd, kako mislis sto treba pisati na web stranici ? Nisam u potpunosti shvaito tvoje pitanje. Molim te pojasni

Hit me up to chat
18-09-2018, 08:14 PM
(18-09-2018 02:07 PM)rendulicivan Wrote:  Pozdrav miljkoxd, kako mislis sto treba pisati na web stranici ? Nisam u potpunosti shvaito tvoje pitanje. Molim te pojasni
Pozdrav, evo primera:

https://99designs.com/profiles/460579/designs/84405

Ovaj text sitnim slovima, npr sta ako to nije dato u brief?

Video sam da neki ljudi pisu nesto kao 'Lorem Ipsum' tako im zapocinje svaka recenica i neki nebitan text, evo i za to primera:

https://99designs.com/profiles/460579/designs/84400

Nadam se da si sad razumeo! Smile
19-09-2018, 12:32 PM
Aham, ma kuzim da, to je placeholder tekst, odnosno tekst koji ti netrebas smisljati, meni moji dizajneri tu nekad napisu lorem ipsum, nekad doslovec napisu "zour text goes here" i sl. Ti si dizajner i konceptualno dizajniras i cilj ti je dizajnom predociti sto ce negdje ici pa negdje kada radis opt-in formu npr, stavis da pise name, first last i slicno no ne smisljas cijeli tekst svuda, vec postavis placeholdere... nadam se da si na to mislio

Hit me up to chat
19-09-2018, 11:48 PM
(19-09-2018 12:32 PM)rendulicivan Wrote:  Aham, ma kuzim da, to je placeholder tekst, odnosno tekst koji ti netrebas smisljati, meni moji dizajneri tu nekad napisu lorem ipsum, nekad doslovec napisu "zour text goes here" i sl. Ti si dizajner i konceptualno dizajniras i cilj ti je dizajnom predociti sto ce negdje ici pa negdje kada radis opt-in formu npr, stavis da pise name, first last i slicno no ne smisljas cijeli tekst svuda, vec postavis placeholdere... nadam se da si na to mislio
Da, da to je to. Hvala ti na pomoci Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  99designs: Klijent želi responsive content with bootstrap for Wordpress Nightcomer 11 2,931 05-09-2013 01:30 PM
Last Post: vandanic

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)