Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knjige vezane uz marketing / SEO / zaradu
02-01-2009, 02:28 AM
Knjige vezane uz marketing / SEO / zaradu
Na ovu temu me potaknuo Berkut odgovorom iz jedne druge teme, a djelomično i zbog toga što ja volim čitati knjige i što upravo jednu vezanu za marketing kupujem ovih dana. Pa sam mislio da bi bilo dobro da svatko preporuči neku dobru knjigu vezanu uz teme iz naslova.

Evo citirati ću Berkuta jer se slažem s njim u potpunosti:

1. Gerilski Marketing - Autor: Jay Conrad Levinson - kupujem ovih dana
2. Bogati otac Siromasan otac - Autor: Robert Kiyosaki - ja osobno preporučujem sve njegove knjige, odlične su

Ovaj tren se ne mogu sjetiti više ni jedne ali svakako ću nadopuniti listu. Winking

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
02-01-2009, 02:53 AM
RE: Knjige vezane uz marketing / SEO / zaradu
SEO Fast Start knjigu sam vec preporucio tako da eto ne moram ponovo.

Ali jedna jako dobra knjiga sto je mrvicu vezana uz web dizajn, tj. vise koristi web dizajn kao primjer ali vise opisuje kako voditi posao osobito posao vezan u racunala.
Knjiga je Web Design Business Kit a izdavac je ja mislim Sitepoint. Knjiga jako dobro pokriva te neke stvari na jako jednostavan nacin a opet s druge strane otkriva jako korisne stvari. Za mene je to najbolja poslovna knjiga koju sam procitao i svatko ko se bavi nekim poslom osobito vezanim za web dizajn bi ju trebao procitat. Koncepti su predobri i autor iz vlastitog iskustva opisuje primjere sta pali sta ne, kako recimo treba biti dobar i pristojan prema klijentima. Kako im pristupati, gdje ih traziti itd. Kako od jednog klijenta mozete izgradit kompletan posao. Neke stvari mi nisu bile jasne ali sam skuzio sta misli tek nakon sto sam 6-12 mj. vodio firmu pa poceo shvacati te neke stvari koje nisam u pocetku shvacao, tako da knjiga ima stvari i za iskusne ali i za pocetnike. Po meni, to je onaj tip knjige gdje od 500 stranica zelis znat svih 500 napamet Smile Mislim da cu je uskoro i treci put procitati hehe. Pri kraju knjige se vise orijentira na project management, outsourcanje i vodjenje poslova a te stvari mi nisu bile tako vazne kad sam kretao sa poslom tj. kad sam ju citao a sada mislim da cu samo radi toga ju opet procitat Biggrin Anyway knjiga je must have definitivno za sve u internet poslu a za web dizajnere je must have or you'll die Smile haha

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
16-03-2009, 02:05 PM
RE: Knjige vezane uz marketing / SEO / zaradu
Evo par i od mene (malo skolske literature)

1. PLAVA KRAVA - Seth Godin (ekonomija, marketing, branding)
Sjajna knjiga poslije koje sam se jako zainteresovao za ovu oblast.
Evo par citata iz nje:
Quote:‘Želite li biti osobiti ili nevidljivi? Odlučite se. Ili ćete biti plava krava ili vas neće biti. Plava krava označava nešto izuzetno i nezaboravno

Quote:'Ne budite dosadni! Sigurno je rizično! Danas je dizajn glavni! Vrlo dobro je vrlo loše (prihvatljivo je samo odlično)!'

P.S proglasena za najbolju bussines knjigu 2006

2. Funky business - Kjell A. Nordstroem i Jonas Ridderstrale (nova ekonomija)

Mislim da nije potreban neki opis, posto su vjervatno svi culi za nju.
Jednostavno BIBLIJA i obavezno stivo.
P.S jel ima slucajno neko da ovo nije procitao Biggrin

@InFlames20
Guerilla Marketing sam procitao prije jedno 4 mjeseca, stvarno sjajna knjiga, pogotovo sto su u ovom zadnjem izdanju dosta posvetili Internet Marketingu.

I sad skipljam pare za Bogati otac Siromasan otac, i naravno ocekujem kritike.Smil42c642dbb72ef

Snizenja, Akcije, Popusti, Rasprodaje
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  potreban saradnik-partner na projektu- web dizajn, seo marketing Numan 0 3,919 03-09-2018 11:25 PM
Last Post: Numan
Rolleyes E-marketing naplata rada bojan173 3 5,849 08-01-2017 06:16 PM
Last Post: thegoldeneye
  Forum marketing freemind 1 2,487 27-05-2016 09:14 PM
Last Post: freemind
  Promocija knjige za decu stefans 7 3,570 18-09-2015 04:54 PM
Last Post: cwvps
  Marketing plan - pomoc Dzokanica 11 5,220 09-04-2015 09:58 PM
Last Post: novii
Rolleyes Internet marketing za promociju muzickog albuma Pjevac85 3 3,453 17-02-2015 12:10 AM
Last Post: AzurO
  internet marketing webphp 0 1,832 23-12-2013 10:05 PM
Last Post: webphp
  Naucite Inbound Marketing i polozite ispit besplatno Igor Tomić 11 6,261 17-04-2013 05:23 PM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)