Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objava članaka na news portalima
10-05-2010, 12:48 PM
Objava članaka na news portalima
Pozdrav,

pokrenuo sam englesku inačicu web portala Sve o svemu. Svakodnevno objavljujem unikatne nove članke.

e sad,moje pitanje je, na koje stranice bi mogao staviti kratke sažetke članaka da navučem neku posjetu?
Trenutno stavim svaki novi članak na stranice tipa digg,reddit,slashdot, itd. i ne vidim bas neki rezultat toga. Na svakoj od tih stranica promijenim naslove,kratke opise,tagove i to. Neznam, da mozda pokusam u neke article direktorije il tak nesto?

Sve O Svemu
About All Online
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
10-05-2010, 01:19 PM
RE: Objava članaka na news portalima
(10-05-2010 12:48 PM)Stunt Wrote:  Pozdrav,

pokrenuo sam englesku inačicu web portala Sve o svemu. Svakodnevno objavljujem unikatne nove članke.

e sad,moje pitanje je, na koje stranice bi mogao staviti kratke sažetke članaka da navučem neku posjetu?
Trenutno stavim svaki novi članak na stranice tipa digg,reddit,slashdot, itd. i ne vidim bas neki rezultat toga. Na svakoj od tih stranica promijenim naslove,kratke opise,tagove i to. Neznam, da mozda pokusam u neke article direktorije il tak nesto?

Pokrenuo sam slicnu stranicu, malo drugacije tematike, moja ti je preporuka Facebook.

-> Jednostavna zarada skracivanjem linkova!
Visit this user's website Find all posts by this user
10-05-2010, 06:34 PM
Tnks, ma to ću definitivno napraviti grupe i pozvati čim veći broj ljudi pa i tamo objavljivat članke. Isto vrijedi i za twitter i myspace. Zanima me dal se ispalti stavljat linkove na ove ostale stranice

Sve O Svemu
About All Online
10-05-2010, 09:49 PM
(10-05-2010 12:48 PM)Stunt Wrote:  Pozdrav,

nećeš iamt uspjeha na diggu ak sam submitaš članak i skupiš par glasova. isto i reddit.

Davor85, ponosan član Internet zarada foruma od Mar 2010.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Program za rewrite i postovanje clanaka freemind 6 2,842 27-12-2013 05:42 PM
Last Post: freemind
  Koji traffic za razmjenu članaka Apostol 4 2,180 01-02-2013 09:17 PM
Last Post: Apostol
Smil42c3e9b74e235 Kupovanje članaka BadBoy 5 2,238 25-10-2012 09:01 PM
Last Post: BadBoy
  Revrajtanje clanaka?? rendulicivan 5 2,443 14-08-2009 04:25 PM
Last Post: i.m.warrior

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)