Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PayPal Hrvatska / Srbija / Bosna
13-01-2014, 08:58 AM
RE: PayPal Hrvatska / Srbija / Bosna
Da, hvala Davore na odgovoru, pretpostavljao sam i ja da tako stoje stvari. Par poslova sam izgubio zbog nemogućnosti da primim novce na PP pa reko možda ....
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-01-2014, 08:09 PM (This post was last modified: 15-01-2014 08:31 PM by Gogo7.)
Zanimljivo, tek danas sam saznao da PayPal nije potpuno funkcionalan u Hrvatskoj, još uvijek nije moguće primati donacije (npr. putem Donate button-a na web stranici). Jel zna netko drugi način kako primati donacije? Ili drugi button koji bi mogli postaviti na web stranicu?

Quote:Thank you for contacting PayPal regarding receiving donations. PayPal is constantly working to expand and improve our services for our customers. Unfortunately, receiving donations is not yet available in your market. We hope to be expanding our capabilities to include more countries and regions, however, due to the complexities of global finance, we cannot give a timeframe for this expansion.

EDIT: Mogu riješiti ovaj problem tako što umjesto "Donate" buttona stavim "Buy now" (osim što će i dalje izgledati kao Donate), i izostavim cijenu usluge/proizvoda tako da korisnici sami mogu unijeti iznos, ali hoću li radi toga imati kasnije problema sa PayPalom?

Not now.
Send this user an email Find all posts by this user
20-01-2014, 02:30 AM
ja imam sestru u USA i opet ne moze...ko ga sisa...
07-03-2014, 06:13 PM
valjda ce biti uskoro....

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
06-09-2014, 09:59 AM (This post was last modified: 06-09-2014 11:40 AM by harnemo7007.)
Citao sam ovaj tekst i zanimju me misljenja:
http://jafreelancer. com/paypal-na-srpski-nacin-vol2/

Koliko sam ja upoznat ovo ne moze, jer PayPal ce traziti neki skenirani dokument, samo pitanje je kad!?
09-10-2014, 02:35 AM
Od sad u Srbiji, bar meni, imam vise opcija na Paypal nalogu.

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Klikom na "Request Money" dobijem: "As a PayPal Send Only account holder, you are not permitted to receive funds from other PayPal account holders."

Pitanje za nekog iz Bosne ili Hrvatske. Kad ce sve to proraditi, ako su vec dodali te opcije? Koliko ste vi cekali?
09-10-2014, 08:40 AM
Da li mi iz Srbije imamo opciju primanja novca preko PayPal ?
09-10-2014, 10:21 AM
(09-10-2014 02:35 AM)zekans84 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Od sad u Srbiji, bar meni, imam vise opcija na Paypal nalogu.

Klikom na "Request Money" dobijem: "As a PayPal Send Only account holder, you are not permitted to receive funds from other PayPal account holders."

Pitanje za nekog iz Bosne ili Hrvatske. Kad ce sve to proraditi, ako su vec dodali te opcije? Koliko ste vi cekali?

Odmah cim smo aktivirali account za primanje para. Bila je neka specificna opcija koju moras aktivirati bez tog default novi account nije mogao primat novac.
Thanks given by (3): IMEmperor, freemind, JelenaM
09-10-2014, 01:30 PM
(09-10-2014 10:21 AM)Hellas Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(09-10-2014 02:35 AM)zekans84 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Od sad u Srbiji, bar meni, imam vise opcija na Paypal nalogu.

Odmah cim smo aktivirali account za primanje para. Bila je neka specificna opcija koju moras aktivirati bez tog default novi account nije mogao primat novac.

I ja imam isti problem kao i zekans84.
Može li neka konkretna pomoć, da neko kaže koja je to opcija ili barem kako se zove, gde je tražiti i slično?
Find all posts by this user
09-10-2014, 04:22 PM
(09-10-2014 01:30 PM)Maxell_02 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(09-10-2014 10:21 AM)Hellas Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Odmah cim smo aktivirali account za primanje para. Bila je neka specificna opcija koju moras aktivirati bez tog default novi account nije mogao primat novac.

I ja imam isti problem kao i zekans84.
Može li neka konkretna pomoć, da neko kaže koja je to opcija ili barem kako se zove, gde je tražiti i slično?

Ja se sad tacno ne mogu sjetiti ali ako je neko pravio bosanski paypal sjetice se bolje.
Bila je u crvenom boxu ili crvenim slovima negdje desno.

Uglavnom dok to ne aktiviras kad ti neko salje pare javi gresku. Kad to aktiviras poslije toga ti mogu slati pare bez problema. Ot pocetka je bio Withdraw money, a Request se bas i ne sjecam.
10-10-2014, 01:01 AM
Sve u svemu mi u Srbiji jos ne mozemo primati novac.

Skajp: sun.beach6
12-10-2014, 12:58 AM
Ovo što se malo iznad spominje, da je potrebno nešto aktivirati da bi se moglo primati uplate (Hrvatska i BiH).......... treba kliknuti na "Enhance my account" što se nalazi negdje u sredini ekrana desno nakon logiranja. Tamo treba podesiti defaultni način za automatsko povlačenje novca i nakon toga će account moći primati uplate Winking

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Maxell_02
12-10-2014, 01:29 PM
Zdravo, ako nekoga zanima danas mi je stigao mail da mi uplate od sada više ne idu u pending balance, nego idu direktno na available balance. Znači trebalo je samo 2-3 godine da dobim povjerenje paypala.... Biggrin

Free Puzzle Game For Android -- Free Car Racing Game For Android
12-10-2014, 02:08 PM
(12-10-2014 01:29 PM)failey Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Zdravo, ako nekoga zanima danas mi je stigao mail da mi uplate od sada više ne idu u pending balance, nego idu direktno na available balance. Znači trebalo je samo 2-3 godine da dobim povjerenje paypala.... Biggrin

(12-10-2014 10:58 AM)belmo996 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mala informacija:

Hrvatska je dobila opciju da im novac vise ne ide na Pending Balance + omoguceno placanje PayPal balance-om.Eto jedna lijepa vijest za one koji su iz HR.

http://www.cutepuppieswallpapers.com Best puppies HD wallpapers !
12-10-2014, 02:41 PM
What ?! dve godine Biggrin a mi iz Srbije , da li sada zvanicno mozemo da primamo isplate ?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paypal-promena drŽave nenče 0 110 16-10-2014 08:06 PM
Last Post: nenče
  PayPal kartica za automate harnemo7007 5 205 16-10-2014 05:41 PM
Last Post: Predradnik
  PayPal Withdraw belmo996 24 731 13-10-2014 12:17 PM
Last Post: Davor
  Sva pitanja Paypal Igor Tomić 59 6,018 26-09-2014 11:33 AM
Last Post: Kapetan Bačvica
  Paypal od sad i u BIH ps3 131 21,334 15-09-2014 06:08 PM
Last Post: Korisnik1
  Paypal problem gamerxyz 9 413 05-06-2014 08:02 PM
Last Post: Aleksandar92
  PayPal problem dado4 4 414 27-05-2014 08:18 PM
Last Post: dado4
  Pitanje za paypal Lakisa94 5 335 21-05-2014 02:25 PM
Last Post: Davor

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)