Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CPA Savijet
23-06-2018, 01:49 PM
CPA Savijet
Pozdrav,

Trebao bi mi savijet i način za zaradu preko CPA.Imam oko 100-150 osoba koji bi mogli uraditi nešto što im se objasni,i naravno za to će dobivati nešto zauzvrat.Pa me zanima mogu li kroz to nešto zaraditi?

Primjer nekome treba usluga da mu 100 osoba testira mobilnu aplikaciju,bez problema mogu skupiti 100 osoba koji bi testirali tu aplikaciju(Primjer,ne znam točno kako to ide i nisam upućena kako to točno funkcionira,pa ako bi me netko mogao uputiti).Tj zanima me ima li ovo što ja nudim nekakav naziv isl..Nemam ništa od toga ako dogovorim samo jedan posao..

MicroWorkers ili tako nešto mi odgovara,tj da rade neke sitne zadatke,ali je problem što to ne može ići preko jednog računa,tj da sav novac ide preko jednog računa(Iako će 100 različitih osoba to uraditi)
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
27-09-2018, 06:27 PM
RE: CPA Savijet
Vidim da se forum opet malo aktivirao pa ću pokušati opet :-) Možda netko ima korisnij savijet.Ukratko imam veliki broj osoba koji bi mogli uraditi neke "zadatke" ,i za to će oni naravno dobiti određene nagrade. :-) ak bi mi odgovaralo i da klikću na reklame ali ako je moguće da zarada ide na jedan račun(odnosno moj),nekako mislim da je to nemoguće ali bi mi bilo drago ako bi me netko mogao uputiti mogu li na ovakav način neku korist stvoriti :-)
Today, 09:36 AM
RE: CPA Savijet
(27-09-2018 06:27 PM)Lana_Kovacevic Wrote:  Vidim da se forum opet malo aktivirao pa ću pokušati opet :-) Možda netko ima korisnij savijet.Ukratko imam veliki broj osoba koji bi mogli uraditi neke "zadatke" ,i za to će oni naravno dobiti određene nagrade. :-) ak bi mi odgovaralo i da klikću na reklame ali ako je moguće da zarada ide na jedan račun(odnosno moj),nekako mislim da je to nemoguće ali bi mi bilo drago ako bi me netko mogao uputiti mogu li na ovakav način neku korist stvoriti :-)
Zarada od klikranja na reklame...Reci mi samo da trolas molim te...

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)