Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Affiliate programi - pomoc
06-06-2018, 08:59 AM
Affiliate programi - pomoc
Pozdrav svima.

Nedavno sam registrovao jednu EMD (Exact Match Domain) u usko specijalizovanoj niši koja je pogodna za affiliate programe, jer ima veliki broj Exact Match Search-a u Adwordsu. Medjutim, imam tehničke probleme.

Probao sam amazon affiliate, ali tamo ne mogu da napravim nalog jer sam iz BiH i ne mog nikako da dobijem PIN kod nakon što ostavim broj telefona. Slična stvar je i sa e-bayom, samo je tamo objašnjenje drugačije, da zbog paypala (tačnije nemogućnosti paypala da povlači novac korisnicima iz BiH) ne mogu da budem njihov partner.

Da li se ikako mogu povezati i ako ne, postoje li neki drugi affiliate programi sa kojima ne bih imao ovakvih problema?

Hvala vam unaprijed.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-06-2018, 04:21 PM
RE: Affiliate programi - pomoc
(06-06-2018 08:59 AM)ca$hflow Wrote:  Pozdrav svima.

Nedavno sam registrovao jednu EMD (Exact Match Domain) u usko specijalizovanoj niši koja je pogodna za affiliate programe, jer ima veliki broj Exact Match Search-a u Adwordsu. Medjutim, imam tehničke probleme.

Probao sam amazon affiliate, ali tamo ne mogu da napravim nalog jer sam iz BiH i ne mog nikako da dobijem PIN kod nakon što ostavim broj telefona. Slična stvar je i sa e-bayom, samo je tamo objašnjenje drugačije, da zbog paypala (tačnije nemogućnosti paypala da povlači novac korisnicima iz BiH) ne mogu da budem njihov partner.

Da li se ikako mogu povezati i ako ne, postoje li neki drugi affiliate programi sa kojima ne bih imao ovakvih problema?

Hvala vam unaprijed.

Skini aplikaciju Textplus sa googleplay stora i mozes preko nje da primis poziv.Dobijes US broj i zavrsis. Ovo ti je za Amazon.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Thanks given by (2): ca$hflow
08-06-2018, 12:32 PM
(07-06-2018 04:21 PM)Jeronimo034 Wrote:  
(06-06-2018 08:59 AM)ca$hflow Wrote:  Pozdrav svima.

Hvala vam unaprijed.

Skini aplikaciju Textplus sa googleplay stora i mozes preko nje da primis poziv.Dobijes US broj i zavrsis. Ovo ti je za Amazon.

Skinuo sam tu aplikaciju za iphone (jer imam iphone) i ona mi da pozivni broj +863 , a taj pozivni se uopšte ne može izlistati među amazon ponuđenim? Nisam uspijevao ni da ga promjenim unutar aplikacije?

Hvala u svakom slučaju.

Hvala u svakom slučaju.
10-06-2018, 08:57 AM
Nije to +863 vec +1 863 xxxxxx, to je pozivni za grad sto su ti oni dali, ispred dodajes samo +1 jer su to US brojevi.

Thanks given by (1): ca$hflow
10-06-2018, 01:07 PM
(10-06-2018 08:57 AM)Jeronimo034 Wrote:  Nije to +863 vec +1 863 xxxxxx, to je pozivni za grad sto su ti oni dali, ispred dodajes samo +1 jer su to US brojevi.

Probavao sam i to, ali neće... Naime, broj koji su mi oni dali +863 XXX XXX XXX XXX ima čak 12 cifara iza pozivnog broja grada. Kada taj broj ukucam u amazonu piše mi: Please enter a valid telephone number.
10-06-2018, 10:16 PM
(10-06-2018 01:07 PM)ca$hflow Wrote:  
(10-06-2018 08:57 AM)Jeronimo034 Wrote:  Nije to +863 vec +1 863 xxxxxx, to je pozivni za grad sto su ti oni dali, ispred dodajes samo +1 jer su to US brojevi.

Probavao sam i to, ali neće... Naime, broj koji su mi oni dali +863 XXX XXX XXX XXX ima čak 12 cifara iza pozivnog broja grada. Kada taj broj ukucam u amazonu piše mi: Please enter a valid telephone number.

Jesi li imao opciju na pocetku da izaberes grad? Kad te pita app za one dozvole,ne dozvoli nista. Onda izaberi US, grad i tjt. Ja pre neki dan tako uradio.

Thanks given by (1): ca$hflow
11-06-2018, 10:04 AM
(10-06-2018 10:16 PM)Jeronimo034 Wrote:  
(10-06-2018 01:07 PM)ca$hflow Wrote:  Probavao sam i to, ali neće... Naime, broj koji su mi oni dali +863 XXX XXX XXX XXX ima čak 12 cifara iza pozivnog broja grada. Kada taj broj ukucam u amazonu piše mi: Please enter a valid telephone number.

Jesi li imao opciju na pocetku da izaberes grad? Kad te pita app za one dozvole,ne dozvoli nista. Onda izaberi US, grad i tjt. Ja pre neki dan tako uradio.

Evo probao sam i tu varijantu da ništa ne dozvolim i opet mi daju isti broj? Uopšte me ne pita da izaberem grad ili bilo šta. Možda je to zato što sam već napravio profil sa e-mail adresom, ali probao sam i sa drugom e-mail adresom i ista je stvar. Možda je to zbog iOS-a? Probaću čim stignem i sa androidom.
11-06-2018, 12:32 PM
@Jeronimo034

Uspio sam na androidu. Izgleda da je ta aplikacija drugačija za iOS. Hvala ti.

Sada ne znam kako da ga povežem sa paypalom. Kod plaćanja sam odabrao opciju Amazon check (prva opcija) manje od $10.00. Još uvijek nisam proučio šta to znači. Ima još nekih stvarčica koje upravo proučavam. Pozdrav
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Icon4 trazimo affiliate,obavezno pogledajte korijenko 0 270 09-08-2018 01:33 PM
Last Post: korijenko
Icon4 Tražimo ljude! Affiliate marketing posao! žžžž 0 166 08-08-2018 12:04 PM
Last Post: žžžž
  Amazon Affiliate na Pinterest-u Breitling 0 926 10-10-2017 02:17 AM
Last Post: Breitling
  Kako napraviti online affiliate proizvod? revealed 2 8,049 28-09-2017 12:25 AM
Last Post: qqlele
Smile Zetaniche - Affiliate network / program Stacy90 2 1,041 08-09-2017 12:46 PM
Last Post: Stacy90
  SFI affiliate program seastar78 4 5,043 16-04-2017 09:02 PM
Last Post: Loxo
  Amazon affiliate problem sa verifikacijom telefona allx2011 5 1,643 12-04-2017 11:24 PM
Last Post: allx2011
  Hostgator Affiliate shulk 9 2,861 28-02-2017 09:57 AM
Last Post: milance

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)