Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako bi ste reagovali?
31-05-2018, 07:46 PM
Kako bi ste reagovali?
Kako bi ste reagovali kada bi vam osoba koju ne poznajete donela pismo?

Da li bi ste uzeli, otvorili i procitali pismo?

Da li bi ste pitali sta je u pismu?

Da li bi ste samo uzeli i odneli u kucu pismo i rekli hvala sto ste nam doneli psmo?

U pismu je Architect Price Calculator projekat ,a pismo je namenjeno arhitekti.

Vase ima i prezime se nalazi na kovreti, adresa prebivalista i grad postanki code napisno hemijskom olovkom bez udarenog pecata na koverti.

Da ste vi kojim slucajem arhitekta da li bi ste prostudirali to pismo?

Da li bi ste imali zelju da radite na tom projektu?

Da li bi ste pitali koliko para?

PayPal Skrill WebMoney

Dont have other...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-06-2018, 04:19 AM
RE: Kako bi ste reagovali?
Naravno da bi procitao pismo ako je napisano ime i adresa moja.

Pisano olovkom ili ostampano nema puno razlika.

Prvo iz postovana onom ko je pisao, drugo nikad se ne zna da li se iza toga krije dobar posao.
Send this user an email Find all posts by this user
01-06-2018, 02:43 PM (This post was last modified: 01-06-2018 02:52 PM by Nikolasi1.)
RE: Kako bi ste reagovali?
Meni obicno Marija Loncar trazi da platim racun za internet i da treba da to platim zato sto ja koristim internet.

A kada mi stigne poziv za glasanje Marija Loncar mi to stavi na kompijuterski sto.

Ne citem, znam koliko se placa internet,a poziv za glasanje bih procitao kako bi video koliko je onaj ko ga je pisao to kvalitetno odradio.

Kada bih dobio pismo u kojem se nalazi Architect Price Calculator odneo bih u kucu i otvorio i kada bi video da postoji kontakt te osobe na tom dokumentu i potpis njegov kontaktirao bih ga i bio bih zainteresovan da radim to ,ali posto za to treba izracunati kvadraturu i treba biti arhitekta...U mojim mislima bi se probudila zelja koja je uvek postojala u mojim mislima, a to je da postanem matematicar tj uskoro bi krenuo da obnavljam matematiku iz osnovne i srednje skole. I eto kada bih se bavio sa brojkama onda bi mogao to da uradim.

Architect Price Calculator projekat:
Code:
https://docs.google.com/document/d/1hMLfTse0Rgg5tllYn-il24gW5TBbud5dEyxrAfq-rcs/edit?usp=sharing

PayPal Skrill WebMoney

Dont have other...
Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)