Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav kolege :)
29-04-2018, 01:02 AM
Pozdrav kolege :)
Ćao ljudi, Marko ovde.

Nadam se dobroj saradnji i upoznavanju dosta ljudi, što je i glavni razlog mog priključenja ovom forumu.

O meni... sve u svemu, imam prosečan posao "tokom dana", kojim sam relativno zadovoljan, a pored toga cilj mi je da zaradim sa strane. Novac mi je (kao i svakome ovde pretpostavljam) preko potreban.

Oblast koja me zanima je pre svega marketing sa direktnim odzivom.

Šta je to?

Za razliku od drugih formi marketinga gde se gradi slika brenda ili se prenose informacije, marketing sa direktnim odzivom zahteva odgovor od kupca, mora da privoli/ubedi/inspiriše kupca da nešto konkretno uradi, što je uglavnom da kupi. Zato je izuzetno teško, ali i profitabilno.

Za sada imam cilj da zarađujem kao freelancer ili konsultant u određenim delovima u toj oblasti, i imam jasan plan kako da to postignem. Nadam se da ću ovde naći podršku, kako moralnu, tako i stručnu, kao i dosta zanimljivih istomišljenika.

Ovog vikenda planiram da pregledam forum, da vidim kakve su diskusije, o čemu je ovaj forum, i da se priključim zajednici.

Već sam bio član ovog foruma, odavno, otprilike 2010 ili 11, kada sam pokušao da izgradim mrežu blogova (nije uspelo), a ne znam ni kako mi se zvao taj nalog, sve u svemu, srećno svima nama! King
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
13-05-2018, 01:09 PM
RE: Pozdrav kolege :)

Pozdrav kolege,

posle pisanja svog bloga,prodaje rukotvorina i rucno rdjenih sapuna evo me i u svetu frilensinga.
Nisam bas sjajno pocela ili kao mali Mujo uvek dodjem na kraju kad pite vise nema Sorry

Sve u svemu posle potpuno ispunjenog profila na upwork dobila sam mejl u kojm me obavestavaju da moja aplikacija nije prosla i da se ne mogu prijavljivati za poslove.
Inace sam navela administraciju, excel, power point, prevode...sve ono sto sam procitala da kao pocetnik mogu i stvarno mogu da odradim.

Jeste li imali slicnu situaciju?
sad cu se prijaviti i na ostale sajtove 8 ako imate predloge koje napisite molim vas)

puno hvala na prijemu i na potencijalnim odgovorima

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pozdrav, kolege! Ivke 8 1,450 10-07-2015 05:07 PM
Last Post: Ivke
  Pozdrav kolege! milanmaster 5 1,468 05-07-2015 07:04 PM
Last Post: milanmaster

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)