Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koju partnersku mrežu odbarati Freedom, ifree ili možda neku treću?
» partnerske mreže iskustva koju odabrati
27-04-2018, 02:09 PM (This post was last modified: 27-04-2018 02:09 PM by blumen.)
Rolleyes Koju partnersku mrežu odbarati Freedom, ifree ili možda neku treću?
Pozdrav narode Smile potrebno mi je vaše mišljenje i iskustvo o gore navedenim partnerskim youtube mrežama

Imam youtube kanal napravljen u novembru 2017 godine, ( stari iz 2014 godine mi je youtube blokirao Sorry) pa sam napravio novi . Novi YT kanal je uglavnom baziran na zabavi misterije,paranormalno zanimljivosti, testovi ličnosti itd..

Iako sam ušao i proces pregledanja kanala još 27 decembra(imao sam 10.000 preegleda po starom pravilu) Tako da još uvek ne zarađujem nikakvu kintu od kanala a svakim danom gubim solidnu zaradu.

Danima razmišljam da se priključim (verovatno) nekoj od partnerskih mreža youtubea freedom ili ifree jer još uvek gospoda iz youtube-a nisu odobrili monetizaciju kanala Sorry.Ili eventulano nekoj boljoj mreži

Meni se čini da je Freedom O.K. ne vezuju na duži ugovor već možeš izaći kad hoćeš?! A i Ifree mise čini O.K?

Pitanje je: kakva su vaša iskustva s njima ( ako ima naših ljudi s Balkana u njima) Koliko ove mreže uzimaju procenat , globalno gledajući,pozitivne negativne strane freedom mreže ili ifree, šta nude da li ispoštuju youtubere, dostupne opcije alati itd... . Nisam nešto upućen u sve to pa tako nabrajam :Crazy_grin

Hvala svima na odgovorima, sugestijama ili predlozima Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako funkcionira Freedom partner? Shanyta 23 6,946 16-04-2015 12:15 PM
Last Post: Shanyta
  Freedom Partnerstvo Mrxula 10 3,766 25-08-2014 11:50 PM
Last Post: Mrxula

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)