Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isplati li se raditi sa 100k Follow?
» Facebook instant Articles
22-12-2017, 03:58 PM
Icon2 Isplati li se raditi sa 100k Follow?
Pozdrav ljudi.

Posjedujem 3 Facebook stranice, cirka 100k pratioca, bazirane na Muziku i zabavu.

Pa htio bih vas pitati, jeli se isplati pokrenuti neki portal Muzika/Zabava, i uvezati sa Facebook Instantom.
Pratioci su uglavnom sa Balkana, a po mojoj procjeni ima oko 5000 ljudi iz Dijaspore koji na svaku objavu o Dragani Mirkovic, lijece dusu King Drinking

Nisam imao mnogo dodira sa ovim stvarima.
Nadam se da se moze zaraditi mjesecno barem 100$
Znam da ce svi reci zavisi od Aktivnosti ovo ono, ali postoje li barem neke sanse na recimo nekih 200$ mjesecno da se nagura sa 100k Followa

I jos jedno pitanje.

Instant clanci se prikazuju samo na Mobilnim uredjajima, i samo broji posjete sa mobilnih uredjaja.? , ako je tako, bil se mogla koristiti jos neka platforma zajedno sa instantom, npr. Adsensi ?

Ako je nesto smijesno, slobodno se smijite nije frka, ali ocekujem odgovore. WinkingDrinking
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-12-2017, 05:36 PM
RE: Isplati li se raditi sa 100k Follow?
(22-12-2017 03:58 PM)Mason1.reda Wrote:  Pozdrav ljudi.

Posjedujem 3 Facebook stranice, cirka 100k pratioca, bazirane na Muziku i zabavu.

Pa htio bih vas pitati, jeli se isplati pokrenuti neki portal Muzika/Zabava, i uvezati sa Facebook Instantom.
Pratioci su uglavnom sa Balkana, a po mojoj procjeni ima oko 5000 ljudi iz Dijaspore koji na svaku objavu o Dragani Mirkovic, lijece dusu King Drinking

Znam da ce svi reci zavisi od Aktivnosti ovo ono, ali postoje li barem neke sanse na recimo nekih 200$ mjesecno da se nagura sa 100k Followa

I jos jedno pitanje.

Instant clanci se prikazuju samo na Mobilnim uredjajima, i samo broji posjete sa mobilnih uredjaja.? , ako je tako, bil se mogla koristiti jos neka platforma zajedno sa instantom, npr. Adsensi ?

Ako je nesto smijesno, slobodno se smijite nije frka, ali ocekujem odgovore. WinkingDrinking

Pozdrav, sa tolikim brojem pratilaca bi se svakako isplatilo pokrenuti nesto tako, domen i hosting nisu vise od cca 30-40eura godisnje, a zarada na mesecnom nivou bi ti svakako pokrila barem te osnovne troskove.. Od google adsense nisam bas siguran da bi imao neke zarade jer je u Srbiji cena klika mala i nema bas oglasavanja povezano sa temom muzike.. Mozda da pokusas da prodajes neke affiliate proizvode ili neki content lockeri za download muzike, nesto tako..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
29-12-2017, 01:18 AM

I jos jedno pitanje.

Sa AdSensom bi se to moglo razraditi dobro javi se ako hoces da ti pomognem.
Send this user an email Find all posts by this user
02-01-2018, 02:08 AM
(22-12-2017 05:36 PM)iamkermit94 Wrote:  

I jos jedno pitanje.

Pozdrav, sa tolikim brojem pratilaca bi se svakako isplatilo pokrenuti nesto tako, domen i hosting nisu vise od cca 30-40eura godisnje, a zarada na mesecnom nivou bi ti svakako pokrila barem te osnovne troskove.. Od google adsense nisam bas siguran da bi imao neke zarade jer je u Srbiji cena klika mala i nema bas oglasavanja povezano sa temom muzike.. Mozda da pokusas da prodajes neke affiliate proizvode ili neki content lockeri za download muzike, nesto tako..

A to , da bi mi mjesecna zarada pokrila osnovne troskove, jeli samo mislis na domenu ili?
Meni ce osnovni trosak na pocetku biti minimalno 150 eura, posto moram i platit Web Dizajn Smile ? , Ako ce mi 100 000 followa pokriti osnovni trosak sa Dizajnom, pokrecem odma sutra haha Biggrin
Find all posts by this user
02-01-2018, 12:50 PM
Ubedljivo najbolji nacin za unovcavanje fb stranica je prodavanje postova na njima. Pogotovo ako stremis nekoj cifri od $100+ mesecno. Neces se mnogo ovajditi od adsensa, affiliate programa ili content locker-a, pogotovo ako ti je aktivnost slaba.

https://www.youtube.com/watch?v=m3gcb_9Q10E
02-01-2018, 02:17 PM
Ne trebaš pokušavat ni AdSense ni CPA Locking. Reklama po tvojim stranicama vezana za temu će biti sasvim dovoljna za 100€+ mjesečno.

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
17-01-2018, 09:55 PM
(02-01-2018 12:50 PM)weblinks Wrote:  Ubedljivo najbolji nacin za unovcavanje fb stranica je prodavanje postova na njima. Pogotovo ako stremis nekoj cifri od $100+ mesecno. Neces se mnogo ovajditi od adsensa, affiliate programa ili content locker-a, pogotovo ako ti je aktivnost slaba.

kako prodavati postove?
17-01-2018, 11:39 PM (This post was last modified: 17-01-2018 11:39 PM by Q_Line.)
(17-01-2018 09:55 PM)shommyleejones Wrote:  
(02-01-2018 12:50 PM)weblinks Wrote:  Ubedljivo najbolji nacin za unovcavanje fb stranica je prodavanje postova na njima. Pogotovo ako stremis nekoj cifri od $100+ mesecno. Neces se mnogo ovajditi od adsensa, affiliate programa ili content locker-a, pogotovo ako ti je aktivnost slaba.

kako prodavati postove?

Npr 3 posta dnevno s necije stranice tokom 10 dana "obracunas" 50€ (cifru sam "napamet" napisao, ne znam koliko ti je aktivna stranica i sl.)
18-01-2018, 01:22 AM
(17-01-2018 11:39 PM)Q_Line Wrote:  
(17-01-2018 09:55 PM)shommyleejones Wrote:  kako prodavati postove?

Npr 3 posta dnevno s necije stranice tokom 10 dana "obracunas" 50€ (cifru sam "napamet" napisao, ne znam koliko ti je aktivna stranica i sl.)

Gde da nadjem tog nekog sto hoce da plati? Imam par stranica od po 100k+ lajkova
18-01-2018, 01:31 AM (This post was last modified: 18-01-2018 01:35 AM by Lazar023.)
(17-01-2018 09:55 PM)shommyleejones Wrote:  kako prodavati postove?
Sustina ti je:neko drugi vidi da ti imas 100000 followers-a,a pritom ima neki svoj proizvod (mada moze i nesto sasvim drugo,npr. da je vlasnik diskoteke ili kafane).Pomisli da bi neko od tih tvojih 100000 bio zainteresovan za ono sto on ima/nudi (npr. kod njega u lokalu se sprema neki veliki koncert Dragane Mirkovic i slicnih sabanerija;ili covek prodaje original diskove tog zanra kakava ti je generalno masa;ili prodaje neke dzidzabidze iz domovine - uspomene za ove iz dijaspore;ili sta vec...) i shvati da bi bilo dobro za njega da se to objavi/ponudi tim tvojim followers-ima.Pa mozda neko od njih i kupi to Smile

Ti mu onda kazes "OK,moze,objavicu to kod mene,ali za toliko-i-toliko para".Kao sto se u novinama prodaje prostor za oglase,tako i ti na tvojoj strani prodajes "prostor za oglase".
Smislis onda neki cenovnik,raspitas se,da ti cena bude konkurentna (da ne bude kod tebe,lupam,1000 evra za 3 posta,a kod nekog drugog isto sa 100000 pratilaca bude pola evra za 3 posta;mada to naravno zavisi i od aktivnosti tvoje grupe koja te prati-da li redovno kupuju nesto ili nikad nisu nista kupili),itd.,itd.

To ti je npr. prodavanje postova.
Prelistaj malo forum,mozda nadjes jos neki dodatni info.
18-01-2018, 10:51 AM (This post was last modified: 18-01-2018 10:51 AM by lazar:).)
Quote:Gde da nadjem tog nekog sto hoce da plati? Imam par stranica od po 100k+ lajkova

Pre svega pokusaj da koristis Google i sam potrazis sajtove ili ljude koji zele oglasavanje preko fejsbuka.. Ima bukvalno na hiljadu stranica koje pruzaju takvu vrstu usluge samo moras da nadjes koja tebi vise najvise odgovara za tebe i niche tvoje stranice.

www.meetsharers.com
www.fanpagedeal.com

Ovo mi je izaslo bukvalno prvo opet moj savet ti je da vidis da nadjes ljude koji su u tvojoj niche i njima direktno ponudis oglasavanje na tvojoj stranici samim tim bih verovatno mogao da izvuces vise $.

Kapiram da si nov u ovome i da nemas iskustva ali pitanja poput "Gde da nadjem tog nekog sto hoce da plati?" nemaju poente osim ako ne zelis da ti neko nadje takvog nekog ali naravno za odredjeni %.

Svakako mozes da iskoristis to jako lepo i zaradis neku dodatnu kintu samo pokusaj sam malo vise da citas o tome i istrazujes.

Good Artists Borrow, Great Artists Steal - Pablo Picasso
19-01-2018, 12:20 AM
(18-01-2018 10:51 AM)lazar:) Wrote:  
Quote:Gde da nadjem tog nekog sto hoce da plati? Imam par stranica od po 100k+ lajkova

Pre svega pokusaj da koristis Google i sam potrazis sajtove ili ljude koji zele oglasavanje preko fejsbuka.. Ima bukvalno na hiljadu stranica koje pruzaju takvu vrstu usluge samo moras da nadjes koja tebi vise najvise odgovara za tebe i niche tvoje stranice.

www.meetsharers.com
www.fanpagedeal.com

Ovo mi je izaslo bukvalno prvo opet moj savet ti je da vidis da nadjes ljude koji su u tvojoj niche i njima direktno ponudis oglasavanje na tvojoj stranici samim tim bih verovatno mogao da izvuces vise $.

Kapiram da si nov u ovome i da nemas iskustva ali pitanja poput "Gde da nadjem tog nekog sto hoce da plati?" nemaju poente osim ako ne zelis da ti neko nadje takvog nekog ali naravno za odredjeni %.

Svakako mozes da iskoristis to jako lepo i zaradis neku dodatnu kintu samo pokusaj sam malo vise da citas o tome i istrazujes.

Ako mi verujes toliko sam istrazivao i toliko citao da su mi oci ispale. Uglavnom sam nailazio na neke bezvezne sajtove i slicno. Pronasao sam ovaj sajt pre par dana pa sam se registrovao zeleci da dobijem pravi savet od ljudi koji znaju vise od mene. Hvala ti za ova 2 sajta, valjda ce da pomognu. Nisam do sad nikad prodavao objave na fb stranicama, radio sam za neke PPC (pay per click) sajtove.
19-01-2018, 02:36 AM
[/quote]

Ako mi verujes toliko sam istrazivao i toliko citao da su mi oci ispale. Uglavnom sam nailazio na neke bezvezne sajtove i slicno. Pronasao sam ovaj sajt pre par dana pa sam se registrovao zeleci da dobijem pravi savet od ljudi koji znaju vise od mene. Hvala ti za ova 2 sajta, valjda ce da pomognu. Nisam do sad nikad prodavao objave na fb stranicama, radio sam za neke PPC (pay per click) sajtove.
[/quote]

imas pm
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)