Poll: KAKO VAM SE DOPADA BLOG, IZBOR TEME I BOJA POZADINE I TEKSTA?
ODLICAN
DOBAR
LOS
KATASTROFA
[Show Results]

Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motivacija pocetnicima u online biznisu
» Edukativni blog o internet zaradi
12-12-2017, 09:39 PM
Motivacija pocetnicima u online biznisu
Napravio sam jedan blog o internet marketing edukaciji, pa, procitajte tekst...
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
znam da ovo nije mesto za promovisanje svojih sajtova, ovo i nije sajt, vec NEPROFITNI blog, nesto na cemu cu raditi u slobodno vreme, pa pogledajte i podelite vase misljenje..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-12-2017, 10:19 PM
RE: Motivacija pocetnicima u online biznisu
Postigao sam svoj cilj koji sam zeleo da proverim Smile
rangirao sam se za tu kljucnu rec na trecem mestu na google Biggrin
Nemam nameru da radim nista dalje oko bloga pa bih zamolio moderatora da obrise ovu temu ako moze..
18-12-2017, 11:31 AM
(17-12-2017 10:19 PM)iamkermit94 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nemam nameru da radim nista dalje oko bloga...

Ovo može da ti bude velika greška. Uvek treba da ideš napred i nikad ne staješ. Pozdrav!

https://www.youtube.com/watch?v=m3gcb_9Q10E
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): iamkermit94
22-12-2017, 07:40 PM
(18-12-2017 11:31 AM)weblinks Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(17-12-2017 10:19 PM)iamkermit94 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nemam nameru da radim nista dalje oko bloga...

Ovo može da ti bude velika greška. Uvek treba da ideš napred i nikad ne staješ. Pozdrav!

Poslusao sam tvoj savet i iz dosade sklepah jos jedan tekst, mozda nekome bude koristan.. Smile
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Thanks given by (1): weblinks
25-12-2017, 01:29 AM

Kratak a veoma koristan tutorijal, pogotovo za one koji se bave YOUTUBE ZARADOM Smile
27-12-2017, 12:34 PM
Tekst o tome kako ubrzati Blog ili Websajt..
27-12-2017, 12:45 PM
Mislim da ne trebaš radit double-triple postove zbog svoga bloga. Takav način gradnje backlinkova ovdje pogotovo nije dobrodošao. Stavi u signature svoj link i to je to.

Iako ti ne preporučujem da nam odaješ link svoje stranice. Ima puno negativnih ljudi. Tako su me bar stariji članovi učili ovdje Smile)

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
Thanks given by (2): novii, lazar:)
27-12-2017, 11:29 PM
(27-12-2017 12:45 PM)shulk Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mislim da ne trebaš radit double-triple postove zbog svoga bloga. Takav način gradnje backlinkova ovdje pogotovo nije dobrodošao. Stavi u signature svoj link i to je to.

Iako ti ne preporučujem da nam odaješ link svoje stranice. Ima puno negativnih ljudi. Tako su me bar stariji članovi učili ovdje Smile)
Hvala na savetu, i da, ne zelim da spamujem ovaj forum..
29-12-2017, 11:37 PM

Poslusao sam savet člana weblinks , nisam odustao od bloga, i evo već nekih rezultata.. 1000 pregleda, i nekoliko ključnih reči izrangirano.. Pretekao sam sajt Dragana Varagića za reč internet marketing edukacija... Toliko o tome da EXACT MATCH domena nema toliko značaja..
Thanks given by (1): weblinks
30-12-2017, 12:09 AM
Prijatelju prvo ti pregledi računaju svaki visit, refreshaj par puta računat će svaki.
Što se tiče rangiranja, ja uopće ne vidim tvoj sajt. Kada gledaš ideš na encrypted.google i u incognito mode.

Da se tako lagano možeš rangirati nema šanse, bez i jednog backlinka i još je nova domena.

A Exact Match nema toliko baš značaja, ali ima. Ja naprimjer sam uzeo keyword.com pa ni blizu nisam bio na Google, a što se tiče Binga tu ima velik utjecaj.

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
30-12-2017, 03:57 PM
Kod mene ga nisi prestigao, ali si jedan rezultat iza.

Tako da si se rangirao bez povrtnih linkova i sa novom domenom.

Ali šalu na stranu, ovo je privremeni rezultat, da bi se opstalo trebaš nastaviti raditi. I kao što reče član iznad "Exact Match nema toliko baš značaja, ali ima" i moja iskstva su sa tim tanka.

Meta description od sajta ti je prilično neugledan, da tako kažem.
Thanks given by (1): iamkermit94
30-12-2017, 10:08 PM
Hm, pa imedukacija nije exact match domen za frazu 'internet marketing edukacija'. Smile
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): shulk, novii
30-12-2017, 10:55 PM
(30-12-2017 10:08 PM)Igor Tomić Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Hm, pa imedukacija nije exact match domen za frazu 'internet marketing edukacija'. Smile

Da, nije Lol , samo je naslov sajta exact match Smile
trenutno radim na jednom WordPress tutorijalu, objaviću ga u Ms Word-u, u tutorijalima na forumu i na svom blogu ...
31-12-2017, 06:44 PM

Zavrsio sam izradu tutorijala...
09-01-2018, 01:26 AM
Odobrili mi Adsense nalog na ovom blogu - tj nisam ni planirao da ga napravim, i sve vreme mi je u kartici zarada stajalo da ne ispunjavam uslove za Adsense, a malopre kad sam slucajno kliknuo video sam da se promenilo i registrovao se, kada sam pokusao da sacuvam podesavanja, pisalo mi je da kao moram da sacekam, evo sad su mi valjda odobrili, ali jos uvek ne vidim reklame u vidzetima tamo gde bi trebale da stoje..
Inace neko je davno na ovom forumu opisivao da je ovo najlaksi nacin da se dobije adsense nalog, i verovatno i jeste tako..

Napravio sam jedan mali tutorijal u vezi WordPress-a, kako da se doda pop up za FB stranicu, mozete da ga procitate na ovom linku:
09-01-2018, 10:27 AM
Ne vidim kako pravljenje popupa za FB u WP ima veze sa motivacijom početnicima.
09-01-2018, 04:48 PM
Pa...covek raducka po malo sve i svasta,pusti ga nek istrazuje Winking

Mene ti po up-ovi nerviraju (na bilo kom sajtu),ali mozda nekom bude korisno.
Ali stoji to da je naslov postao neodgovarajuci za to gde je tema (s)krenula.
09-01-2018, 07:55 PM
(09-01-2018 04:48 PM)Lazar023 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pa...covek raducka po malo sve i svasta,pusti ga nek istrazuje Winking

Mene ti po up-ovi nerviraju (na bilo kom sajtu),ali mozda nekom bude korisno.
Ali stoji to da je naslov postao neodgovarajuci za to gde je tema (s)krenula.
Bas kao sto si rekao, istrazujem i ucim, dok udjem malo u fazon i naucim neke stvari, verovatno cu uspeti da napravim neki uspesan projekat.. Motivacija je ok naslov jer veoma veliki broj ljudi zapocne nesto i posle nekog vremena odustane..
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako poceti sa online zaradom... prof.dr. 13 1,617 23-06-2016 09:44 PM
Last Post: novii
  UPUTE kako krenut sa online (internet) zaradom Hellas 43 42,412 25-02-2016 11:32 AM
Last Post: Fifa89
  Posao online tomovu 3 1,181 13-02-2015 05:42 PM
Last Post: Thrix
  Domaci online kursevi Warewolf 4 904 04-11-2014 08:01 PM
Last Post: Warewolf
  Online text editor dragan.25 3 1,080 29-10-2013 08:29 PM
Last Post: VWolf
  online kupovina stamenkovici 11 4,484 03-12-2011 07:40 PM
Last Post: kakao
  Ultimativni vodič za početnike u online marketingu InFlames20 7 8,999 01-08-2011 07:17 PM
Last Post: Nina
  40 + mjesta gdje možemo prodati svoje radove online mbijelic1 0 2,117 15-07-2010 10:54 PM
Last Post: mbijelic1

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)