Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autorska prava
» Autorska prava
27-07-2017, 03:24 PM
Autorska prava
Pozz svima imam pitanje vezano za autorska prava primetio sam da videi na facebook neverovatno podizu reach pa sam kontam posto to oduzima dosta vremena da se rucno pravi a i nisam bas najiskusniji u izradi istih razmisaljo sam da preuzmem po neki video sa facebook stranica stranih i da ga malo editujem dodam po nesto i da ga onda objavim kao svoj na stranici a sad moje pitanje je dali je to u suprot autorskim pravima i postoji li mogucnost da me neko tuzi zbog toga i dali je moguce da me uopste neko tako tuzi ako nismo u istoj drzavi?Unapred Hvala
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
27-07-2017, 05:48 PM
RE: Autorska prava
(27-07-2017 03:24 PM)Aleksanda117 Wrote:  Pozz svima imam pitanje vezano za autorska prava primetio sam da videi na facebook neverovatno podizu reach pa sam kontam posto to oduzima dosta vremena da se rucno pravi a i nisam bas najiskusniji u izradi istih razmisaljo sam da preuzmem po neki video sa facebook stranica stranih i da ga malo editujem dodam po nesto i da ga onda objavim kao svoj na stranici a sad moje pitanje je dali je to u suprot autorskim pravima i postoji li mogucnost da me neko tuzi zbog toga i dali je moguce da me uopste neko tako tuzi ako nismo u istoj drzavi?Unapred Hvala

Nista ti nece biti,nece te niko tuziti sigurno i nista slicno tome.
Mozes to da uradis, malo ga samo izedituj u vegasu kao sto si htela, a i ne moras. Smile
27-07-2017, 06:43 PM
RE: Autorska prava
(27-07-2017 05:48 PM)Gilez96 Wrote:  
(27-07-2017 03:24 PM)Aleksanda117 Wrote:  Pozz svima imam pitanje vezano za autorska prava primetio sam da videi na facebook neverovatno podizu reach pa sam kontam posto to oduzima dosta vremena da se rucno pravi a i nisam bas najiskusniji u izradi istih razmisaljo sam da preuzmem po neki video sa facebook stranica stranih i da ga malo editujem dodam po nesto i da ga onda objavim kao svoj na stranici a sad moje pitanje je dali je to u suprot autorskim pravima i postoji li mogucnost da me neko tuzi zbog toga i dali je moguce da me uopste neko tako tuzi ako nismo u istoj drzavi?Unapred Hvala

Nista ti nece biti,nece te niko tuziti sigurno i nista slicno tome.
Mozes to da uradis, malo ga samo izedituj u vegasu kao sto si htela, a i ne moras. Smile
Aha jesi siguran ti u to sto posto ja bas planiram ono preuzet video dodati ono ime svog sajta dole na dnu videja i ubludovati ga kasnije tamo kao da je moj citao sam tamo ono na fejbuku o autorskim pravima i oni bas navode kao da se moze tuzba pokupiti a sad msm da u BIH to nema bas toliko imaju ono kao neki zakoni sto sam citao ovde https://advokat-prnjavorac.com/zakoni/Zakon_o_autorskom_i_srodnim_pravima.pdf ali msm da je to nemoguce opet da me neko iz druge drzave tuzi za to kad nismo u istoj drzavi ali reko sta je sigurno sigurno je pa da se raspitam,ako se smije sa fejzbuka dali je ista situacija i sa youtube recimo neki klip sad preuzet pa to isto odradit nemislim sad ljduima krasti klipove vec ovako recimo ako hocu snimak recimo priroda ili recimo sad neki fail-ovi pa sad dodat samo nesto gore recimo try not to laught i tako to .
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Krsenje autorskih prava koriscenjem slika? dragan993 8 4,168 04-04-2016 01:50 PM
Last Post: kaja94
  Povreda autorskih prava costanza 4 2,569 03-02-2013 11:07 PM
Last Post: dev_masta
  Autorska prava, kopiranje i Adsense Tonini 7 3,495 18-08-2011 01:19 AM
Last Post: LeonMak

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)