Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BACKLINKS Germany
23-06-2017, 03:15 PM
BACKLINKS Germany
POz ljudi, imam jedno pitanje , trenutno radim njemacku nichu i nema bas backlinkova na izvoz pa me zanima da li ce se sa eng linkovima raknkovati isto i da li ima razlike izmedje eng i de backlinka kad je u pitanju moja stranica??
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
23-06-2017, 07:57 PM
RE: BACKLINKS Germany
Nemoj to da radis, ne valja nikako. Probao ja pa isao disavow. Bas je nezgodno doci do linkova za nemacke sajtove...I ja sam isti problem imao. Kontaktiraj vlasnike sajtova pa im nudi neke saradnje. To ti jedini nacin, pored foruma i komentara. Ali i tu treba da budu komentari na nemackom, jedino ako pravis linkove iz profila na forumima.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Send this user an email Find all posts by this user
23-06-2017, 11:57 PM
(23-06-2017 07:57 PM)Jeronimo034 Wrote:  Nemoj to da radis, ne valja nikako. Probao ja pa isao disavow. Bas je nezgodno doci do linkova za nemacke sajtove...I ja sam isti problem imao. Kontaktiraj vlasnike sajtova pa im nudi neke saradnje. To ti jedini nacin, pored foruma i komentara. Ali i tu treba da budu komentari na nemackom, jedino ako pravis linkove iz profila na forumima.

Pa gledaj, radio sam nichu francusku i linkovi su mi bili sigurno 95% ako ne is vise eng, i stranica mi je evo godinu i kusur na prvoj strani rankovana i okey je.. Pa sam postao skeptican oko germany jer nekoliko dana gradim linkove i ne prikazuje mi ni jedan na majestic.. cak i ako sam dodao direktno link sa moje fr stranice sto bi trebao indeksovati taj isti dan ako ne i posle nekoliko sati.. Posto sam na yoast seo nez da li ima kakva opcija da je ukljucena da mi ne indexuje linkove ili tako nesto?..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
25-06-2017, 01:25 PM
Ciljaj na istu nišu/kategoriju u kojoj ti se web sajt nalazi, ako imaš blog o prirodi, naravno nećeš ganjati backlinkove na sajtovima o automobilima Smile Njemački kvalitetni backlinkovi koštaju mnogo novaca, i neće svaki švabo da postavi backlink kod sebe, pa čak i kad za uzvrat.. Možeš do 50 eura naći dobrih paketa, proguglaj, sve ove njemačke backlink firme i servisi rade profesionalno, i vrlo brzo isporučuju.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Disavow Backlinks bigli100 3 4,848 02-12-2016 08:32 PM
Last Post: mrgood
  Backlinks (Gdje,kako, što) 123pirate 3 2,161 04-07-2012 08:49 AM
Last Post: 1kvota1
  Koji SEO program koristiti za backlinks submitting? DarioBL 3 2,603 10-04-2012 06:35 PM
Last Post: JohnWizzer
  Google Suggestor and automatically adds backlinks shonez 1 1,859 12-02-2011 07:51 PM
Last Post: kosicdamir
  Backlinks i Adsense 1kvota1 1 1,990 12-01-2011 01:05 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Backlinks 1kvota1 1 2,075 10-10-2010 12:22 PM
Last Post: webopth

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)