Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sa paypala na tekuci racun
20-05-2017, 10:56 PM
sa paypala na tekuci racun
evo ovako,da li neko zna kako da prebacim brzo pare sa paypala na tekuci racun,najpozeljnije bi bilo,da ima neki servis gde ti posaljes pare drugom na paypal a on tebi posalje na tekuci racun,ili ako neko privatno to radi,ali da je proveren,nije mnogo,cak bih i recimo poslao 20 eura a meni da bude uplaceno 15 lupam.jer ne mogu da povezem nijednu karticu,a da se drndam sa drugim bankama ne volim racune svugde,a pogotovo ne volim racune samo za jednu stvar.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
21-05-2017, 07:04 PM
RE: sa paypala na tekuci racun
(20-05-2017 10:56 PM)Hitsugaya Wrote:  evo ovako,da li neko zna kako da prebacim brzo pare sa paypala na tekuci racun,najpozeljnije bi bilo,da ima neki servis gde ti posaljes pare drugom na paypal a on tebi posalje na tekuci racun,ili ako neko privatno to radi,ali da je proveren,nije mnogo,cak bih i recimo poslao 20 eura a meni da bude uplaceno 15 lupam.jer ne mogu da povezem nijednu karticu,a da se drndam sa drugim bankama ne volim racune svugde,a pogotovo ne volim racune samo za jednu stvar.

Odakle si?
22-05-2017, 09:43 AM
iz srbije sam ja.......
22-05-2017, 06:24 PM (This post was last modified: 22-05-2017 06:25 PM by ssyy.)
(22-05-2017 09:43 AM)Hitsugaya Wrote:  iz srbije sam ja.......
ja sam isto iz Srbije. Tebra tebi treba neko proveren preko koga bih mogao da primis pare,neki servis al proveren a, jel si ozbiljan? najbolje da ti donses kesh na kucnu adresu?

Ja sam otvorio racun u banci intesa uzeo visa electron karticu DZABE i na nju zatvorio al samo jednom dva puta cini mi se. Pitaju te odakle novac pa treba da objasnjavas i mogu da te oporzeiju etc ako kazes zarada al kako koja radnica se zadesi.
Imam payoneer karticu i uglavnom tu podizem pare a kad moram na paypal da svucem tu i ostavim za placanje hostinga i drugih stvari. Nemoj da si lenj, sam to resi.
22-05-2017, 10:56 PM
nisam lenj,imao sam visa electron isto od intesa banke,i nisam mogao da dizem pare sa PP,ne znam da li si cuo za posrednika,dve stranke posalji novac posredniku i posrednik prosledi,na takav sam servis mislio.
22-05-2017, 11:31 PM
narucio payoneer karticu al ni to nije resenje,jer se ona isplati samo ako imas konstantan priliv novca
23-05-2017, 04:39 PM
Koji racun otvoriti za internet zaradu

Ziro racun u kunama ili stranoj valuti sad ne znam jer nikada nisa. Imao racun a treba mi uskoro
23-05-2017, 06:02 PM
ne znam kako je u hrvatskoj, ovdje ti je jedina razlika sto na deviznom mozes drzati devize (logicno) a kada primas na domaci onda se automatski pretvara u marke ... i jedan i drugi imaju IBAN preko kojeg primas pare iz inostranstva
Find all posts by this user
23-05-2017, 06:50 PM
(23-05-2017 06:02 PM)liquid Wrote:  ne znam kako je u hrvatskoj, ovdje ti je jedina razlika sto na deviznom mozes drzati devize (logicno) a kada primas na domaci onda se automatski pretvara u marke ... i jedan i drugi imaju IBAN preko kojeg primas pare iz inostranstva
aha.. a otvorit cu u stranoj valuti i to je to ..tnx
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Redovna uplata na devizni račun - Iskustva ? Marko86 2 5,185 24-03-2014 07:00 PM
Last Post: Marko86
  BANKOVNI RAČUN U SRBIJI Nebojsabg 4 3,455 24-03-2014 05:03 AM
Last Post: Marko86
  ISPLATA NA DEVIZNI RACUN Tandy 8 4,768 16-07-2013 03:44 PM
Last Post: Tandy
  Devizni racun u Hrvatskoj? sunaddict 1 2,302 04-02-2013 08:56 PM
Last Post: Hellas
  Kolko Raiffeisen naplaćuje naknadu za slanja novca na drugi Raiffeisen račun? Netko 13 11,423 11-12-2011 11:13 PM
Last Post: mariopazi
  Kriva kartica, račun? pavlek 9 4,258 05-01-2011 07:58 PM
Last Post: pavlek

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)