Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO news portala
17-03-2017, 07:04 PM
SEO news portala
Poštovanje kolege,

nakon što mi se nitko nije javio na oglas koji sam postavio za SEO, prisiljen sam potražiti savjere i na ovaj način Smile.

Naime, zanimaju me mogućnosti za što bolji SEO news portala.

Što ja za sada o tom znam?
- Imam instaliran YOAST SEO plugin i pomoću besplatne verzije znam napraviti da mu članci budu u zelenom i po ključnim riječima i po čitljivosti.

Što me zanima?
- Koja je razlika između plaćene i besplatne verzije navedenog plugina?
- Smatrate li potrebnim raditi bilo kakav drugi SEO osim za svaki članak posebno?

Ako mislite da se isplati raditi SEO za news portal, spreman sam čuti svaki dobar savjet o backlinkovima i svemu što bi mi moglo pomoći.

Kvalitetu i rezultate tog SEO-a stavljam ispred cijene toga. U projekt ulazim svjestan da će to biti čisti gubitci barem prvu godinu-dvije, tako da sam spreman dio novaca "bacati" i u SEO kako bi to kroz godinu-dvije bilo što je moguće kvalitetnije.

Unaprijed hvala za svaki savjet koji dobijem Smile

Izrađujem web stranice
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-03-2017, 09:33 PM
RE: SEO news portala
Ja za news portal uopce nebi radio seo, nego promociju na drustvenim mrezama. Mislim da nema puno ljudi koju u google ukucaju npr. crna kronika, automobilska nesreca, zuti tisak i sl. Probaj krenuti sa FB oglasima.
18-03-2017, 09:48 PM
RE: SEO news portala
Seo za njuz portal je bacanje para. Prvo tekstovi su na dnevnoj bazi i svaki dan prodje hiljade vesti. Drugo trkati se sa portalima koji postoje godinama je suludo. Njuz portal je jedino isplativ sa ogromnom social podrskom. Bolje ti je placaj pisce i FB nego da bacas pare na SEO.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Rolleyes Problem sa indeksiranjem članaka portala www.grad-busovaca.com DarioPlavcic2 8 2,195 06-07-2013 12:30 PM
Last Post: 1kvota1

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)