Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sta je najbolje za jedan Blog sajt?
03-03-2017, 12:38 AM
Sta je najbolje za jedan Blog sajt?
Poz drustvo.. odmah da se ogradim da sam vise u YouTube svetu zarade bio malo manje sto se tice nekog sajta.. Sada bih samo zeleo da mi neko u kratkim crtama da neke odgovore posto i previse toga sam procitao na ovom sajtu al opet nekako je lakse opet cuti nesto konkretno, provereno..

Trenutno imam wix sajt, nemam domen, znaci samo sam napravio svoj wix sajt. Trenutno je tu neka serija, ali planiram da ga skroz izmenim da ubacujem tu vesti itditd o glumcima iz te serije i da preko fb mahom dovodim ljude da to citaju..

Sta je sada najbolje za ovaj moj sajt? Koji je za mene sada najbolji program ili kako vec "Pay Per Impression" ili nesto drugo. Znaci posetioci su vecinom zenske populacije, strane zemlje.

Koje reklame/programe da stavim da bude sve super? (izbegavam oglase ono kada korisnik obavi kupovinu pa meni ide procenat, posto je publika isuvise mlada i nema od tih kupovina nista). Hvala unapred.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-03-2017, 01:07 AM
RE: Sta je najbolje za jedan Blog sajt?
ako mislis pirateriju ili nedozvoljeni sadrzaj najbolje da koristiš popunder reklame ... one što iskaču ... i neke native ads mreže kao što je adnow ili mgid (ovo dvoje ne za nedozvoljeni sadrzaj)

ako misliš te neke vijesti iz "legalne" niše o glumcima itd. rokni google adsense
Find all posts by this user
03-03-2017, 01:42 AM
(03-03-2017 01:07 AM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ako mislis pirateriju ili nedozvoljeni sadrzaj najbolje da koristiš popunder reklame ... one što iskaču ... i neke native ads mreže kao što je adnow ili mgid (ovo dvoje ne za nedozvoljeni sadrzaj)

ako misliš te neke vijesti iz "legalne" niše o glumcima itd. rokni google adsense

Samo informacije o njima, vesti, slike.. nista nedozvoljeno..
Reci mi molim te ti kao iskusniji, adsense je zarada kada korisnik klikne na reklamu, a da li pored adsense mogu da dodam jos nesto? Kakva je prica o reklamama/impresijama posto sam jedno vreme sa tim impresijama imao dobro iskustvo na dailymotion.
03-03-2017, 09:41 PM
(03-03-2017 01:42 AM)Delija2016 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(03-03-2017 01:07 AM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ako mislis pirateriju ili nedozvoljeni sadrzaj najbolje da koristiš popunder reklame ... one što iskaču ... i neke native ads mreže kao što je adnow ili mgid (ovo dvoje ne za nedozvoljeni sadrzaj)

Samo informacije o njima, vesti, slike.. nista nedozvoljeno..
Reci mi molim te ti kao iskusniji, adsense je zarada kada korisnik klikne na reklamu, a da li pored adsense mogu da dodam jos nesto? Kakva je prica o reklamama/impresijama posto sam jedno vreme sa tim impresijama imao dobro iskustvo na dailymotion.

pa impresija su popunder reklame ... tu te firma plaća po broju popundera koji su iskočili ... odnosu broju reklama koje su se prikazale (impresije) .. sa adsenseom možeš kombinovati maksimalno 3 popundera reklame ... a to za dailymotion/youtube je zarada preko njihovih mreza od reklama prikazanih na klipovima koje si ubacio ... eh sad jedino da pored webstranice vodiš i youtube kanal na koji ćeš postavljati SVOJE klipove pa da i taj kanal monetizuješ ... klipove sa tog kanal embedovati na sajt itd.
Find all posts by this user
20-03-2017, 01:02 AM
(03-03-2017 09:41 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(03-03-2017 01:42 AM)Delija2016 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Samo informacije o njima, vesti, slike.. nista nedozvoljeno..

pa impresija su popunder reklame ... tu te firma plaća po broju popundera koji su iskočili ... odnosu broju reklama koje su se prikazale (impresije) .. sa adsenseom možeš kombinovati maksimalno 3 popundera reklame ... a to za dailymotion/youtube je zarada preko njihovih mreza od reklama prikazanih na klipovima koje si ubacio ... eh sad jedino da pored webstranice vodiš i youtube kanal na koji ćeš postavljati SVOJE klipove pa da i taj kanal monetizuješ ... klipove sa tog kanal embedovati na sajt itd.

Ako sam dobro razumeo posto sam sada malo zbunjen. impresije su ove reklame na slici 1, a ne na slici 2 ?

1.
[Image: 20170319148996440817495.png]

2.
[Image: 20170319148996450117934.png]
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Najbolje od PPC zarade kolodin 6 1,865 14-05-2015 08:04 AM
Last Post: kolodin
  Tražim .... za blog ! pavlek 4 1,101 28-12-2010 11:44 PM
Last Post: DrHouse

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)