Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prodaja FB stranice Kompaniji?
07-02-2017, 05:59 PM (This post was last modified: 07-02-2017 06:02 PM by mindhunter.)
Prodaja FB stranice Kompaniji?
Pozdrav ljudi.

Da li ste imali ovakve ponude do sad. Imam jednu FB stranicu od 40k ljudi. Prilicno je aktivna kada postujem nesto. A retko kad nesto postujem. Uvek je post bio relevantan, dobijam bas ogroman reach, ogroman broj lajkova i sharova.

Danas sam dobio poruku od jedne devojke da li bih prodao stranicu. Kada sam rekao da sam zainteresovan, nudi oko $4000 za nju. Kada sam pitao za placanje, moze paypal, WU, moneygram, Bank trasfer...

Proverio sam njen profil, izgleda legit, pise da radi za Mylikes.com

E sad malo mi ovo sve sumnjivo, u fazonu oni meni posalju pare na WU ili bank unapred, i kad legnu pare, ja njima dam admina.

Jel neko od vas imao slicne ponude, da li je neko prodavao FB stranicu strancima, i jel neko koristi ovaj Mylikes?

Ponudio bih im i sajt sa koga i dobijam lajkove, za jos vise para...

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-02-2017, 07:51 PM
RE: Prodaja FB stranice Kompaniji?
Plate,das admina a desi se da mozda traze povracaj novca...vrate novac a stranica im ostane.

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): mindhunter
07-02-2017, 08:18 PM
Kad plate preko WU, nema da traže nazad. Valjda.
07-02-2017, 08:19 PM
ja bih to razrađivao do 100k ako već ima načina da nabijaš lajkove i onda iznajmljivao
07-02-2017, 08:40 PM
Mnogo je to para da bi bilo istinito na tvom mestu ne bih prodavao ipak stranica ima samo 40k :/
07-02-2017, 11:38 PM
Traži isplatu preko WU, kad ti podigneš novac može ona... khm
09-02-2017, 05:21 AM
(07-02-2017 08:40 PM)dragaN. Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mnogo je to para da bi bilo istinito na tvom mestu ne bih prodavao ipak stranica ima samo 40k :/

Da, prevarant na kraju... Stranice jeste bas extremno aktivna ali malo mi sve to bilo sumnjivo. Neko se bas potrudio da odradi FB profil da izgleda bas legitimno, vidi se da je duze radio na tome.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time
28-02-2017, 03:06 AM
(09-02-2017 05:21 AM)mindhunter Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(07-02-2017 08:40 PM)dragaN. Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mnogo je to para da bi bilo istinito na tvom mestu ne bih prodavao ipak stranica ima samo 40k :/

Da, prevarant na kraju... Stranice jeste bas extremno aktivna ali malo mi sve to bilo sumnjivo. Neko se bas potrudio da odradi FB profil da izgleda bas legitimno, vidi se da je duze radio na tome.

Ja sam se susreo sa slicnim prevarantom, isto radio za mylikes.
Je li ti domaca stranica? Zasto bi on to kupovao?
Mislim da ako kazes da hoces preko western uniona, on bi rekao da ce poslati novac, ali da ces sifru dobiti poslije prebacivanja admina- a on uzme stranicu i samo podigne novac sa western uniona...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook - prodaja raznih gadgeta internet 1 528 26-07-2016 10:04 AM
Last Post: Jeronimo034
  FB STRANICE haris026 2 994 27-05-2016 08:54 AM
Last Post: Jeronimo034
Rolleyes FB stranice... Nebojsabg 0 934 26-08-2015 10:38 PM
Last Post: Nebojsabg
  Like web stranice internet 1 1,394 10-12-2012 11:16 PM
Last Post: Hellas
Smil42c642f95f382 Facebook affiliate prodaja-sistem za naplatu (Paypal shop) na FanPage shonez 2 3,089 25-11-2011 04:59 PM
Last Post: ps3

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)