Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
16-12-2016, 11:22 PM
Pomoc
Pozdrav ukoliko neko ima vremena, da li mi moze ukratko objasniti, hocu da krenem da se bavim time da ja napravim neki sajt ili sta je vec moguce i da dajem ljudima link i da oni ulaze i ja da dobijam novac od tih njihovih kliktanja ulaza tipa na oglase i to, kao sto ima sajtovi za filmove pa kad izbace one oglase,
da li mi moze neko ukratko ovde objasniti sta mi je sve potrebno i da li je to uopste i moguce
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-12-2016, 07:15 PM
RE: Pomoc
Aj malo pojasni sta ti ustvari treba,pa mozda i neko uspe da ti pomogne!?

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
17-12-2016, 08:44 PM
(17-12-2016 07:15 PM)volimdaucim Wrote:  Aj malo pojasni sta ti ustvari treba,pa mozda i neko uspe da ti pomogne!?

Pa jel mogu da napravim sajt i da nabavim neke reklame na njega i da kad ja dovedem ljude na taj sajt i tipa oni kliknu na reklamu ja dobijem novac,, i kako, gde treba da trazim tut za to ?
17-12-2016, 09:40 PM (This post was last modified: 17-12-2016 09:55 PM by volimdaucim.)
Mozes niko ti ne brani,napravis neki sajt,apliciras za adsense i to je to..ali adsense ne moze za sajt sa piraterijom,ako hoces takav sajt onda moras videti koje oni reklame koriste na sajtovima.(piraterija je kaznjiva)

Zakupis domen i hosting i napravis sajt,tutorijala imas koliko hoces na ovom forumu,juutjubu,guglu...ukucaj: kako napraviti sajt ili na engleskom: how to make a website i pretrazujes.

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
18-12-2016, 03:11 AM
(17-12-2016 09:40 PM)volimdaucim Wrote:  Mozes niko ti ne brani,napravis neki sajt,apliciras za adsense i to je to..ali adsense ne moze za sajt sa piraterijom,ako hoces takav sajt onda moras videti koje oni reklame koriste na sajtovima.(piraterija je kaznjiva)

Zakupis domen i hosting i napravis sajt,tutorijala imas koliko hoces na ovom forumu,juutjubu,guglu...ukucaj: kako napraviti sajt ili na engleskom: how to make a website i pretrazujes.

Hvala ti
18-12-2016, 06:00 AM (This post was last modified: 18-12-2016 06:02 AM by deco20.)
Imas li ti uopste IDEJU , kakav sajt zelis da napravis ?
Thanks given by (2): volimdaucim, novii
18-12-2016, 05:30 PM
(18-12-2016 06:00 AM)deco20 Wrote:  Imas li ti uopste IDEJU , kakav sajt zelis da napravis ?

Sajt da na njega ima samo reklame ?
18-12-2016, 07:21 PM
Skoro niko ti nece takav sajt prihvatiti,ni adsense ni ostali...sajt mora imati sadrzaj...

19-12-2016, 03:47 AM
Planirao sam da napravim za kladjenje, tj tipove kao, zato sto imam aktivnu stranicu na fb sa dosta lajkova ?
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)