Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xapo - Bitcoin
» xapo platna kartica
27-10-2016, 11:11 AM
Xapo - Bitcoin
Vidim da Xapo nudi svoju platnu karticu pa me zanima dali je neko sa foruma ima i koristi i kakva su iskustva (troškovi, provizije dali postoje problemi sa plaćanjima u Srbiji...)???
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
30-10-2016, 05:18 PM
RE: Xapo - Bitcoin
Ja bih se odlucio za CoinsBank

Opal Opacity Anonymity Suite Opaque Addresses
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
02-11-2016, 05:50 PM
(30-10-2016 05:18 PM)joker123 Wrote:  Ja bih se odlucio za CoinsBank

Super.
Kao prvo nisam pitao ko šta preporučuje nego za iskustva sa Xapo jer tamo imam koine i wallet.
Ali kad si već preporučio kao bolju soluciju mogao bi za nas amatere da kažeš zašto, koje su prednosti, funkcionisanje kartice, troškove ....
14-11-2016, 04:58 PM
(30-10-2016 05:18 PM)joker123 Wrote:  Ja bih se odlucio za CoinsBank

Nadam se da te nisam uvredio mojim komentarom, ali stvarno bih voleo da znam po čemu misliš da je coinsbank bolji??

Koliko sam ja uspeo da vidim xapo kartica je nešto jeftinija, ima nešto manje troškove i veći je kurs, a i na drugom forumu mi je odgovorio čovek koji koristi xapo karticu od 09.2015 godine i zadovoljan je.
Njegov odgovor je:
"Odlicno je. Radi stvarno svuda, sve prodavnice i svi bankomati gdegod sam probao, Srbija, Makedonija i Grcka.
Ako placas evrima u radnji, nema nikakvih provizija! + im je kurs za Bitcoin u principu bolji nego Bitstamp recimo. Ako placas u drugoj valuti, provizija za menjanje u istu je 3%.
Ako dizes dinare sa bankomata 3% + 2.75 evra po dizanju. Evri sa bankomata (mada nisam probao), samo 2.75 EUR fiksno....
Ja nisam provalio nikakve dodatne troskove..."

Koliko sam ja uspeo da vidim jedina prednost coinsbanka je to što podržava i druge koine a ne samo bitkoin.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)