Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon izvestaj
09-09-2016, 01:21 PM (This post was last modified: 09-09-2016 01:22 PM by Jeronimo034.)
Amazon izvestaj
Da li je moguce da mi Amazon nekako ne racuna porudzbine? Jer mi je prosto neverovatno da od skoro 1k klikova, ciljanih klikova niko nista nije kupio?

Cisto da imate sliku o kakvim klikovima se radi. Na stranicu na FBu izbacim klip sa proizvodom, stavim link i napisem ako je neko zainteresovan na ovom linku moze da kupi. Klip dobije masu lajkova, serova, komentara, masa ljudi klikne na link i ode na Amazon i niko ne kupi?
Da napomenem poseta je iz USA, sto znaci da su "dresirani" za ovaj nacin kupovine.
Kako je moguce? Da li negde gresim? Ili jednostavno ne kupuju!? Cene proizvoda nisu velike, od 10 do 50$ ali su ciljani i proizvodi i publika.
Ribolovcima prodajem ribolovacku opremu...

Evo ga izvestaj npr samo od juce - Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-09-2016, 01:41 PM
RE: Amazon izvestaj
Meni to ne deluje čudno uopšte.

Na FB bih možda neki video koji opisuje proizvod i lajkovao, i pogledao bih taj proizvod u nekoj online prodavnici, ali teško da bih ga kupio odmah.

Nije isto kada ti u nekoj FB grupi ili stranici o dresiranju pasa napraviš video sa nekom super nevidljivom električnom ogradom i kada ja na Google potražim 'invisible fence for dogs' jer mi treba.

Na FB će mi video koji opisuje tu ogradu biti zanimljiv, lepo je informisati se ali nisam ni u kakvoj žurbi da kupim. Dok je situacija drugačija kada baš to tražim, i tada ću verovatno ili ići direktno na Amazon ili koristiti Google search, ili ću sam postaviti pitanje na FB grupi o preporukama.
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Jeronimo034
09-09-2016, 01:54 PM
Ima logike Smile
Ja sam se bio uplasio da mozda ja nisam nesto lepo povezao sa svojim nalogom tj link i nalog pa da se tu javlja problem.
Inace ja bas namerno stavljam jeftine proizvode jer za njih smatram da im ne treba puno vremena da se odluce da kupe. Za ozbiljnije stvari svakako se treba raspitati.
Hvala na odgovoru!

11-09-2016, 09:32 AM
Stoji mi da sam prodao nekakve dve sijalice po 28$. A ja pojma nemam kako kad nisam stavljao link od tog proizvoda...
Da li je npr moguce da neko ko je isao na link mog proizvoda je posle otisao na te sijalice i to se menk racunalo jer je premo mog linka dosao na Amazon?

11-09-2016, 10:32 AM
(11-09-2016 09:32 AM)Jeronimo034 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Stoji mi da sam prodao nekakve dve sijalice po 28$. A ja pojma nemam kako kad nisam stavljao link od tog proizvoda...
Da li je npr moguce da neko ko je isao na link mog proizvoda je posle otisao na te sijalice i to se menk racunalo jer je premo mog linka dosao na Amazon?

Naravno da je to.

Savetujem ti da pročitaš o Amazon affiliate programu malo više, i da se informišeš oko najčešćih razloga zbog kojih ljudima bauju nalog, očigledno nisi.

Recimo: https://marketever.com/mistakes-get-banned-amazon-affiliate/
Visit this user's website Find all posts by this user
11-09-2016, 11:37 AM
Koliko vidim jedini problem je taj sto sam koristio google za skracivanje linka a ne amazon.

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Amazon porez na zaradu? IMEmperor 51 15,394 16-12-2017 09:54 AM
Last Post: flex202
  Amazon Affiliate na Pinterest-u Breitling 0 341 10-10-2017 02:17 AM
Last Post: Breitling
Biggrin Amazon linkovi rdamorei 0 281 15-09-2017 02:52 PM
Last Post: rdamorei
  Amazon Affilate Payment Reports guglastican 4 583 02-09-2017 02:47 PM
Last Post: Nikola91
  Amazon Affilate mala zarada guglastican 2 357 31-08-2017 11:41 AM
Last Post: guglastican
  Amazon - pratite me od nule do full time zarade m4ster 184 76,213 30-06-2017 12:22 PM
Last Post: Lazar023
  Amazon affiliate problem sa verifikacijom telefona allx2011 5 740 12-04-2017 11:24 PM
Last Post: allx2011
  OAXRAY - Amazon Sourcing Tool C0a1209 2 520 15-02-2017 06:48 PM
Last Post: C0a1209

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)