Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocenite dizajn
22-05-2016, 12:22 PM
Ocenite dizajn
U pitanju je web dizajn stranica - pošto ja previše detaljišem oko sitnica, i više "od drveća ne vidim šumu", pa mi trebaju utisci običnih posetilaca, prevashodno onih koji prvi put otvaraju stranicu:
http://sajt19.info

Opšti utisak, da li nešto nedostaje, šta biste izmenili...prevashodno pitam za desktop verziju sajta. I najvažnije, da li vam deluje dovoljno dobro da biste od tog čoveka naručili usluge web dizajna? Smile

Sajt19.info - sajtovi dostupni svima!
Webprodavnice.rs - Sve što Vam je potrebno da započnete online prodaju!
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-05-2016, 10:36 PM
RE: Ocenite dizajn
Mislim da ne trebaju tolike slike u slideru pri vrhu sajta, bolje bi došao neki tekst. Takođe imaš na tri mesta H1 tag, to bi valjalo srediti.

Dizajn je dobar generalno govoreći, jedino možda nedostaje neki logo koji bi naglasio identitet firme. Ovako deluje kao i mnogo drugih, nema neki pečet da se izdvoji. Taj logo bi se mogao dodati recimo i na slike koje se vrte u slajderu.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-05-2016, 12:11 AM (This post was last modified: 23-05-2016 12:11 AM by drsb.)
Nevezano za dizajn, jer nisi nešto specijalno promenio temu, ali druže... sajt 19e?
Send this user an email Find all posts by this user
23-05-2016, 12:45 AM (This post was last modified: 23-05-2016 12:47 AM by comas.)
@novii Upravo sam zbog logoa pitao, uklonio sam ga, jer nikako ne mogu da nađem nešto što će odgovarati, i svi mi fontovi koje stavim štrče od ostatka sajta...pa sam se pitao kako je bez logoa, da li se primeti praznina...da čujem i mišljenje ostalih po ovom pitanju?
I ako neko ima predlog za logo ili taj deo, neka napiše, svaka sugestija je dobrodošla.

@drsb Tako je, statičan jednostrani sajt je 19€ Winking
Ova varijanta: http://www.royalhomepvc.info/ Vizitka na internetu, kako ja to zovem.
Mora se nekako odvojiti od konkurencije, a kad kažeš "Kompletan sajt već od 19€" onda lepo privučeš pažnju... Winking

23-05-2016, 02:41 AM
(23-05-2016 12:45 AM)comas Wrote:  @novii Upravo sam zbog logoa pitao, uklonio sam ga, jer nikako ne mogu da nađem nešto što će odgovarati, i svi mi fontovi koje stavim štrče od ostatka sajta...pa sam se pitao kako je bez logoa, da li se primeti praznina...da čujem i mišljenje ostalih po ovom pitanju?
I ako neko ima predlog za logo ili taj deo, neka napiše, svaka sugestija je dobrodošla.

Da li bi ti primijetio covjeka bez glave na ulici? Sto se tice izgleda sajta, ovako na prvu, sjenke ukloni (ikonice za drustvene mreze,meni), za slajder izaberi neke ljepse slike, ikonice ispod slajdera nisu centrirane.. To je to,nema nesto ni prostora za neko komentarisanje..

http://dnevnikdizajnera.com
23-05-2016, 11:34 AM
(23-05-2016 12:45 AM)comas Wrote:  @drsb Tako je, statičan jednostrani sajt je 19€ Winking
Ova varijanta: http://www.royalhomepvc.info/ Vizitka na internetu, kako ja to zovem.
Mora se nekako odvojiti od konkurencije, a kad kažeš "Kompletan sajt već od 19€" onda lepo privučeš pažnju... Winking

Pa to nije način da privučeš ljude. Daj onda da radimo svi za pet evra da bi privukli pažnju. Sigh
23-05-2016, 02:45 PM (This post was last modified: 23-05-2016 02:56 PM by comas.)
Zaista nemam ideju za logo, možda ovako nešto? => http://www.sajt19.info
Ako je neko raspoložen na brzinu da uradi dobar logo, platiću (skromno) Winking Plaćao sam ove na Fiverru, i odustao sam, katastrofa su.

23-05-2016, 09:17 PM
Meni se cini da je mnogo mracan.
Ljudi ne vole bas,crno.

Shopmania
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
24-05-2016, 12:15 PM (This post was last modified: 24-05-2016 12:18 PM by Jeronimo034.)
Da ne otvaram temu koja se tice dizajna bzv. Imam problem sa ubacivanjem slike na kanal, mislim na onu pozadinsku sliku. Odradio sam resize na odgovarajucu velicinu ali mi se na kanali pokaze samo centralni deo slike. Ova slika je u pitanju
[Image: 2ynpi0j.png]
A ispada na kanalu ovako :
http://prntscr.com/b7sdxx

Imate li neki predlog kako da to sredim da se na kanalu vidi cela slika?

Meni pada jedino na pamet da odradim pozadinu sa 20 manjih slika i sa velikim logom po sredini slike. Mada mi se ovako vise svidja, pa bi mi dobro dosla pomoc Smile

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
24-05-2016, 04:13 PM
Kako se u ovoj temi piše o Wordpressu, da li bi mogao objasniti gde se u tom CMS-u nalazi kanal.
Thanks given by (1): volimdaucim
25-05-2016, 11:01 PM
Meni se sajt bas svidja, mada nisam bas nesto iskusna Winking
Thanks given by (1): comas
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Landing Page Dizajn i Optimizacija AboNe 9 17,045 04-09-2018 12:34 AM
Last Post: Numan
  Web stranica, Wordpress plugini, Dizajn Mason1.reda 0 2,551 23-02-2018 05:44 PM
Last Post: Mason1.reda
  Potrebna pomoc za dizajn sajta !? westopic 2 3,485 27-11-2017 07:24 AM
Last Post: AlmirW
  Kako prepoznavati i naucit radit dobar web dizajn Davor Bomestar 26 22,860 01-10-2015 08:00 PM
Last Post: Dejan84
  Dizajn pocetne strane(kako da uklonim pozadinu koja okruzuje slajder) SvetliTheKiller 2 2,237 22-04-2015 02:17 PM
Last Post: SvetliTheKiller
  Online web dizajn konte29 3 2,814 27-02-2012 11:42 AM
Last Post: Exdizajn
  Dizajn bloga Cesarica 5 3,230 15-12-2011 03:58 PM
Last Post: joes021
  Dizajn & host help AzurO 1 2,053 24-10-2011 08:34 PM
Last Post: AzurO

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)