Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izrada sajta u wordpressu potpuno besplatno
24-04-2016, 02:49 PM
Izrada sajta u wordpressu potpuno besplatno
Kao i sto naslov kaze, nudim izradu sajtova u wordpressu besplatno prvenstveno jer mi treba portfolio, a i da steknem iskustva. Ponudicu Vam free teme pa vi izaberete i kazete sta cemo mijenjati, mozemo i raditi sa premium temama, ali onda vi snosite troskove. Do sad sam napravio tri sajta i ko bude zainteresovan saljem mu u pp. Takodje imam dvije premium teme koje mozemo iskoristi http://demo.mythemeshop.com/s/?theme=Nominal i http://demo.alxmedia.se/x/?theme=Anew

Sve teme dolaze u obzir osim adulta. Zainteresovani javite se na pp pa cemo se dogovoriti za dalje.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-04-2016, 03:16 PM
RE: Izrada sajta u wordpressu potpuno besplatno
Prodajem premium teme i pluginove. Pm kome sta treba.
24-04-2016, 03:36 PM
@Gadafi Eto ja ću ti dati hosting za svakog klijenta kome napraviš sajt plus imam premium tema i dodataka (plaćenih) pa ako ti ponuda odgovara javi se putem PP.
24-04-2016, 03:48 PM
(24-04-2016 03:36 PM)flex202 Wrote:  @Gadafi Eto ja ću ti dati hosting za svakog klijenta kome napraviš sajt plus imam premium tema i dodataka (plaćenih) pa ako ti ponuda odgovara javi se putem PP.

Koji ti je najmanji hosting i koliko para? Ponudi im uz kupljeni hosting i domenu neku premium temu.
24-04-2016, 05:24 PM
Zar se premium teme ne mogu koristiti samo na jednom sajtu?
Send this user an email Find all posts by this user
24-04-2016, 06:18 PM
Piše u uslovima korišćenja (TOS) i to određuje onaj ko temu prodaje.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
26-04-2016, 09:28 AM
Evo flex202 se ponudio da svakom korisniku da besplatan hosting na godinu dana, jedino sto trebate da kupite domenu i uz domenu cete dobiti premium temu po izboru.
30-04-2016, 02:12 PM
Autor teme se šali sve što je napisao? To to još radi free, ništa nema besplatno.

A najbolji mi je ovaj što dijeli premium teme. Legendo

Daj čovjeku masku i on će ti pokazati svoje pravo lice.
30-04-2016, 04:48 PM
koliko para toliko muzike bilo i bice. tako da od ovoga nema srece ne zanosite se.

30-04-2016, 08:03 PM
Samo ruse nama posao pa kada moj buduci klijent naleti na ovakve slicne teme misli da za 3000kn moze dobiti sve što pozeli zato ne volim ovakve padobrance

@Sceko nema te na WM nikako slabo tamo ides

30-04-2016, 10:38 PM (This post was last modified: 30-04-2016 10:40 PM by Gadafi.)
(30-04-2016 08:03 PM)Cane Wrote:  Samo ruse nama posao pa kada moj buduci klijent naleti na ovakve slicne teme misli da za 3000kn moze dobiti sve što pozeli zato ne volim ovakve padobrance

Jesam li ja igdje napisao da prodajem nesto za 3000kn ? sceko je dobro napisao koliko para toliko muzike, svako treba da zna da od pocetnika ne moze zahtjevati neke mega-giga projekte, ali popunjenu temu u wordpressu moze dobiti. I ti si pocinjao od necega, jesi li prvi projekat naplatio 4000kn ? ko ima imalo mozga znace da za 3000kn ne moze dobiti sve sto pozeli. Ovdje si jedino ti padobranac cim su te bili banovali na wm forumu pa si se pojavio sa drugim nickom.
01-05-2016, 06:29 PM (This post was last modified: 01-05-2016 06:31 PM by flex202.)
(30-04-2016 08:03 PM)Cane Wrote:  Samo ruse nama posao pa kada moj buduci klijent naleti na ovakve slicne teme misli da za 3000kn moze dobiti sve što pozeli zato ne volim ovakve padobrance

Uvijek su me nervirale ovakve izjave, Vi očite ne shvaćate da klijent koji hoće sajt za npr 100 eura neće APSOLUTNO NIKADA doći kod vas da mu uradite isti takav sajt za 5-10 puta više novca. Ovi što rade sajtove sa Wordpressom ne ruše vama posao iz jednostavnog razloga što vaša ciljna grupa nisu klijenti koji traže sajtove za 100 eura, isto kao što klijenti kojima Vi radite sajtovi nisu ciljna grupa ovima što rade Wordpress sajtove za 100 eura. Simple as that...

I ovi sajtovi sa Wordpressom + profesionalnom temom (plaćenom) nisu ništa lošiji nego Vaši sajtovi za koje naplatite ko zna koliko. Bitno je da služe čemu su namjenjeni...
(30-04-2016 04:48 PM)Sceko Wrote:  koliko para toliko muzike bilo i bice. tako da od ovoga nema srece ne zanosite se.

Slažem se, ali treba od nekuda krenuti. Ja sam prvi sajt naplatio mizernih 25 eura prije nekoliko godina kada sam počeo učiti. Znači ili da naplati manje na početku dok se ne "uhoda" ili da odradi par sajtova džabe da ima nešto za prikazati budućim potencijalnim klijentima. Svakako ne može odmah prvi sajt naplatiti nešto posebno kao što taj prvi sajt neće ni biti nešto posebno.
01-05-2016, 07:38 PM (This post was last modified: 01-05-2016 07:43 PM by Cane.)
Nemam ja nista protiv wordpressa i ja sam radim s njim to bez daljnjeg i smatram ga najboljom platformom danas.

Ja sam prvi svoj web naplatio 480 eura ali sam ga radio tek kada sam sve svladao kako treba i nisam se vjezbao na tom projektu nego sam imao iza sve jos hrpu projekata (koji su samo na kompijuteru bili) i na kojima sam se vjezbao i usavrsavao

Ali ok vidim dodes i odma te napadnu ovdje pa se odjavljujem sa ove teme ovje jer stvarno mi se neda prepirati oko gluposti. Ja sam samo realan jer neki naplacuju sajt 50 eura i klijent ga gusi svim i svacim a onda taj isti klijent dode kold mene i misli da je Bog ako plati 100 eura

Bezveze dajem primjer

Nije problem što netko naplati manje ili vise problem je sto se lijent dovede u zabludu i onda ako mu ti radis nesto besplatno on bi i od drugih to besplatno jer mali od susjeda mu je to napravio "super", a onda kad procesljas taj web sto je napravio "mali od susjeda" svatis da tu ima hrpa sigurnosnih propusta, gresaka etc.

Odjavljujem se iz teme

Lp.

03-05-2016, 01:11 PM
Jedno pitanje za vas iskusnije. Poceo sam da ucim wordpress, radio sam vezbe sa besplatnim temama (izmenjivao ih,ubacivao clanke,sadrzaj itd) E sad problem, na primer zelim da izmenim css kod teme da bi promenio font, boju na primer. nadjem koji deo koda treba da izmenim pomomcu fire bug, uradim to u dreamweaveru i snimim, ali se promene ne desavaju... Da li ja gresim u necemu ili se te besplatne teme ne mogu editovati?
Send this user an email Find all posts by this user
03-05-2016, 01:49 PM
Očisti keš u browseru, najverovatnije je to razlog.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Analiza sajta Jeronimo034 0 3,260 01-10-2016 05:53 PM
Last Post: Jeronimo034
  Mogu li se ove "moderne" stranice pravit u wordpressu Arnel5 3 4,411 27-02-2016 09:23 PM
Last Post: Arnel5
  Velike greske u WordPressu SpawneR 13 4,217 22-12-2014 03:23 PM
Last Post: ABCDE
Rolleyes Kako izbrisati chace u Wordpressu? mr_black 4 2,045 09-12-2014 01:14 PM
Last Post: mr_black
  Kako obrisati liniju iznad sajta? veljko983pfc 13 3,390 28-10-2014 12:00 AM
Last Post: veljko983pfc
  Kako da uradim ovo u Wordpressu? rakicko 6 27,735 27-09-2014 09:41 AM
Last Post: belmo996
Rolleyes Plugini i ubrzavanje sajta SpawneR 19 5,162 20-08-2014 11:15 PM
Last Post: mrgood
  backup sajta vlasta 6 2,294 23-05-2014 02:23 PM
Last Post: Krsto

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)