Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook like prema facebook stranici
17-04-2016, 02:19 AM
Facebook like prema facebook stranici
Trebao bih neki plugin koji bi mi omogucio da kad netko stisne like na web stranici, da on ustvari lajka FB stranicu, a ne samu web stranicu.

Svi plugini koje sam nasao, ne mogu napraviti to. Prije sam imao to na joomli, i pokazalo se dobro za skupljanje lajkova.

Waving

potpis.
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-04-2016, 11:11 AM
RE: Facebook like prema facebook stranici
Jednostavno ugradis like button u sidebar ili u popup gde ti vec treba?
Find all posts by this user
17-04-2016, 12:10 PM
Ako zelis lakjove imas stranicu addmefast, sve lijepo imaju objasnjeno, ne dajes nikakve passworde niti sta slicno. Imas poene koje dobijas lajkajuci drugima stranicu i postove i te poene utrosis da bi drugi lajkali tvoju. Eh sada, otprilike ti ide za svaki lajk koji ti dadnes dobijes jedan za sebe, plus preko dana kada 50 stvari lajkas dobijes 200 poena besplatno od stranice sto ti je nekih 40 lajkova.

Nadam se da ti je moglo pomoci. Pozz
Send this user an email Find all posts by this user
17-04-2016, 02:50 PM
(17-04-2016 12:10 PM)blaireinc Wrote:  Ako zelis lakjove imas stranicu addmefast, sve lijepo imaju objasnjeno, ne dajes nikakve passworde niti sta slicno. Imas poene koje dobijas lajkajuci drugima stranicu i postove i te poene utrosis da bi drugi lajkali tvoju. Eh sada, otprilike ti ide za svaki lajk koji ti dadnes dobijes jedan za sebe, plus preko dana kada 50 stvari lajkas dobijes 200 poena besplatno od stranice sto ti je nekih 40 lajkova.

Nemoj ovo raditi. Od ovakvih lajkova nema baš nikakve koristi. To su ugl. lažni profili.

Plaćaj 2$ zanimljive slike/videa i onda pozovi ljude koji su lajkali taj post a nisu lajkali stranicu.

Izrađujem web stranice
17-04-2016, 06:06 PM
(17-04-2016 02:50 PM)Perky Wrote:  
(17-04-2016 12:10 PM)blaireinc Wrote:  Ako zelis lakjove imas stranicu addmefast, sve lijepo imaju objasnjeno, ne dajes nikakve passworde niti sta slicno. Imas poene koje dobijas lajkajuci drugima stranicu i postove i te poene utrosis da bi drugi lajkali tvoju. Eh sada, otprilike ti ide za svaki lajk koji ti dadnes dobijes jedan za sebe, plus preko dana kada 50 stvari lajkas dobijes 200 poena besplatno od stranice sto ti je nekih 40 lajkova.

Nemoj ovo raditi. Od ovakvih lajkova nema baš nikakve koristi. To su ugl. lažni profili.

Plaćaj 2$ zanimljive slike/videa i onda pozovi ljude koji su lajkali taj post a nisu lajkali stranicu.

Pa nije precizirao ulogu stranice i lajkova, ovisno o tome, bitno je imati impresivni broj lajkova na svakom postu i stranici da bi te ljudi shvatali ozbiljno, ja barem nisam sreo nekoga ko je otvarao lajkove posta da vidi ko mu je sve lajk dao.

A sto se tice same stranice dobiti ce na broju i to niko ne moze vidjeti cak ni sami admin.

A ako hoce genuine lajkove i ja bih mu savjetovao da uradi kao ti.
18-04-2016, 04:25 PM
Ma trebaju mi pravi lajkovi, vec sam krenuo s placenim oglasima i svidja mi se to. dnevno dobijem par lajkova na stranicu za 1 dolar + lajkovi na post (sad cu ih bas pozvat)

Na web stranici recimo imam neku recenziju i na dnu je gumb like, i zelio bih kad netko stisne like da on ustvari lajka facebook stranicu a ne samu recenziju na web stranicu.

Na joomli je to bilo moguce s modulom, ali na WP nisam nasao takav plugin.

potpis.
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Cool Facebook like prozorčić Tomo69 12 6,069 15-01-2016 05:14 PM
Last Post: liquid
Rolleyes Facebook comments Tomo69 1 1,320 08-07-2014 06:44 PM
Last Post: IMEmperor
  SEO Facebook Comment za WP Republikanac 1 1,462 01-07-2014 10:35 AM
Last Post: flex202
  WP autopostanje na facebook fan page AmazingHulk 8 3,177 30-01-2014 01:24 AM
Last Post: Popic
  Facebook plug-in za wordpress Spartanac 2 1,587 18-07-2013 02:44 PM
Last Post: failey
  Wordpress to facebook antel94 5 2,491 11-01-2013 05:42 PM
Last Post: Pedja82
  Editor zbugovan i Facebook komentari Ribice 0 1,321 26-11-2012 12:36 PM
Last Post: Ribice
  WP Facebook share nexon 4 2,322 26-01-2012 03:00 AM
Last Post: Doc

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)