Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poz poz
06-11-2015, 02:06 PM
Poz poz
Cao ja sam Aleksa iz Beograda imam 23 godine, bavim se programiranjem i internet marketingom, od toga zivim vec 3,4 godine.

Nema cime se ne bavim i cime se nisam bavio.

Napravio sam yuvesti CMS verovatno najvecu spam aplikaciju za facebook na Balkanu. Imao sam 700 000 profila u bazi na koje sam mogao da serujem sta god zelim, oko 2 miliona ulazaka mesecno na sajtu samo od aplikacije, bez reklamiranja na stranicama.

Radio sam clickjacking za lajkove, prosek lajkova je bio oko 10 000 dnevno, ali imao sam i sjajne momente, 100 000 lajkova za jedan dan. Domaci lajkovi.

AdSense zarada, sve moguce kombinacije za zaradu od googla, registrovanje naloga, smanjivanje ctra, povecanje zarade raznim tehnikama.

FB marketing, posete sa stranica, preimenovanja, kloniranja stranica, spajanja... Imam svoj sistem za serovanje, nesto slicno kao hotsuite, napravio sam ga u php-u za svoje potrebe..

Bitcoin, deep web, email bulk... itd

Programirao sam u C, C#, Javi, php-u itd... Studiram informatiku i time se bavim od druge godine srednje..

Ne znam vise ni sam sta sam sve radio. Na ovaj forum sam dolazio povremeno ali nisam aktivno ucestvovao.

Planiram da pokrenem neke ozbiljne projekte, pa sam dosao da vidim druga iskustva. Poz
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
06-11-2015, 02:33 PM
RE: Poz poz
Svaka cast Aleksa! Ja nemam bas iskusva kao ti, ali npr imao sam neke skripte za wp preko dobijali i 100.000 like na fb stranicama, na dan. Neke skripte preko kojih kad se aktivira fb aplikacija, taj profil kometarise na razim straicama sta ti zelis. Skripte za klikove na ads.. i sve je super islo, uspevao sam da zaradim i nekoliko hiljada € mesecno dok nisam dobio ban na adsense Sorry nakon toga sam slao nekoliko puta zahtev sa drugiim sajtovima, podacima i uvek su me odbili.. cak sam napravio novi sajt i poslao iz Crne Gore ali nista.. da li je problem zato sto zivim na Balkanu ili jednostavno vise ne prihvataju nove sajtove.. ili bar neka pa i duplo losija alternativa. Nema sta nisam pokusao posle toga ali nistaaa Sorry svaka pomoc bi dobro dosla Smile
23-11-2015, 12:15 AM
Dobro dosao
Mogao bi okaciti svoj kontakt
meil:
skyp:
fb:
?

https://www.facebook.com/MakeGraphic
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-11-2015, 11:03 AM
Dobro došao Aleksa. Ja sam isto slično radio na Facebooku prije nekoliko godina, ali uvijek sve legalno. Imam slične vještine i ovaj forum mi je dosta pomogao, prvenstveno u internet marketingu. Ima zanimljivih tema i može se naučiti, ako te nešto još zanima slobodno pitaj Waving

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)