Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav
04-11-2015, 02:00 AM
Cool Pozdrav
Poz svima!

Evo da se predstavim ukratko, zovem se Jan i dolazim iz Zagreba.
28 godina (osjećam se kao da iam 18, ne znam gdje mi bježe ostalih 10), a kažu da sam zreo kao da iam 40, ja im ne vjerujem xD.

Ukratko, član sam ovog foruma negdje od prošle godine i nisam imao potrebe ništa pisati, ali moram priznati da je forum odličan, informativan i ima stroga pravila što je vrlo pohvalno.

Zaokupio sam se internet marketingom prije nekih 3 godine kada sam saznao da jedan prijatelj i Srbije zarađuje putem youtubea pa sam googlanjem došao prvi puta u doticaj sa riječima SEO, content marketing i kako to već ide upoznao/uvidio svijet online marketinga koji me na moju sreću ne pušta ni danas.

Nisam stručnjak, imam puno za učiti još jer me RL odvlačio od marketinga, ali mogu se pohvaliti nekim manjim freelance radovima za lokalne obrte, tvrtke (većinom wordpress slaganje teme, poneki seo projekt, facebook ads-i i vođenje projekta za SME Pass II u Hrvatskoj - pregovori za jednu manju tvrtku)...

Sve se više bavim internet marketingom općenito, a najviše me zanima SEO, SMM i PPC.

Položio sam google adwords fundamentals nedavno i sada se pripremam za slijedeći test jer nisam htio "prepisivati" pošto mi je gušt to proučavati.

Evo jedino žalim što živim u HRV i trenutno nisam u mogućnosti otvoriti firmu da se počnem baviti time ozbiljnije.

Hvala svima na korisnim informacijama koje pružate i isprika na podužem tekstu Winking
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
04-11-2015, 01:46 PM
RE: Pozdrav
Pozdrav Jane i dobro je da si postao aktivan na forumu. Dobro je i kad se samo čita, ali se puno više postiže učestvovanjem u raspravama.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)