Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniwebhosting - Iskustva
26-02-2016, 11:07 AM (This post was last modified: 26-02-2016 11:16 AM by bloodimir.)
RE: Uniwebhosting - Iskustva
(25-02-2016 02:17 AM)urosevic77 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Registrirali smo kod njih prije 15 dana domenu klinika i hosting, odmah je aktiviran, tako da mogu potvrditi da ovdje nema osnova za prijevaru. Makar sam ja zadovoljan. Pročitao sam TOS prije kupnje, i vidim da se neki žale da su imali gubitak fajlova, ali po TOS-u koliko sam mogao vidjeti, oni nisu odgovorni za to. Ja nisam za to da se netko linčuje javno, ipak na kraju treba sačekati pravni završetak.

@ 1kvota1
Ako si nešto uplatio, pošalji im sada email ili se javi na LiveSupport, imaju super lika, spreman je sve pomogne, vjerujem da će naći rješenje za tvoj problem, ako si nešto uplatio kod njih. I reaktivirati nalog.
poz
Uroš

Da nisi ovo ti uplatio?

[Image: godaddy-uwh.jpg]

Necu da vodim negativnu kampanju, samo cu da podelim iskustva sa Uni web Hostingom a to su:

-nemogucnost kontakta sa predstavnicima
-virtuelna firma stalno menja adrese, telefone i vlasnika
- Serveri su offline veoma cesto
-Ne vraćaju korisničke podatke
-Ne odgovaraju na tikete, skype, mailove, telefoni nedostupni, facebook komentare brišu, chat podršku čine nesposobni agenti Jelena i Ivana, čija su imena izmišljena
-ne vraćaju novac korisnika
-daju lažne promocije
-firma nije registrovana u Srbiji
-račun firme je u stvari tekući račun na prevaranta Tea Jovanovića, povremeno se mennja u Svetlanu
-prevare prilikom registracije domena, originalnom vlasniku ne daju mogućnost transfera domena

posetite portal uniwebhostingprevara .com u cilju razmene iskustva.

Svi postovi su tamo potkrepljeni dokazima i ni jedan post nije izmisljen vec smo dobili gomilu emailova od prevarenih korisnika koji su svoja iskustva objavili.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): telekomsrbija
27-02-2016, 07:52 PM (This post was last modified: 27-02-2016 10:51 PM by urosevic77.)
Iskreno sve stavke koje si naveo su po mom iskustvo kontra od onoga što sam ja doživio, promocija mi je bila validna, Uptime hosting-a je 99%, tj nisam imao padove, kontakt, LiveSupport, paypal uplata i apsolutno sve što si naveo u negativnom kontaktstu, sam ja doživio u pozitivnom smislu, i jako sam zadovoljan. Sve je u skladu sa TOS-om, znam koje su moje obveze po istom.

Lip savet:

Vidio sam tvoj sajt, bilo bi ozbiljnije kada bi na istom ostavio svoje ime i prezime, telefon i podatke o tebi, tj da stojis sa svojim podacima iza onog što pišeš i prenosiš, tako bi meni kao nijemom promatraču možda ulio vise povjerenja.

Stvarno nisam želio da se dulje oglašavati na ovom forumu, jer sam zadovoljan korisnik i nemam nikakvu potrebu da pisem. Tako da se neću dalje oglašavati.

Toliko od mene, kada i ako budem imao problem, a ne uspijem ga riješiti s njima, rado ću doći ovdje da s vama podijelim iskustvo. Bok.
28-02-2016, 02:03 PM
Kakav je neki hosting vidi se kada se desi neki problem, a ne dok sve radi kako treba. Ako si imao uptime 99% to znaci da ti je sajt bio offline 3,65 dana u toku 1 godine, sto je previse.

Ponovicu, posle svega sta se sa njima desavalo, ko svesno izabere uniwebhosting zasluzuje uniwebhosting.
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (3): novii, Sparrowhawk, volimdaucim
19-04-2016, 03:46 AM (This post was last modified: 19-04-2016 03:53 AM by alexandarciric.)
Pozdrav ljudi, da se i ja ukljucim malo u temu.

Vidim da je vas dosta uzelo hosting i da kuka da je prevaren. Pa sam se i ja malo uplasio kada sam video sajt i sve te clanke, a trebao sam da uzmem dedicated servere.

Pa red je da prenesem svoje iskustvo. Uzeo sam 4 dedicated servera, unapred platio setup, i mesec dana za sve servere. Covek mi se uredno javljao na skype, pricali, pomogo mi oko konfiguracije servera itd itd... Korektno sa njegove strane. Bilo mi sumljivo, nesto mi delovalo jeftino, pa sam se jos uplasio kad sam citao komentare itd. Evo funkcionisem vec 4ti mesec, zastoja nisam imao ni 1 ekundu ni na jednom od 4 servera. Rade lepo i mogu reci da sam prezadovoljan. Redovno bekapujem svoje stvari i naravno stitim samog sebe, jer nisam uzeo hosting nego servere, a priznacete to je malo vise podataka ako uzmemo u obzir da po serveru imam 2x4tb hdd.

Elem, to je moje licno iskustvo nikakvo hvaljenje firme i slicno, zivim preko i dobro znam kakve su cene servera i hostinga, i zeleo sam da ustedim i ustedeo sam. Na kraju povucen tim iskustvom (dobrim) shvatam da je ovo spinovani anti-marketing od strane pojedinca, koji ce i mene verovatno da nazove botom i slicno, ali iskreno bole me lakat za njega i njegovu pricu kao i sajt koji je napravio.

Jako je iritantna ta prica: Momak zaradjivao 500-800e mesecno i onda je bankrotirao zbog hostinga od 15e Biggrin Idi begaj. Pa sto nisi uzeo 2-3 reservna hostinga, neki bekap server ili slicno? Stvarno glupa zvaka. Evo ja cu licno tom liku mesecno da placam 15e hosting da ga krene tih 500e, nek izabere koji ce hosting placam mu.

Razumem da je u Srbiji kriza i razumem sve (zivim preko) ali brate ako zaradjujes 500e i pravis haos biznis primera radi ja pravim 10x vise, normalno je da ces uvek imati rezervni plan sta ako se nesto ne daj boze desi. Evo jedan primer hostinga, uzmem na Goddady hosting za devojku svoju da radi neku prodaju i da se zanima da mi ne skace non stop po zivcima. Racuna godaddy ozbiljna firma za domene ovo-ono, hosting? Najgore moguce sranje na kugli zemaljskoj. Ali pazi nesto razmisljam, raspitam se, masa ljudi zadovoljna. Ok puko ja tu 80$ jer sam i pojacavao paket, na kraju ih samo zaobisao (jer je support uzasan) i onako sokiran prestao i domene da uzimam kod njih.

To vam je moje iskustvo, mozda nemam dovoljno postova da me ne nazovete Bot-om, fuj bi mi bilo posto nisam za SNS i ne volim sendvice sa kulenom i voznju busom.

EDIT: to sto nemam postova ne znaci da sam noob. Puno pametnih ljudi i clanaka ima ovde za citanje, nikad se ne namecem niti polemisem, udarim "thanks" i cao.
Send this user an email Find all posts by this user
19-04-2016, 07:50 AM
Vidim da si potpuno promasio temu. Prvo, niko nije bankrotirao zbog 15eur hostinga, vec je problem sto su korisnicki sajtovi bili nedostupni po mesec dana i vise, tehnicke podrske nije bilo da odgovori sta se desava. Vecina ljudi nije mogla da postavi svoje sajtove na neki drugi hosting iz razloga sto je Uni Web Hosting nelegalno zakupljivao domene na svoje ime i nije ostavljao mogucnost korisnicima koji su to uredno platili da transferuju domen kod drugog registra.

Pitao bih tebe kako bi se osecao da ti sa radom prekine 4 servera i niko ti se ne javlja niti daje objasnjenje zasto i kada ce biti, promenio bi misljenje vrlo brzo.

Druga stvar, svi ljudi koji su pisali svoja iskustva su potpisani, dakle nisu izmisljeni. Ako ti imas pozitivna iskustva, to ne znaci da 100 coveka treba da dobije amneziju i zaboravi na licna iskustva.

Trece, kako hoces da placas 15 Eur mesecno? Jel moze paypal?
Thanks given by (3): Loxo, alexandarciric, novii
19-04-2016, 04:10 PM
Samo ih zaobilazite u sirokom luku, jer su poceli pre par dana na sve moguce teme da hvale i dizu u nebo.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (3): Sparrowhawk, telekomsrbija, novii
25-04-2016, 07:46 AM (This post was last modified: 25-04-2016 07:46 AM by bloodimir.)
Prijatelju ALeksandre Ciricu, @alexandarciric , cekam da se javis da mi palcas 15 Eur mesecno....gde si??
Thanks given by (1): 1kvota1
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Moja iskustva sa razlicitim VPS stranim kompanijama allx2011 0 619 24-05-2016 10:25 AM
Last Post: allx2011
  Flippa.com - dali netko ima iskustva sa kupovinom websitova tamo? Davor Bomestar 19 4,882 22-10-2014 07:14 PM
Last Post: sunbeach
  Godaddy neugodna iskustva!!! miralem_SA 9 3,079 04-06-2013 08:34 PM
Last Post: Dzo
Star VPS6.net iskustva? FacebookAds 8 1,376 21-05-2012 01:03 PM
Last Post: ivanm
  webhostingworld.net vaša iskustva KontraVolta 7 1,521 25-11-2011 03:44 PM
Last Post: Srdjan87
  Vasa iskustva sa awardspace? Exreey 4 1,513 07-08-2011 05:33 PM
Last Post: Skipper
Rolleyes KnownSRV - iskustva!? FacebookAds 2 1,358 03-06-2011 05:01 PM
Last Post: FacebookAds

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)