Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamiranje YouTube Kanala
11-05-2017, 08:58 AM (This post was last modified: 11-05-2017 09:00 AM by ytjamesbond.)
RE: Reklamiranje YouTube Kanala
(11-05-2017 12:31 AM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. jesi siguran da je do paypal ... da nije do banke?

Nije do banke.
Napravio sam account bio na paypalu, linkovao kartu ali nisam mogao da potvrdim (nesto) jer nisam adresu stavio Srbija vec neku drugu (nije ni bilo Srbije).
Uklonio sam karticu sa tog starog naloga, trazio sam da mi ga obrisu i jesu. Otvorio sam drugi nalog (Stavio sam Srbiju), i sada uopste ne mogu da linkujem kreditnu karticu, oni kazu svaki put jednu te drugu pricu preko fb, jer u paypalu radi milion njih pa niko ne zna o cemu je rec i stalno moram pisati jedno te isto.

Jedan mi je "sinistar" rekao da na kartici nema para (a ima vise od 5 eura). Drugi mi je rekao da nikako ne mogu nikako da linkujem kreditnu kartu jer sam je linkovao u starom accountu koji je zatvoren.
Treci mi je rekao da nazovem paypal i da samo tako mogu da "linkujem kartu" (a roming... preskup)
Neka mi je zena rekla da ih uopste ne zovem da joj je bas briga.

Ali uvek uvek se javi neki drugi "sinisttar" tj operater ili sta li je!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
11-05-2017, 11:06 AM (This post was last modified: 11-05-2017 11:06 AM by liquid.)
znam momka koji je pogresno upisao adresu, pokusao da potvrdi i kada smo nakon toga pokušali da povežemo karticu pisalo je da je kartica blokirana na paypalu i da mora poslati kopiju lične karte sa obje strane, dokaz o adresi (zadnji račun od struje na kojem se vidi ta adresa i njegovo ime i prezime npr..)
Find all posts by this user
11-05-2017, 12:21 PM
nista, vec sam potrosio oko 3000 pa paypal. Jedan pokusaj poziva koji nije urodio plodom, i evo sada kada uzmem kupim novu karticu bice ravno 3000.

Da li ima ovde nekog da radi u paypalu?
13-05-2017, 03:59 PM
Pozdrav svi clanovima foruma! Imam djeciji Youtube kanal, koji je tek poceo sa radom i ima motivaciionu, inspirativnu, komicnu i kreativnu temu. Ako na forumu nema mladjih korisnika nadam se da ce naci nekoga koga ce zanimati ovaj kanal Smile

Link kanala Web Trojka: https://www.youtube.com/channel/UC7sns2rofYA0f7rzzjF4VOQ

Zelim srecu svim jutjuberima na forumu! Smile
13-05-2017, 04:57 PM
Ne postoji sansa da aktiviramtj l inkujem karticu na paypalu
malopre su mi po ko zna koji put rekli da samo poziviom mogu da omogucim karticu, bezi bre za poziv do irske mogu da kupim nova kola!
nemojte nikada ici preko paypala, to su lazovi, secikese i lopovi!
samo preko bank transfer nista preko paypala!
13-05-2017, 08:08 PM
koristim paypal aktivno godinu i po ... do sada tri problema imao sva tri rijesena u roku od 24h
16-05-2017, 11:45 AM
Blago tebi. Meni vec nekoliko puta kazu da uopste i sam ne znam u cemu je problem jer milion operatera u paypalu da ih nazovem, a nije besplatno...

Mogu samo da primam novac na paypal ali i ne da podizem, jer mi su mi blokirali karticu (neki sigurnosni sistem, nije mi bila dobra adresa na straom nalogu koji je zatvoren, izbrisana kartica od tamo sve ok).

Da li mogu npr, da otvorim novi nalog kupim drugu karticu i da mogu da koristim vise novac sa toga prokletog paypala?
16-05-2017, 09:21 PM
ytjamesbond tako je meni bilo davno,nesto zablokiralo i ja sam otvorio drugi nalog i povezao drugu karticu i radi sve normalno a stari ugasi.

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
17-05-2017, 03:19 PM (This post was last modified: 17-05-2017 03:20 PM by ytjamesbond.)
Ja sam bio otvorio nalog, linkovao karticu ali ne i potvrdio, kada sam isao na confirm card nisam mogao jer nije bila adresa ili sta ti ja znam dobro. Onda sam otvorio novi nalog, ovaj ugasio, pokusao da linkujem creditnu karticu i nije uspevalo (a na starom je uspevalo) onda su mi rekli da ne postoji nikakav nacin da dodam karticu zbog nekog sigurnosnog njihovog sistema, i zamolili me da ih pozovem. I tako ja njih pozovem, odma se upali automat i stavi me na cekanje, ja odma prekinem proverim telefonski racun kada ono u dugu za 2000 din za samo ta 2-3 minuta koliko sam cekao. I od tada nema sanse vise da ih ikada nazovem, zamolim ih ako mogu preko vibera skypa i slicno da ih pozovem, ali kazu da takva opcija ne postoji i da im je veoma zao sto sam u dugu zbog njih i da samo pozivom mogu da reaktiviram karticu.
Potom ih pitam za drugu karticu i drugi nalog, kada opet ponove da samo poziviom mogu da restartujem kreditnu karticu. Nemaju blage veze sta sam pisao, na svaku moju poruku javi se drugi "sinistar".
Tako da ja ne znam sta sada da redim nego da cekam 10 godina da mi se nagomila neka veca suma novca od mreze pa da idem bank request.
17-05-2017, 10:15 PM
mozda te nisu shvatili za skajp ... ili im ti nisi rekao ... ili nisi ni razmisljao o tome da uplatis skype kredit pa da zoves preko skajpa na broj a ne na skajp nalog ... izaci ce te jeftinije
18-05-2017, 11:43 AM
Da li mogu ja da kupim novu karticu otvorim novi nalog na pazpalu i da sve bude uredu bez ikakvih problema da koristim paypal?
18-05-2017, 07:19 PM
ne znam vjeruj, mozda skontaju da je isto ime ista adresa mozda ti i to blokiraju
18-05-2017, 09:13 PM (This post was last modified: 18-05-2017 09:13 PM by volimdaucim.)
(18-05-2017 11:43 AM)ytjamesbond Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Da li mogu ja da kupim novu karticu otvorim novi nalog na pazpalu i da sve bude uredu bez ikakvih problema da koristim paypal?

Pa napisao sam da sam ja to sve uradio i kod mene sve radi normalno godinama,ali to je moje iskustvo,drugi mozda nisu imali dobro iskustvo na taj nacin.

Ko ima starije youtube kanale povezane sa adsense pre 2012 a nisu mu potrebni,neka se javi na pp.
26-05-2017, 04:08 PM
Danas sam uzeo novu karticu iz banke.
Na starom accountu na paypalu imam nesto malo para.
Rekli su mi iz paypala da prvo treba da zatvorim stari account da bih mogao da otvorim novi account, al onda kako da posaljem pare sa trenutnog starog racuna na novi ako prvo moram da zatvorim account.
Evo vam sta sam pitao njih na fb, engleski mi nije bas nesto pa nisam sve razumeo.

paypal
Alright, please be aware that we only allow customers to have one PayPal Personal account and one PayPal Business account open at a single time. If your current account is the same type of account as the one you plan to open in Serbia, you'll need to close the current one first. Also, do you reside in Serbia? -Paige

Ja
Ok. i open (i create new account) frist send money from old acvount to the new account.
Then i close old account.

Ja
i dont risik. Yes im from serbia. You Paige?
I cant to add credit card in paypal.
So... follow me now...
i buy new credit card.
i create new pay
pal account
and add succssful?
new credit card
works?

Paypal
There's no way for me to say for certain whether adding the new card that you bought to the new PayPal account will be successful or not. However, as long as the card and PayPal account are registered in the same country and the card is a physical visa card, the possibility that the addition of the card will be successful is pretty high! -Paige

Ja
i ask only beacose for adress in old account. If i adress the same in new account. Do i can to add new credit card? beacose i cant now to link a card.

Paypal
Are you referring to an email address or a billing address? -Paige

Alright! I would recommend removing that home address from the current account before trying to add it to the new account you are planning on opening it. Also, make sure that the address on your account and the billing address on the card match. If they don't, you'll most likely have issues adding the card. -Paige

Ja
do i can if i now delete adress to send money from old accpunt to the new?

Paypal
I would recommend transferring any current money out of your account before removing the address. -Paige

Ja

but how then i create a new account when i cant to add the aamw adress like old account
same*

Paypal
Great news! The same address can be added to multiple accounts. You should be able to add it to the new account while the current one is still open. Would you like instructions on how to add and remove an address? -Paige

Ja

re you sure?
just at the momment you told me that i must Delete adress
in old accoun beafore add new account adress

Paypal

What I meant was, you must delete your old PayPal account once the new one had been opened. You should definitely be able to have your same address linked to both the old and new accounts for a short period of time. -Paige

Ja
I now dont understand what you saying about, english is poor.
i can to send from old accout money to the new account (i dont have new account but i will create) with two adress the same in paypal, i hopuso that you remember our eiler messages for credit card...

Paypal
Yes, you can send money between two accounts with the same physical/billing address. -Paige

Ja

but credit card...? if i buy new credit card? and i want to link in new paypal account with the same home adress like in old account.
In old acount why i cant link a card...

Paypal

If you buy an entirely new card and only attempt to add it to the new account (not the old one) the fact that the physical/billing address is the same as your old account shouldn't raise any issues.

Do you have any way to withdraw funds from your current account, such as a US bank account or card? -Paige

Ja
i use translator but not 100% corect.
what current account and wihrdraw funds? i have money in current account. i want from current to send a new account, beacose i cant link a credit card.
I buy new credit card but the same home/bilding (sorry for eng) adress in new account

Paypal

Alright, here's how I would go about this process:

1. Open your new PayPal account with a separate email address.
2. Add the brand new credit card that you bought to the new PayPal account.
3. Send the money from your old PayPal account to your new PayPal account.
4. Remove all of your financials and personal information from the old PayPal account.
5. Close the old PayPal account.

Let me know if that process makes sense! -Paige

ja

separate email afress mean difrent?

Paypal
Yes, an email address can only be linked to a single PayPal account at a time. -Paige

Sta da uradim?
26-05-2017, 05:37 PM
Napravi preko nekog druga na njegovo ime paypal,posalji njemu svoje pare,pa on tebi na taj novi paypal.

27-05-2017, 10:22 AM
jel mogu jednostavno da probam da linkujem novu karticu na tom accountu?
27-05-2017, 06:41 PM
Na kom accountu da linkujes karticu?

27-05-2017, 11:02 PM
na ovom accountu sto nisam mogao da linkujem karticu. nova kartica.
Staru sam ponistio karticu.
28-05-2017, 01:19 PM
Ej ljudi hvala Smile
uspeon sam dap ovezem karticu otvorio sam novi account i novu karticu povezao bez ikakvih problema Smile
e sada pise mi nesto da treba da potvrdim karticu a kako cu to?
14-06-2017, 08:41 PM
Evo moj akaunt https://www.youtube.com/channel/UCN6NVcrEPZJEUJjo-BxznNA lajkujte, sharujte, reklamirajte subajte se molim.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Promocija youtube videa i kanala? Shanyta 6 2,004 02-06-2017 06:28 PM
Last Post: Jeronimo034
Icon4 Reklamiranje Nekoga na svojem Youtube kanalu ivicam 3 470 04-12-2016 08:10 PM
Last Post: ivicam
  Reklamiranje kalana malijo 4 418 24-11-2016 08:28 PM
Last Post: malijo
  Zarada preko kanala sa mnogo posjeta Vitez 2 430 02-10-2016 09:44 PM
Last Post: kobascity
  Potvrda YT kanala putem mobitela kobascity 5 385 20-09-2016 07:01 PM
Last Post: volimdaucim
  Popularnost You tube kanala karabaja666 7 741 10-09-2016 10:23 PM
Last Post: karabaja666
  Youtube video reklamiranje comas 10 1,139 30-05-2016 02:32 PM
Last Post: kobascity
  Potreban savet za otvaranje kanala Her Zika Pavlovic 12 812 13-04-2016 08:09 PM
Last Post: volimdaucim

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)