Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veliki Pozdrav svima
22-10-2015, 02:09 AM
Veliki Pozdrav svima
Evo vec treci dan sam ovdje i red je da se predstavim. Zovem se Ensar i dolazim iz Sarajeva zavrsio sam Srednju Masinsku Tehnicku Skolu/Kontruktor na racunaru. Bolujem od ADD-A ali mi je dosta da mi ta bolest sluzi kao opravdanje za neuspjeh u zivotu. Losa finansijska situacija i velika depresija koja je prisutna od ranog djetinjstva i tako dalje je postala neizdrziva.Tako da sam odlucio prenijeti svu pozitivnu i negativnu energiju u ovakve poslove i osigurati egzistenciju. Naravno svjestan sam da sam jos daleko od toga ali sam poceo uciti i krenuo na trnovit put. Partner sam jedne yt mreze ali nisam bas popularan tako da bi mi to bila zarada sa strane. Odlucio sam se takodjer za pisanje online clanaka na Engleskom tako da cu krenuti u tom smjeru. Eh sad me zanimaju neke mnogo ozbiljnije stvari koje zahtjevaju ozbiljan rad i disciplinu a to znaju dobro nagraditi.Nesto sto bi mi osiguralo sigurne mjesecne prihode i plus da imam ove poslice nazovimo sa strane da to sve fino ukomponujem.Pa bi zamolio sve one koji znaju u kojem smjeru zivotnom zelim krenuti.Imam 24 godine nezaposlen sve vrijeme moguce koje imam cu staviti na raspolaganje i uciti i edukovati se.Dakle koje su to nazovimo sigurne stvari striktno poslovne i kojim mogu da napredujem i usavrsavam se. Hvala puno !
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-10-2015, 03:23 AM
RE: Veliki Pozdrav svima
Pozdrav, da li si možda razmišljao o freelencingu grafički dizajn (photoshop,logo dizajn-ilustrator,corel i sl.) web dizajn ,nešto u vezi struke npr. autocad,catia pogledaj na elance.com,freelancer.com,upwork.com poslove a najkorisnije ti je za sad da prečešljaš cijeli forum pa ćeš vidit i sam šta ti odgovara tj. šta bi volio i mogao da radiš.
Thanks given by (1): Ensar Kerken
22-10-2015, 04:29 AM
(22-10-2015 03:23 AM)suarez Wrote:  Pozdrav, da li si možda razmišljao o freelencingu grafički dizajn (photoshop,logo dizajn-ilustrator,corel i sl.) web dizajn ,nešto u vezi struke npr. autocad,catia pogledaj na elance.com,freelancer.com,upwork.com poslove a najkorisnije ti je za sad da prečešljaš cijeli forum pa ćeš vidit i sam šta ti odgovara tj. šta bi volio i mogao da radiš.
Hvala druze mnogo !
Upravo sam dobio ponudu da postanem dio jedne marketinske grupe tacnije Strong Future International i ovako pise Jednom registrirani, podružnice dobivaju profesionalne web stranice za marketing SFI proizvode na internetu. SFI pruža sve potrebne prodaja usluga podrške, kao što su usluge kupcima, obrade plaćanja i isporuke proizvoda - sve bez troška affiliate. Za svaku prodaju generiran, SFI plaća odnosi affiliate proviziju. Dodatne provizije može zaraditi izgradnjom i vodeći affiliate skupine. Zanima me ako iko zna nesto o ovome da me malo bolje uputi. Hvala
22-10-2015, 06:38 PM
To je glupost i navlacenje taj SFI
22-10-2015, 06:52 PM
to je MLM i nije vredno truda
22-10-2015, 10:56 PM
Moja preporuka kao i većina što će ti reć jeste da odbiješ tu ponudu
23-11-2015, 01:42 AM
Dobro dosao...
poslusaj predhodni savet procesljaj forume vidi iskustva i nemoj prihvatati sve sto ti se nudi Tonuge2

https://www.facebook.com/MakeGraphic
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pozdrav svima Garagos 7 1,556 14-02-2018 11:54 PM
Last Post: weblinks
  POZZ SVIMA iamkermit94 8 1,816 14-12-2017 04:10 AM
Last Post: weblinks
  Pozdrav svima Skully 0 863 24-07-2017 06:54 PM
Last Post: Skully
Smile zdravo svima!!! isidoracetkovic 4 1,269 16-05-2017 04:24 PM
Last Post: Lakisa94
  Pozdrav svima sssfr 1 1,181 18-01-2017 03:52 PM
Last Post: novii
  Pozdrav svima od Serbiaemarket - a serbiaemarket 0 1,022 30-12-2016 12:42 AM
Last Post: serbiaemarket
  Caos svima Jecili 1 1,021 26-05-2016 04:14 PM
Last Post: Igor Tomić
  Pozdrav svima v2anne 2 1,392 06-04-2016 10:00 PM
Last Post: novii

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)