Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Početak i Savjeti
20-10-2015, 08:11 PM (This post was last modified: 20-10-2015 08:44 PM by Ensar Kerken.)
Početak i Savjeti
Veliki pozdrav svima,prvi put sam ovdje reg-ao sam se jer jednostavno i sam provodim mnogo vremena za racunarom tako da bi zaista zelio zivjeti od toga. Eh sad poceo sam se baviti youtube zaradom partner sam jedne Austrijske mreze i evo peti eur je na pomolu Smile Medjutim prvi put cujem za dosta stvari ali imam ogromnu volju i zelju da naucim sve polako ali sigurno . Znanje je minimalno ili ne postoji znam dobro Engleski jezik,i uredjivati video.. Takodjer sam dobar i u pisanju. Naravno ne mislim sada o novcu vec o znanju jer imam zelju i volju,ali takodjer zelim da obezbjedim zivot ulazuci mnogo vremena,truda,volje u ovo.Dakle zaista sam ozbiljno odlucio pristupiti ovim poslovima.Ako je neko voljan da mi da neki savjet u kojem pravcu bi trebao krenuti prema ovome sto vidi jer ponavljam da sam amater prvog stepena. Dakle odakle bi trebao krenuti i sta bi trebao prvo uciti,znam da ste vise puta rekli da se sami za to odlucimo i pronadjemo u onome sto nam najvise odgovara. Eh mene sad zanima taj pocetni pravac,taj smjer koji bi mi odgovarao prema ovome sto znam i gdje bi mogao prosirivati vidike.Svaki pocetak je tezak i nista ne moze odmah toga sam svjestan i tako je opcenito za sve,ali eto molim sve ljude dobre volje da mi daju jos neki savjet na moja pitanja.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): VWolf
21-10-2015, 03:16 PM
RE: Početak i Savjeti
(20-10-2015 08:11 PM)Ensar Kerken Wrote:  Znanje je minimalno ili ne postoji znam dobro Engleski jezik,i uredjivati video.

Eto Ensare,
Znaš engleski i editiranje videa, to je dovoljno da kreneš u Youtube vode. Smile
Snimaj na engleskom, ono što te zanima i u čemu si vješt, naravno, prethodno istraži koliko je to tražena tema.
Garantiran je uspjeh ako budeš uporan, jedini moj savjet je da imaš na umu da je (ipak) dug put pred tobom. Fever

P.S. Oprosti, prolila mi se ova plava boja iz tvog dijela posta. Smile

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Ensar Kerken
21-10-2015, 06:07 PM
Hvala vam puno sasvim sigurno da cu vas poslusati,zanima me jel postoji jos slicnih stvari , takodjer bi pisao clanke na Engleskom , i jos neke sitnije mozda stvari cisto da ispunim vrijeme. Ipak naravno ne zelim nikome oduzimati vrijeme i sam cu pokusati doci do tih informacija.Hvala jos jednom
21-10-2015, 06:47 PM
Dragi Ensar-e,

pisao si mi na PM slican upit, pa bih ja ipak ovde odgovorio jer moze koristiti vecem auditorijumu. Slazem se sa Kapetanom, mogao bi se oprobati na YT, ali ako se zelis, za pocetak, oprobati u pisanju onda preporucujem iWriter - http://www.iwriter.com/

Preporucujem svim pocetnicima u copywriting-u da podju od ovog sajta, jer imaju drugaciji koncept - umesto da bidujes poslove (saljes ponude na vec postojece poslove, pa cekas procenu/odgovor klijenta), ovde imas priliku da kliknes na posao i on je tvoj! (sledeca 2, 3 sata). Kao pocetnik ne mozes ocekivati neznamkakvu zaradu, ali ces dobiti iskustvo, komunicirati razlicite zelje, uciti se pisanju, kreirati unikatne tekstove i na kraju dobiti parice Smile.
Na iWriteru postoje nivoi pisaca i sto se veci nivo vise parica mozes da zaradis.
Kada malo ovladas ovaj nacin rada, mozes da postignes visi nivo i zaradjivati dosta novca a mozes krenuti i u neke ozbiljnije freelance vode - UpWork i sl.

Pozz
21-10-2015, 07:30 PM
Hvala ti Bade,
tvoji su savjeti uvijek zlata vrijedni. Smile
Bez sumnje je i Iwriter.com jaka adresa, njegov vlasnik i osnivač je Brad Callen, a njegova knjiga The SEO Mindset zauzima počasno mjesto na polici iznad mog kompjutera. Smile Knjiga je u fizičkom obliku i ima joj 10-ak godina, no osnove su ostale nepromijenjene. Smile
[Image: 5084818.jpg]
Možda bi bilo najbolje da Ensar nabavi sličnu knjigu, za uvod (ako će praviti website). Uz ovaj Forum, jasno. Smile
Postrani to što je Callen i meni drag, ipak ne vidim zašto mu trebaju uvodi prije Elancea ili UpWorka, pa i Youtubea. Može krenuti u sve to - zajedno (ili po osobnom izboru).
Ti dobro znaš Bade, da je Youtube more široko. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
21-10-2015, 08:00 PM
Hvala vam puno ljudi.Mnogo mi znace ovi savjeti odlicne su smjernice upravo ono sto sam i trazio.Naravno takodjer i literatura je obavezna tako da cu primjenit svaki savjet i normalno uciti dok sam ziv.Nikad viska znanja Smile , Hvala puno jos jednom !
21-10-2015, 08:41 PM
(21-10-2015 07:30 PM)Kapetan Bačvica Wrote:  Ti dobro znaš Bade, da je Youtube more široko. Fever

Kudikamo Crazy_grin
a i najbolje nagradjuje ulozen trud, samo treba biti uporan i verovati u sebe i svoju ideju, jel tako Kapetane? Taunt
Thanks given by (1): Kapetan Bačvica
28-10-2015, 12:23 AM
Koju god putanju da izaberes konstantno uci i vezbaj PRODAJU! Ovo ce ti pomoci da sutra kada se budes dobro kotirao u nekoj bransi maksimizujes profit. Na primer Cold call je jedan metod koji uopste nije zanemarljiv u nalazenju novih klijenata, a malo ljudi ga koristi.

Svi starački domovi Srbije i najpraktičniji saveti na jednom mestu!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pocetak jevta92 0 4,469 10-07-2018 03:46 PM
Last Post: jevta92
  Sami pocetak u dropshiping barbarosa 13 10,050 30-06-2017 03:37 PM
Last Post: barbarosa
Star Pocetak-WebHost i Domen Nixel 1 1,483 15-12-2015 12:50 AM
Last Post: denza258
  Savjeti za freelance pisanje mercx 3 3,203 21-06-2015 02:52 PM
Last Post: JelenaM
  Pocetak! Hustler 2 1,980 05-05-2015 09:18 PM
Last Post: Hustler
  Savjeti za webstranicu Thrix 3 1,994 12-02-2015 06:23 PM
Last Post: Gogo7
Smile Pocetak zarade d1n0 3 2,824 27-01-2015 02:25 AM
Last Post: SpawneR
  Otvaram Fitness sajt - savjeti Thrix 4 2,946 06-04-2014 06:21 PM
Last Post: lutherus

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)