Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wallpaper sajt - pitanja
05-08-2015, 04:45 PM
Wallpaper sajt - pitanja
Pozdrav, imam par pitanja vezana za sajt sa wallpaperima ako ima iskustva neko sa njima.
Meni je palo na pamet jer bih mogao privuci strano trzista. Kakva je zarada sa tim ? Meni generalno treba samo sajt sa zaradom koji bih mogao pokrpiti samo hosting i domenu na godisnjem nivou. Kako reklamirati ? Sto se tice copyright, mogu li me tuziti ukoliko postavim tudju sliku i oni me nadju, da li je to moguce ? Na nekim sajtovima sam video u footer stave "Ukoliko se nadje neka od vasih fotografija, kontaktirajte nas i uklonicemo je." Da li bih i ja mogao da stavim tako ? Hvala unapred!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-08-2015, 03:37 PM
RE: Wallpaper sajt - pitanja
Ja sam htio da otovrim takav sajt pre par mjeseci i odustao sam.
Vecina ljudi ih otvori, ulozi sate i sate, dolare i dolare i proda za oko 100-200$.
E sad, ako ti uspijes da ne ulozis vise od 20$ za domen i hosting, mozes naci free temu, slike skinuti sa torrenta i postavljati. To se onda isplati. Ali ovako na duge staze, mislim da ne.
Mozes postavit sekciju Contact, gdje ces napisati ako imate bilo kakve zalbe, sugestije itd itd mozete me kontaktirati na mejl taj i taj. E sad neznam, ti vidi...
31-08-2015, 10:57 PM
Ja sam se oprobao sa wallpaper sajtovima...Dok radiš na sajtu...znači svaki dan dodaješ nove slike sajt ide dobro. Čim prestaneš dodavati novi sadržaj sajt pada bez obzira na linkove, sajt je bio na engleskom. Cijena klika (adsense ) je prilično mala, ko domaći sajt s igricama ili nešto takve tematike. Ima puno boljih niša za napraviti sajt. Zanimljivo je da dosta takvih sajtova drže indijci.

Igre i igrice
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-02-2017, 10:21 PM
Za sve koji rade wallpaper sajtove, savetovao bih da postave lockere na sajt. Da bi mogli sto vise da zarade sa tim. Imas dosta mreza koje se bas vezuju za takve sajtove.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)