Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav svima
» Interesuje me zarada pisanjem
05-08-2015, 10:18 AM
Smile Pozdrav svima
Pozdrav svima Smile
Zovem se Ivana, iz Novog Sada sam, imam dve cerke, apsolvent sam na psihologiji, Transakcioni analiticar-savetnik, dobro i majstor karatea 2.Dan i stariji ronioc, al to i nije toliko relevantno ovde Smile
Nisam zaposlena, radim honorarno-predsednica, osnivac, savetnik, uredjivac sajta... udruzenja gradjana "Centar za prevenciju i odvikavanje od patoloskog kockanja-Sistem"
Vidim da je forum odlican, edukativan iz tog razloga sam tu. Zelela bi da zaradim neki novac pisanjem, i da svasta nesto naucim i mislim da je ovo sjajno mesto za to.
Pozdrav
Ivana
p.s. nadam se da sam ubola da ovo sto sam napisala ide u mesto na forumu za predstavljanje, da me ne izbace pre nego sto sam dosla Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Srcky
05-08-2015, 11:38 AM
RE: Pozdrav svima
Pozdrav i dobro došla na forum. Što se tiče pisanja tu i tamo se pojave neki oglasi na forumu gde se traže pisci, pa odatle početi. Verovatno se plaća minimalno, ali za koji mese c se može naići i na nekoga ko traži baš kvalitetne tekstove.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): ivanasistem
05-08-2015, 11:58 AM
Pozdrav Ivana i dobro nam dosla!
Na kojim jezicima mozes da pises tekstove?
Visit this user's website Find all posts by this user
05-08-2015, 01:09 PM
Hvala vam Smile na zalost samo Srpskim baratam tako dobro da mogu pisati text Smile
05-08-2015, 01:19 PM
Proveri kako si unela linkove do svojih profila na drustvenim mrezama na ovom sajtu i videces ovde kod svojih poruka sa desne strane gde se vide ikonice do Facebooka, Google Plusa, LinkedIna, Twittera i YouTuba da si sve linkove unela pogresno, trebalo je da uneses samo svoja korisnicka imena sa tih sajtova, da bi ti na kraju linkovi na tim ikonicama bili ispravni.
05-08-2015, 02:06 PM
Eto i same teme "Centar za prevenciju i odvikavanje od patoloskog kockanja-Sistem". Verujem da bi bilo hiljade posetaaa!

Ljudi se plaše uspeha, koliko i neuspeha...
05-08-2015, 02:31 PM
Sistem za rulet - sigurna zarada. Vjerujem da bi tu bilo mnogo vise posjeta. Biggrin

Dobrodosla Ivana i ako imas kakav sistem a da nije crno/crveno,javi Biggrin

http://dnevnikdizajnera.com
05-08-2015, 02:42 PM
(05-08-2015 02:06 PM)Svedok Wrote:  Eto i same teme "Centar za prevenciju i odvikavanje od patoloskog kockanja-Sistem". Verujem da bi bilo hiljade posetaaa!

On ti je prvi citalac... ja sam drugi hahahahahha
Ja sam zainteresovan za sistem crveno/crno TeaseDrinking

Salu na stranu, dobrodosla Ivana!

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
05-08-2015, 07:54 PM
Pozdrav Ivana, dobrodošla.

Da, nažalost ljudi relativno retko imaju potrebe za piscima na našem jeziku, mada tržište nije nepostojeće.

http://igortomic.net
05-08-2015, 09:32 PM
Sisko, hvala na sugestiji, nisam ja to ukapirala, a valjda cu skontati kako to sad da prepravim....
Svedok, radim ja to 7god, al slabo se sami sa tim problemom jave, obicno zovu, zene, mame sestre...
Kimi, SpawneR imam sistem Smile jedini siguran sistem je da ne kockas Smile a ako igras rulet onda mi i znas br telefona 069 i pocetni brojevi male serije na ruletu Smile
Igore verujem ja da cu naci neki svoj put Smile
Hvala svima na dobrodoslici Smile
05-08-2015, 11:35 PM
Aj kockari,prvi broj je 5 vi nastavite dalje. Smile

A zasto ne nastavis da radis na tom projektu koji si vec pocela? Opste je poznato da kockar nikad nece traziti pomoc ali, uz neku bolju kampanju,sajt,tekstove..mozda bi se i privukla masa. Tu bi svakako trebalo da se uloze neka sredstva ali ja mislim da bi bilo isplativo. Nije mi poznato da tako nesto kod nas uopste postoji,pa neko sve i da hoce ne zna kome da se obrati za pomoc.. A ako vec volis da pises onda napravis svoj blog pa tako kreni.. U svakom slucaju mislim da su to bolje opcije nego raditi kao pisac za nekoga,pogotovo za domace trziste..

06-08-2015, 02:25 AM
@kimi nije prvi broj 5

Evo bez varanja, mada ne igram rulet već aparate, al mi je ostalo u glavi od pre par godina

Udesno od nule: 0, 32,15,19,4,21,2,25,17,34,6,27,13,36,11,30,8,23,10,5,24,16,33,1,20,14,31,9,22,18,​29,7,28,12,35,3,26!

Ulevo od nule: čitajte otpozadi Biggrin

06-08-2015, 02:57 AM
Kimi zna prvi broj Smile Nisam rekla da ne nastavljam, ovde trazim dodatni posao koji mogu raditi od kuce, imam sajt, idem u medije, radim projekte... ovde mi je edukativno i dosta toga sto se tice marketinga, ali zelim i dodatnu zaradu ovim putem.
Svedok mala serija nema toliko brojeva Smile a za aparate ne znam da li znas svaki je programiran da "daje" odredjeni procenat, navodno trebalo bi da svaki daje 51%, a kod nas pouzdano znam steluju se negde na 10% negde 20% negde 30% i ne mozes biti u plusu Smile
06-08-2015, 04:13 AM
O kom ruletu pričamo?

Brojevi male serije: 27,13,36,11,30,8,23,10,5,24,16,33!

Odoh u krpe, naporan dan!

06-08-2015, 09:27 AM
Svedok, to su ti brojevi samo kad se gledaju redom na tabli pocetni brojevi (prvi od para zakljucno sa 23 sam uzela za broj i veruj mi da oni sto igraju rulet ne zaboravljaju telefon ni posle 2 god Smile ) 5-8, 10-11, 13-16, 23-24, 27-30, 33-36.
Da li neko zna gde mogu da prepravim linkove koje sam pogresno unela za drustvene mreze u profilu ovde na forumu (i uopste da dopunim podatke)?
06-08-2015, 09:31 AM
Mozes ovde!

Dobrodosla !
06-08-2015, 01:45 PM
(06-08-2015 02:57 AM)ivanasistem Wrote:  Kimi zna prvi broj Smile Nisam rekla da ne nastavljam, ovde trazim dodatni posao koji mogu raditi od kuce, imam sajt, idem u medije, radim projekte... ovde mi je edukativno i dosta toga sto se tice marketinga, ali zelim i dodatnu zaradu ovim putem.
Svedok mala serija nema toliko brojeva Smile a za aparate ne znam da li znas svaki je programiran da "daje" odredjeni procenat, navodno trebalo bi da svaki daje 51%, a kod nas pouzdano znam steluju se negde na 10% negde 20% negde 30% i ne mozes biti u plusu Smile

Aha,pa tako reci..ja sam mislio da oces da batalis to sto radis,nisam shvatio dobro.. Onda si na pravom mjestu,ima dosta tema i nacina za dodatnu zaradu,pronaci ces vec nesto. Smile

Ja sam jedne prilike postavio bas na ovom forumu,izvod iz zakona o igrama na srecu,ne znam sad tacno koja je tema ali svaki uredjaj bi trebao da vraca mnogo vise nego 51%,po zakonu. Problem je sto ih oni steluju kako hoce,to niko ne kontrolise, pa su neki labaviji a neki nista ne vracaju..Smile U plusu mozes biti samo ako znas da je neko prije tebe "napunio" aparat i onda imas sanse da tebi nesto izbaci uz relativno male uplate.. Ako vec igras to,neki aparati imaju brojac koliko je ruka okrenuto,to se vraca na nulu svaki put kad aparat izbaci dzekpot,pa mozes tako provaliti da li se igralo na tom aparatu. Al da ne spamujemo zeni temu dobrodoslice,moras odrzavati dobre odnose sa ljudima koji rade u kazinu. Biggrin

06-08-2015, 08:10 PM
DragaN hvala mnogo na ustedi vremena, radi Smile
Kimi vidim upoznat si sa tematikom Smile inace sa svima sam u dobrim odnosima "ja sam ok, ti si ok" zivotna pozicija Smile tako i sa ljudima iz kazina Smile svako svoj posao radi Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pozdrav svima Garagos 7 1,436 14-02-2018 11:54 PM
Last Post: weblinks
  POZZ SVIMA iamkermit94 8 1,678 14-12-2017 04:10 AM
Last Post: weblinks
  Pozdrav svima Skully 0 798 24-07-2017 06:54 PM
Last Post: Skully
Smile zdravo svima!!! isidoracetkovic 4 1,163 16-05-2017 04:24 PM
Last Post: Lakisa94
  Pozdrav svima sssfr 1 1,076 18-01-2017 03:52 PM
Last Post: novii
  Pozdrav svima od Serbiaemarket - a serbiaemarket 0 921 30-12-2016 12:42 AM
Last Post: serbiaemarket
  Caos svima Jecili 1 940 26-05-2016 04:14 PM
Last Post: Igor Tomić
  Pozdrav svima v2anne 2 1,281 06-04-2016 10:00 PM
Last Post: novii

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)