Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevazeci saobracaj - Adsense za sadrzaj
» Nevazeci saobracaj
02-08-2015, 07:30 PM (This post was last modified: 02-08-2015 07:31 PM by vojkan7.)
Nevazeci saobracaj - Adsense za sadrzaj
Pozdrav svima!
Imam malo veci problem sa adsensom.Prvo kad sam presao 10 eura za granicu da posalju pin notifikaciju nisam dobio.Proslo je nekih 7 dana I jos uvek nista ,trazio sam malo po netu I nasao kao da neki nalozi nisu potrebni za pin verifikaciju.I to sam tako ostavio.

Medjutim jutros zaticem ovo stanje
[Image: 396hYTl.png]

Znaci citavu zaradu su ponistili.Navodno nevazeci saobracaj. Sajt sam reklamirao na fb stranici I uplacivao reklame,tj boost post. Nista drugo

Da li je ko imao susret sa ovim?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
02-08-2015, 08:08 PM
RE: Nevazeci saobracaj - Adsense za sadrzaj
Nisam imao takvih iskustava, ali možda da probaš da kontaktiraš njihovu tehničku podršku.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
03-08-2015, 11:26 AM
Sajt estrada24.com je sluzio vjerovatno popup za adsense korisnike i imao dosta ilegalnog sadrzaja koji si naknadno obrisao.

Kao sto vidis neke stranice koje se reklamiraju na ovim grupama imaju ga i dalje:
https://www.facebook.com/FootballTeamsNewsAndStats
https://www.facebook.com/Brutalnivicevi.12
Find all posts by this user
Thanks given by (1): novii
03-01-2017, 11:44 AM
jel vam odbitak za nevažeći saobraćaj u decembru veći nego ranije ili je to samo kod mene slučaj ?
msm jesu pooštrili krterijum il su samo meni nešto zamerili...
oko 4e sad a do sad je bilo par centi

najvrednije informacije su najčešće napisane izmedju redova ili sasvim slučajno
03-01-2017, 11:57 AM (This post was last modified: 03-01-2017 11:59 AM by westopic.)
A hoće to tako za ilegalni nacin zarade, i neka je, to se i čekalo da tako bude i da se tome stane u kraj pa bar malo.
Kod mene 34 Eura oduzeli.. Odprilike uvijek je od 20 do 35 eura, sto mslm da je normalno. U ovom mjesecu je najviše do sad.
Thanks given by (1): m.novisad
03-01-2017, 01:25 PM
Meni za novembar odbili 200 eu a za decembar oko 180 eu. @westopic nema to veze sa ilegalnim načinom zarade. Po tome ispada da svi radimo ilegalno?
03-01-2017, 03:20 PM
Meni su za decembar odbili 50% zarade....

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
03-01-2017, 04:11 PM
Jedno je kad zaradis 1000 e a oduzmu 100, a sasvim drugo kad zaradis 1000 e a oduzmu 800, što znaci da je u ovom drugom slučaju bilo dosta vise nevazecih klikova. A kako ti nevazeci klikovi dolaze u vecini slucajeva, svi znamo.
03-01-2017, 07:03 PM (This post was last modified: 03-01-2017 07:03 PM by flex202.)
(03-01-2017 04:11 PM)westopic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. a sasvim drugo kad zaradis 1000 e a oduzmu 800, što znaci da je u ovom drugom slučaju bilo dosta vise nevazecih klikova. A kako ti nevazeci klikovi dolaze u vecini slucajeva, svi znamo.

Da to se slažem, to je već teška ilegala :-) Meni je za novembar odbijeno nekih 3,5% otprilike pa sam se iznenadio, jer ne radim nikakve popup oglase i slično.
(03-01-2017 03:20 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni su za decembar odbili 50% zarade....

To je već previše...
03-01-2017, 11:33 PM (This post was last modified: 03-01-2017 11:34 PM by Loxo.)
(03-01-2017 04:11 PM)westopic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jedno je kad zaradis 1000 e a oduzmu 100, a sasvim drugo kad zaradis 1000 e a oduzmu 800, što znaci da je u ovom drugom slučaju bilo dosta vise nevazecih klikova. A kako ti nevazeci klikovi dolaze u vecini slucajeva, svi znamo.

Ili neko pokusava da unisti konkurenciju?
Ili neki koji nude zastitu od takvih napada pokusavaju da te nateraju da kupis njihovu zastitu?

Svega ima po internetu Smile

Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
04-01-2017, 10:32 AM
i kad sam imao odbitke nikad nisu prelazili 1 procenat zarade.
tako da grešku tražim u decembru, u postovima, stranicama, linkovima....

kod vas dvoice čini se da je odbitak kakav se dešavao i pre, nije van nekih granica koje su već bile.
loxo koliki ti je prosečan mesečni procenat odbitka bio, do decembra?

04-01-2017, 06:45 PM (This post was last modified: 04-01-2017 06:45 PM by Loxo.)
Veoma malo, nisam ni obracao paznju na to. Oko 1-2%.

Kontaktirao sam Gugl i cekam odgovor.

05-01-2017, 08:58 AM
biće korisno čuti odgovor, ako uopšte odgovore.
po drugim forumima uglavnom pišu nagadjanja, niko nigde sa njihovim zvaničnim odgovorom.

05-01-2017, 07:29 PM
Ne znam od cega to zavisi... Meni su u novembru oduzeli skoro 25% a u decembru (koji je inace bio dosta "jaci") samo 2% izgleda da nema pravila...

Inace, kakva je obicno zarada januar-februar? Meni sada mnogo palo u odnosu na decembar...
09-01-2017, 09:10 PM
(02-08-2015 07:30 PM)vojkan7 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav svima!
Imam malo veci problem sa adsensom.Prvo kad sam presao 10 eura za granicu da posalju pin notifikaciju nisam dobio.Proslo je nekih 7 dana I jos uvek nista ,trazio sam malo po netu I nasao kao da neki nalozi nisu potrebni za pin verifikaciju.I to sam tako ostavio.

Medjutim jutros zaticem ovo stanje
[Image: 396hYTl.png]

Znaci citavu zaradu su ponistili.Navodno nevazeci saobracaj. Sajt sam reklamirao na fb stranici I uplacivao reklame,tj boost post. Nista drugo

Da li je ko imao susret sa ovim?

Za PIN moraš čekati i do nekoliko sedmica (3-4) a ovo što su ti odbili sigurno nisu bez razloga
15-03-2017, 10:29 AM
(03-01-2017 03:20 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni su za decembar odbili 50% zarade....

previše, koliko su ti odbili za januara, da li se procenat smanjio ili?

(04-01-2017 06:45 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Veoma malo, nisam ni obracao paznju na to. Oko 1-2%.

Kontaktirao sam Gugl i cekam odgovor.

jesi li dobio kakav odgovor, imali koristi od ovakvog kontaktiranja?

UPUTSTVO ZA POČETNIKE - Kako iskoristiti moć SEO-a? - 2014
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nevazeci saobracaj - Youtube (Adsense) IchigoSRB 1 764 16-04-2014 11:49 PM
Last Post: mrgood
Rolleyes Nevažeći klikovi detonator 2 912 01-03-2012 09:16 PM
Last Post: detonator

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)