Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav, kolege!
08-07-2015, 02:16 PM
Pozdrav, kolege!
Pozdrav svim kolegama,

Ja sam Ivan, star 24 godine iz Zrenjanina.
Bavim se programiranjem, administracijom baza podataka i ponešto čačkam oko mobilnih aplikacija. Trenutno sam zaposlen kao serviser računara, ali reših da se malo bacim u zaradu preko interneta pa sam naleteo na ovaj forum.

Još jednom, pozdrav svima Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-07-2015, 02:54 PM
RE: Pozdrav, kolege!
Pozdrav Ivane i dobro došao na forum.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
08-07-2015, 04:04 PM (This post was last modified: 08-07-2015 04:08 PM by sunbeach.)
(08-07-2015 02:16 PM)Ivke Wrote:  Pozdrav svim kolegama,

Ja sam Ivan, star 24 godine iz Zrenjanina.
Bavim se programiranjem, administracijom baza podataka i ponešto čačkam oko mobilnih aplikacija. Trenutno sam zaposlen kao serviser računara, ali reših da se malo bacim u zaradu preko interneta pa sam naleteo na ovaj forum.

Još jednom, pozdrav svima Smile

Pozdrav! Ali ti si davno naleteo na ovaj forum "Joined: Jun 2011" pa si od tada mogao svasta da naucis sto te zanima.Evo jedno pitanje za servisera.Zasto mi se kompjuter gasi kada pocnem da kucam na tastaturi.
08-07-2015, 04:06 PM
Istina, davno sam se registrovao, ali sam skoro naleteo ponovo pa rešio malo da se bacim u tu problematiku Smile
08-07-2015, 04:08 PM (This post was last modified: 08-07-2015 04:10 PM by sunbeach.)
Evo moje pitanje ako si serviser i ako hoces da pomognes"Zasto mi se kompjuter gasi kada pocnem da kucam na tastaturi." Nije ovaj kompjuter jer onda ne bi mogao ni ovo da napisem,nego je od dece Smile
08-07-2015, 05:53 PM (This post was last modified: 08-07-2015 05:54 PM by Kapetan Bačvica.)
(08-07-2015 04:06 PM)Ivke Wrote:  Istina, davno sam se registrovao, ali sam skoro naleteo ponovo pa rešio malo da se bacim u tu problematiku Smile

Dobrodošao Ivke, ali nemoj se sramiti, dapače, jer to je pravi put (da si se registrirao mada nisi pisao); zato jer samo registrirani članovi (i ulogirani) mogu vidjeti linkove u postovima. Smile
Stoga i ne drži vodu kada netko kaže, kao; pratim vas dugo... ali sad sam se tek registrirao, Sorry jer to još nije pravo praćenje Foruma, i najčešće nije ni istina. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
08-07-2015, 06:57 PM
(08-07-2015 04:08 PM)sunbeach Wrote:  Evo moje pitanje ako si serviser i ako hoces da pomognes"Zasto mi se kompjuter gasi kada pocnem da kucam na tastaturi." Nije ovaj kompjuter jer onda ne bi mogao ni ovo da napisem,nego je od dece Smile

Pazi ovako. Nisam čuo za takav slučaj dosad (Jel me zezaš ili si ozbiljan? Biggrin ). Ako se gasi to je u 90 posto slučajeva problem sa napajanjem. Smile
Thanks given by (1): sunbeach
08-07-2015, 07:49 PM (This post was last modified: 08-07-2015 07:50 PM by sunbeach.)
Ozbiljan sam ali ode ovo u off topic Smile ali kada stavim stariju tastaturu i pocnem da kuckam ne gasi se a na novijoj se ugasi kompjuter.Ako hoces moze i preko poruka da ne spamujemo i ne gusimo sa komentarima
10-07-2015, 05:07 PM
Slobodno pusti PM, nije nikakav problem Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pozdrav kolege :) marko7 1 741 13-05-2018 01:09 PM
Last Post: anicak
  Pozdrav kolege! milanmaster 5 2,082 05-07-2015 07:04 PM
Last Post: milanmaster

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)