Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO ili nesto drugo? Pomoc.
» nn
02-07-2015, 04:58 PM
SEO ili nesto drugo? Pomoc.
Pozdrav,
Imam jedno pitanje tece se moje prvatne web stranice rankovana je na prvoj strani google i odjednom je nestala ne mogu je pronani ni na jednoj strani, medjutim kad kopiram link stranice na google search izbaci, ponovo optimizujem stranicu pojavi se sutradan na prvoj strani i pet nestane u cemu je problem ?? pomoc..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
02-07-2015, 08:54 PM
RE: SEO ili nesto drugo? Pomoc.
koliko je stara stranica?
Može biti da ti je google srušio rejting ako si koristio black hat...

A može biti da si često posjećivao stranicu i logiran si na google mail pa ti zato izbacuje na prvo mjesto...
Send this user an email Find all posts by this user
02-07-2015, 10:03 PM
(02-07-2015 08:54 PM)kres0 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. koliko je stara stranica?
Može biti da ti je google srušio rejting ako si koristio black hat...

A može biti da si često posjećivao stranicu i logiran si na google mail pa ti zato izbacuje na prvo mjesto...

Stara 2mjeseca, black hat nisam koristio, drugi koji su trazili stranicu isto im je izbacivalo na prvoj strani i to prva dva linka...
Da napomenem domen mi je TK..
15-07-2015, 10:53 PM
Najveci problem ti je tk domen,nemoguc je za rangiranje,procitaj bilo gde na netu.Ako zelis ozbiljno da radis moras malo i da ulozis,ne moze sve free.
Visit this user's website Find all posts by this user
16-07-2015, 01:05 AM
Za koju to frazu si uspeo za 2 meseca da izađeš na prvu stranu? I kako to optimizuješ "preko noći". Ja 2 meseca plaćam ljude za guest postove, šaljem stotine mailova da guestpostujem, gradim backllinkove, plaćam za unikatne postove, i opet nisam prvi, za ciljane fraze nisam ni približno prvoj stranici a ne prvi, pa ukoliko si ljubazan da mi objasniš kako ti to optimizuješ stranicu?

Unapred zahvalan

Ljudi se plaše uspeha, koliko i neuspeha...
30-09-2015, 11:36 AM
(16-07-2015 01:05 AM)Svedok Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Za koju to frazu si uspeo za 2 meseca da izađeš na prvu stranu? I kako to optimizuješ "preko noći". Ja 2 meseca plaćam ljude za guest postove, šaljem stotine mailova da guestpostujem, gradim backllinkove, plaćam za unikatne postove, i opet nisam prvi, za ciljane fraze nisam ni približno prvoj stranici a ne prvi, pa ukoliko si ljubazan da mi objasniš kako ti to optimizuješ stranicu?

Unapred zahvalan

To ti je druze obicna stranica (Moje ime -prezime) i nista posebno nije uradjeno cak je i domen .tk
09-05-2017, 12:08 PM
Nije dat znacaj socijalnim mrezama koji one zasluzuju.
09-05-2017, 01:26 PM
@ Alex3854

Ako možeš malo bliže objasniti taj značaj socijalnih mreža, nekako ne mogu nikako da steknem utisak da doprinose više 15%.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Google penalty ili nešto drugo 1kvota1 10 1,049 12-08-2016 12:28 AM
Last Post: Lakisa94
  Google provjera ili nesto drugo bigli100 7 1,264 11-06-2016 05:34 PM
Last Post: Lakisa94
  Struktuirani(ili tako nesto) meta description? Sseo 0 879 28-06-2013 08:14 PM
Last Post: Sseo
  Google Dance ili nešto drugo? aleksej 5 1,746 09-06-2012 10:48 AM
Last Post: JohnWizzer
  Da li ste ikad potrosli nesto novca za reklamiranje Vaseg sajta? BannersBroker 11 2,315 27-11-2011 04:20 AM
Last Post: Igor Tomić

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)