Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magic submitter iskustva ??
25-06-2015, 09:01 PM
Magic submitter iskustva ??
Pozdrav,
Da li netko ima iskustva s magic submitter-om ??
Sada sam naletio na njihovu stranicu i gledajuci video se zainteresirao pa me zanima da li je to tako kako izgleda i da li takav nacin google odobrava ?
Hvala unaprijed Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
28-06-2015, 08:41 AM
RE: Magic submitter iskustva ??
Mislio sam da će se neko javiti ko ga je više koristio, ali nema nikog. Koristio sam jednom ovaj trial što nudi, čisto da vidim kako izgleda. Taj trial ima lošu bazu linkova, ne možeš bukvalno ništa da napraviš. Istraživao sam posle, čini mi se da moraš da kupiš te baze sa linkovima, ali nisam to nikad uradio. Jednom sam ga video na nekom popustu, čini mi se 50% od cene za mesec ili kako već ali nisam uzeo. Sve zavisi za šta ti treba ovaj program, kakve linkove hoćeš da praviš?

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): denza258
28-06-2015, 03:43 PM
Pa onaj video sto sam gledao imaju veliku bazu i ako je tako mislim da se isplati tih pedesetak dolara mjesecno za nekog tko ima vise stranica jer u par minuta toliko backlinkova napravit definitvno vrijedi samo je pitanje kako google gleda na takve metode ??
28-06-2015, 05:21 PM
Pa kako gleda, kao i na sve ostale metode. Smile Ako ne znaš kako da radiš link building onda ti ne vredi ni skuplji program da uzmeš. Smile

28-06-2015, 07:46 PM
Pa mislio sam na standardnu rucnu metodu kada sam stvaras linkove pa je razlika kada ih par dnevno napravis ili kada program napravi 50 i vise u minutu pa sam zato pitao jel google to prati ikako.
29-06-2015, 05:59 PM
Prati Google sve. Smile Morao bi da kupim jedan mesec ovaj program pa da ti kažem mišljenje, ali verujem da je dobar za tier 2 linkove. Ne znam kakve tier 1 može da radi. U suštini pitanje je da li rangiraš sajt na duže staze ili neki koji će da se probije, zaradi nešto i nestane brzo iz pretrage. Winking

29-06-2015, 07:59 PM (This post was last modified: 29-06-2015 08:00 PM by Kapetan Bačvica.)
(29-06-2015 05:59 PM)aleksej Wrote:  Prati Google sve. Smile Morao bi da kupim jedan mesec ovaj program pa da ti kažem mišljenje, ali verujem da je dobar za tier 2 linkove. Ne znam kakve tier 1 može da radi. U suštini pitanje je da li rangiraš sajt na duže staze ili neki koji će da se probije, zaradi nešto i nestane brzo iz pretrage. Winking

Ili, prevedeno u par riječi; radi se o Spammy alatu koji kotira jednako kao i svi ostali slični alati. Smile
A i na ovo zadnje pitanje jasan je odgovor; kada bi radio site "koji će da se probije, zaradi nešto i nestane brzo iz pretrage", sumnjam da bi ovdje tražio odgovor na ovakvo pitanje. Smile
Uzgred, osobno sam se bavio baš ovim pitanjem sa magic submitter-om, ali to bješe davno, godine su prošle.... Fever
P.S. Po meni je ovo bolje izbjeći, ali to je samo moje mišljenje i veselim se Aleksejevim postovima i (dobrim) rezultatima.

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
29-06-2015, 08:23 PM
Ne mora svaki alat da pravi spam linkove, to zavisi od samog korisnika. Smile GSA može da se dobro koristi, ko ume da ga koristi. Obično svi gruvaju sve i svašta i onda kukaju kako ne valja. U suštini za tier 1 trenutno ne postoji dobar program, to sad mora da se radi ručno ako hoćeš bilo kakav kvalitet. A tier 2 i 3 može sa ovih programima da se gura.

30-06-2015, 04:22 AM
Hvala vam na odgovorima. Sto se tice stranice, ona je Affiliate s Amazonom tako da normalno da gledam na duze staze i buduci da je konkurencija mala mislim da bi mi se isplatilo jer sam gledao druge stranice i nemaju bas previse backlinkova tako da i ti nazovimo ih "losi" iliti manje kvalitetni linkovi su u ovom slucaju dobri.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Iskustva s Voltrankom? Riba 10 2,452 19-08-2011 10:41 PM
Last Post: oknedar
  Sick Submitter simbak 0 1,326 08-03-2011 09:59 PM
Last Post: simbak

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)