Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogubljen oko tematike
12-05-2015, 11:50 PM
Rolleyes Pogubljen oko tematike
Neki od vas su zbog mog proslog posta vec upoznati sa tim da zelim da napravim sajt. Od tada razmisljam o tematici sajta i nisam ni do cega dosao, ja nemam pojma kakav sajt hocu. Googlam i googlam, razmisljam i lomim glavu oko toga. Ako bi neko od iskusnijih mogao da mi da neke smernice (ne da mi kaze temu vec samo smernice da sam dodjem do necega) bio bih jako zahvalan. Zelim nesto sto ima potencijal da bude profitabilno, ali opet ako mislimo samo o parama nece biti zanimljivo. Pisite sve sto mislite da bi moglo da pomogne, sve dolazi u obzir.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
13-05-2015, 12:35 AM (This post was last modified: 13-05-2015 12:37 AM by Igor Tomić.)
RE: Pogubljen oko tematike
Već si sam dao dva kriterijuma - da je sajt o nečemu profitabilnom i zanimljivom. Dodao bih još da biraš nešto usko definisano (nišu) i nešto u čemu si dobar ili si na putu da postaneš dobar u tome.

A na kraju se sve svodi na to da ne se ne trebaš toliko misliti. Samo ćeš odlagati akciju. Kreni. Pošto ti je prvi sajt, velika je verovatnoća da neće uspeti, ali ćeš zato sigurno mnogo toga naučiti, najviše na svojim greškama.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Switaker
13-05-2015, 07:05 AM
Uređenje kuće i trgovina nekretninama.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
13-05-2015, 09:49 AM
Da da da mogao bi da bude vezan za trgovinu. Jos samo da istrazim koje sve opcije imam na tom polju.
13-05-2015, 11:09 AM (This post was last modified: 13-05-2015 11:10 AM by novii.)
prodaja stanova - 9 900 pretraga
prodaja kuća - 2 600 pretraga
kuce na prodaju beograd - 1000 pretraga
kuce na prodaju - 880 pretraga
stanovi na prodaju - 440 pretraga
novogradnja zagreb - 1000 pretraga
novogradnja beograd - 1000 pretraga
stanovi novogradnja - 480 pretraga
stambeni krediti - 5 400 pretraga
kredit za stan - 320 pretraga
krediti za stan - 210 pretraga
apartmani u beogradu - 2 400 pretraga
apartmani u zagrebu - 260 pretraga
apartmani hrvatska - 9 900 pretraga

izvor podataka - http://adwords.google.com/KeywordPlanner

Nije to neko mudro slovo prikupiti podatke, evo nekih osnovnih za trgovinu nekretninama.
13-05-2015, 11:15 AM
Nisam bas mislio na nekretnine i hocu da napravim sajt na engleskom. Video sam da ima neka fora sa amazonom ali nisam siguran kako to funkcionise.
13-05-2015, 11:57 AM
Evo ti jedan clanak na temu kako doci do inspiracije. Nadam se da ne smeta ostavljanje linkova Smile http://www.istokpavlovic.com/blog/starta...esionalca/
Shvati to kao smernicu za pribavljanje ideja

Filmovi online
Keramicar Beograd
13-05-2015, 12:34 PM (This post was last modified: 13-05-2015 12:35 PM by novii.)
Pa za bilo koju foru da želiš da probaš moraš imati posećenost. Za sada ti ne vredi gledati Amazon, Cabelas, Adsens i slične, dok bar nemaš 2 000 - 3 000 posta dnevno.

Ovaj tekst sa linka iznad je dobar jer prikazuje stanje "analiza - paraliza", koje je problematično jer dosta dugo traje. Zato odabereš obast, pretražiš u AdWords Planeru ključne reči za jedno dve nedelje i sledi kupovina domena i pisanje tekstova.
13-05-2015, 12:37 PM
(13-05-2015 11:57 AM)FilmoviOnline Wrote:  Evo ti jedan clanak na temu kako doci do inspiracije. Nadam se da ne smeta ostavljanje linkova Smile http://www.istokpavlovic.com/blog/starta...esionalca/
Shvati to kao smernicu za pribavljanje ideja

TO JE TO. Malo sto mi je falilo. Upravo sam dobio jednu super ideju koju cu verovatno pokusati da realizujem. Dobio sam ideju iz moje svakodnevnice. Mnogo ti hvala, dosta se nauci iz samo tog jednog teksta.
13-05-2015, 12:57 PM (This post was last modified: 13-05-2015 01:00 PM by FilmoviOnline.)
Ajde pa pisi u nekom od sledecih postova kako napredujes.
P.S. Nisam bas siguran da je to dozvoljeno na ovom forumu Smile
I da malo parafraziram novii: Na pocetku nemoj da gledas kako ces zaraditi nego kako ces navuci posetu. Cim dodje poseta, onda je lako naci nacin da se naplati ista Smile

Filmovi online
Keramicar Beograd
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)