Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od cega zaradjujete ???
17-11-2009, 02:32 PM
Smil42c642f95f382 Od cega zaradjujete ???
e ovkao,zanima me od cega zaradjujete i koliko ???

znam da vec postoji tema koliko zaradjujete,...ali mene zanima cime se bavite,da li vec zaradjujete,....

I pitao bih admine i modove da li zaradjuju od ovog foruma,...iskreno Winking
i koliko ???
ako nezaradjujete onda da li planirate nesto,neki projekat za ovaj forum,...vidim da izuzetno napreduje pa zato pitam,...???Biggrin

Lucifer, ponosan član Internet zarada foruma od Nov 2009.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-11-2009, 03:39 PM
RE: Od cega zaradjujete ???
Jel moraš baš stavljat tri upitnika umjesto jednog...grr.. Biggrin
Al evo, da odgovorim na pitanje: većinom CPA - nedozvoljeni sadrzaj i credit reports, lagano CB direktna prodaja.

I worship stupidity, and you are my new god. —Q
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
17-11-2009, 04:28 PM
Pravim 6 stanica za strano tržište koje će imati zaradu od adsensa i jednu za hrvatsko tržište koja bi trebala imati solidnu posjetu, pa ću probati prodavati oglašivački prostor ako bude išlo. Jos 3 stranice za strano tržište su u pripremi i trebao bih početi sa njihovim radom poslje nove godine.
Znači trenutna zarada mi je isključivo od adsensa i vrti se od 100-140 dolara mjesečno, što bi se trebalo barem učetverostručiti kad mi stranice budu bolje rangirane.

Dijeta
Dijeta
17-11-2009, 06:38 PM (This post was last modified: 17-11-2009 06:56 PM by Hellas.)
Radim onlajn za jednu kompaniju za fixnu platu.

Imam licnih 6 stranica koje donose oko XXX$ mjesecno na adsensu. Sa pokrenutih jos 5 koje bi trebale donositi oko 500$ u roku godinu dana.

Imam 10 klijenata kojima odrzavam stranice. Njima naplacujem oko XXX KM godisnje.

Radim SEO optimizacije za strance. Trenutno 3 aktivna projekta.
Broj ide otprilike 1-2 posla pogodjena mjesecno. Cjelokupni postupak naplacujem od 800 do 1x00 dolara i on traje oko 3-4 mjeseca.

Znaci sve zivo radim za pravu lovu. Ako nesto ne znam, znam ljude koji znaju.

Buducnost:

Vise adsense stranica. Uci u CPA. Vise stranica. Rijesit se svih SEO i WEB Sajt klijenata.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Thanks given by (1): alen
18-11-2009, 01:45 AM (This post was last modified: 18-11-2009 01:48 AM by Internet Vampir.)
Kod mene stvari stoje ovako:

Najviše zarađujem na Internet marketingu veleprodaje proizvoda firme koju vodim. Proizvodi su industrijskog tipa - strogi čelik. Promet koji moj sajt (jedan jedini ali optimizovan besplatan sajt na bloggeru!) pravi na godišnjem nivou je $$$$$$ (šest cifara) bez ikakvih troškova za marketing sajta. Molim te da primetiš golu istinu da ovakav rezultat nije posledica nikakvog mog specijalnog znanja (ili jeste?), već slabog ili nikakvog znanja moje konkurencije. Jednostavno rečeno, prvi sam na Google-u za imena proizvoda koje prodajem jer...
...moja konkurencija NEMA POJMA šta je SEO niti webmastering, a očigledno je to slučaj i sa webmasterima koje konkurentske firme angažuju.

Uvek sam tvrdio da je sa sajtovima isto kao sa ženama, i da tu postoji jednačina iliti equilibrium:

Quote:lepota x pamet = const.

Vidiš, moj sajt je ružan...

Drugi vid zarade je definitivno PPC. Tu imam za sada 4 cifre u $ na godišnjem nivou (uglavnom sa sajtova na engleskom jeziku, domaći su samo za cigare).

Treći vid zarade su affiliate nedozvoljeni sadrzaj programi sa 4 cifre, ali njih ne računam u zaradu jer prihodi idu u dobrotvorne svrhe. Jbg, jeb* me savest "te se moram iskompenzirat" Hysterical

Četvrti vid je moj lični proizvod - muzika koju komponoujem, pa sam uz poznavanje SEO tehnika navukao izvesnu gospodu iz USA da licenciraju neke od mojih kreacija za potrebe američkih TV serija - verovatno ste ih gledali. Tu je zarada... ajd' nije bitno kolika je ali će je dobijati 3 moja pokolenja posle moje smrti (ako Vampiri uopšte mogu da umru)

Peti vid je ono što sam naučio o Internet Marketingu, ali to je za sada tek u povoju.

Metode kojima se koristim su brojne. Ima tu i white i gray a bogami i black hat tehnika.

Od koga je i ovoliko je dosta.

Besplatan Download
Thanks given by (1): danijel99
18-11-2009, 01:57 AM (This post was last modified: 18-11-2009 01:58 AM by ward.)
ja sam zaradio 3,5 kune od referala kojeg sam doveo mister x-u....Crazy_grinCrazy_grinCrazy_grin

al dao sam mu otkaz,i ni kunu nisam uzeo Hysterical

al sad njusim da cu upast u pare Smile J
Jos da naucim sve sto treba pa pokrenem 5 dobrih sajtova,
otvorim racun (na šejšelima,of kors=of šor)
i to je to..
pare mogu da sjedaju,dok ja hladim eggs u toplom moru s dve tri mulatkinje u drustvu....

plan je spreman..sad samo realizacija Smil4332b670668b5
18-11-2009, 02:02 AM
(18-11-2009 01:57 AM)ward Wrote:  i to je to..
pare mogu da sjedaju,dok ja hladim eggs u toplom moru s dve tri mulatkinje u drustvu....

plan je spreman..sad samo realizacija Smil4332b670668b5

Na Sejšelskim Ostrvima žive sejšelke. Ako ti je do mulatkinja trebalo bi da odeš na Mulate Hysterical

Besplatan Download
18-11-2009, 11:25 AM (This post was last modified: 18-11-2009 11:26 AM by i.m.warrior.)
@InternetVampir
Nice King

Online zarada preko authority niche web stranica - vodič za početnike.
Moj superkul, urnebesno šaljiv, neprocjenjivo koristan blog.
Visit this user's website Find all posts by this user
18-11-2009, 12:44 PM
hehehhe trenutno zaradujem sa adultom, imam 4 stranice koje se vrte ne posebnoj skripti ne zelim odavati za sta a preko njih isto tako i prodjaem linkove jer imaju PR3,2,2,1 pa to prodajem ko paket na nekoliko mjeseci, godisnje ili lifetime, uz to imam i jedan dump site isto nedozvoljeni sadrzaj preko kojeg razmjenjujem posjetu sa drugim dumperima pa se na odredenoj posjeti nadje neka zarada, + tu je i novi tgp/mgp projket u koji upravo ulazim i u kojega sam ulozio novce i isto je nedozvoljeni sadrzaj orijentacije, ali i to nije sve posto imam i 2 sfw site ili ti mainstream a to su iforex.com i jedan sta se tice mesotheliome, oba su okrenuta u svrhu zarade preko adsensa koja se jos nemoze bazirati na dnevnom nivou znaci nema neke zarade tj ima x$ mjesecno loool

ali outsoursao sam seo tamo i trebali bi se vidjeti rezultati kroz 2-3 mjeseca, za neka low voulem rijeci vec sam na prvim stranicama googla, eto to je to od mene a htio bih jos cestitati i ovom vampiru jer frajer vidim da je uspio =)

Hit me up to chat
19-11-2009, 02:57 AM
da nebih otvarao novu temu pitacu ovde,....kakvu korist imaju modovi na forumu,....cuo sam da na boljim forumima moderatoti cak i primaju platu za to...???

19-11-2009, 03:58 AM
Moderatori na ovom forumu se mogu hvalit okolo da su glavne face na IZF-u, to im je dovoljno Tonuge2
Da, moguće da na velikim forumima moderatore plaćaju, ali i ne mora biti. Ima ljudi koji jednostavno žele doprinjeti zajednici, koji su od početka na forumu pa im je prirastao srcu, neki možda vole osjećaj veće "kontrole" i "moći" itd.

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
19-11-2009, 04:58 AM (This post was last modified: 19-11-2009 05:00 AM by Neosynthesist.)
(19-11-2009 03:58 AM)InFlames20 Wrote:  Moderatori na ovom forumu se mogu hvalit okolo da su glavne face na IZF-u, to im je dovoljno Tonuge2
Da, moguće da na velikim forumima moderatore plaćaju, ali i ne mora biti. Ima ljudi koji jednostavno žele doprinjeti zajednici, koji su od početka na forumu pa im je prirastao srcu, neki možda vole osjećaj veće "kontrole" i "moći" itd.
Da, jako mali broj njih je plaćen direktno. Interesantna mi je situacija npr. kod BHW-a -- modovi imaju pristup svim sekcijama koje se skupo plaćaju (Jr.VIP, Exec VIP, mentorship sekcije), imaju besplatan svaki software koji netko pokuša tamo prodat, imaju pravo na review copy svakog digitalnog proizvoda, i sl. Još imaju pravo i na besplatnu reklamu na određenim mjestima na sajtu, i još kojekakve stvari im se toleriraju.
Ono što oni tamo dobiju od moderiranja je vrijedno dosta preko low-$xxxx na mjesec, to je sigurno.

EDIT: To je u vezi modova, a Admin vjerovatno zarađuje cookie stuffingom. Biggrin

19-11-2009, 05:03 AM
Placeni.. haha... that'll be the day.

SaaS SEO Marketing Agency
19-11-2009, 07:54 AM
(19-11-2009 05:03 AM)dbomestar Wrote:  Placeni.. haha... that'll be the day.

nisam cuo nit za jedan forum na kojem admini i moderatori imaju neku konkretnu papriku za svoj trud..eventualno neke povlastice (dugmice Crazy_grin) a najdraza im je mogucnost da ti opale neki ban ( jedan dati ban u moderatorskom sustavu vrijednosti vrijedi prekopuno novaca Crazy_grin ) takoda sve to oni visestruko kompenziraju kroz neopisivi dojam srece i samozadovoljstva Hysterical
19-11-2009, 01:18 PM
znam par modova na dp forumu i nemaju platu nikakvu.

na nb modovi takodje nemaju nikakvu platu.

obicno su moderatori oni koji zasluze to na neki nacin, znaci visoko ugledni clanovi foruma koji imaju volje za to...

vjerujem da na forumima koji imaju placenu sekciju, modovi bi trebalo da imaju neku nadoknadu...

medjutim ovo sve je teski offtopic Biggrin

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
19-11-2009, 03:27 PM (This post was last modified: 19-11-2009 03:28 PM by Davor Bomestar.)
Da bas smo otisli u offtopic sto bas i nema veze s zaradom. Ali kad je vec OP pitao nek mu bude Smile

Nis ja cu rec da jedini motiv za sve ovo jest da se pokrene cijela IM industrija na ovim prostorima i samo zato sam se trudio doprinosit forumu koliko mogu. Jednostavno dosadilo mi je kome god kazes affiliate misli na scam, kome god kazes internet zarada sporazumjevalo se da je to GPT i klikanje za cente i onda sam odlucio da pokrenem malo raspravu u onome sto ja kuzim. Poceli su dolazit kvalitetni clanovi, skoro svaki dan ima postova zanimljivih, GPT postovi su se smanjili drasticno i ljudi pocinju shvacati Internet Marketing kao pravim poslom i to je najveci uspijeh. Tako da recimo jedina placa nama osoblju jest to sto i mi naucimo od drugih i upoznamo kvalitetne osobe. Najljepsa stvar sto sam govorio adminu jos prije god dana skoro da moramo postici da ljudi svaki dan pregledavaju forum i kad dodjemo do tog tempa onda smo postigli nes. Sad mogu rec da imam dojam da imamo redovitih citaoca i to me veseli.

Jedina korist je zadovoljstvo Smile

p.s. ban-ovi bas i nisu neko zadovoljstvo meni. Niti smo mi neki nezamjenjivi forum pa da ce netko plakati za nama, niti ja imam nesto od toga da izbacim nekog. Ban sluzi da se eliminiraju oni ekstremni slucajevi kako nebi remetili rad foruma.
E da SAD SLIJEDI BAN SVIMA OVDJE koji su offtopicarili!

Tonuge2

SaaS SEO Marketing Agency
19-11-2009, 04:24 PM
(19-11-2009 04:58 AM)Neosynthesist Wrote:  EDIT: To je u vezi modova, a Admin vjerovatno zarađuje cookie stuffingom. Biggrin

Neo,da li bi mogao pojasniti sta je cookie stufffing ???

19-11-2009, 04:48 PM
(19-11-2009 04:24 PM)Lucifer Wrote:  
(19-11-2009 04:58 AM)Neosynthesist Wrote:  EDIT: To je u vezi modova, a Admin vjerovatno zarađuje cookie stuffingom. Biggrin

Neo,da li bi mogao pojasniti sta je cookie stufffing ???
http://lmgtfy.com/?q=cookie+stuffing

Thanks given by (2): Lucifer, iceman
19-11-2009, 04:52 PM
I da se razumijemo, Admin ne zarađuje cookie stuffingom.

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
19-11-2009, 04:59 PM
(19-11-2009 04:52 PM)InFlames20 Wrote:  I da se razumijemo, Admin ne zarađuje cookie stuffingom.
To je bila šala, na jedan način referenca na BHW admine koji su to dobro unovčili.

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)