Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isplata zarađenog iznosa sa Amazona
» Amazon affiliate isplata zarade
27-04-2015, 06:48 PM
Isplata zarađenog iznosa sa Amazona
Pozdrav svima,

Zanima me nekoliko informacija u vezi isplate zarade sa amazona i još par detalja.

Gledao sam dosta na internetu, ali želim biti siguran, pa ako mi može netko ovdje odgovoriti tko je već affiliate duže vrijeme.

- Kako se može isplatiti zarada od Amazon affiliate programma u Hrvatsku?

- Dali je na raspolaganju samo opcija preko čeka koji se unovču kod nas u banci ili još postoji opcija preko payoner kartice s kojom se novac može podizati na bilo kojem bankomatu. ?

Na paypal koliko ja znam isplata ne može ići.

Registrirao bi se u amazon affiliate program, ali bi promovirao artikle sa britanskog amazona. amazon.co.uk.

- Dali onda u tome slučaju moram još na nešto dodatno pripaziti ili ima neka razlika u cijelom procesu od američkog amazona.com.?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-05-2015, 11:46 PM
RE: Isplata zarađenog iznosa sa Amazona
Vidim da nitko od iskusnijih nije odgovorio pa cu ti ja bar koliko ja znam jer sam tek tjedan dana u affiliate programu.
Sto se paypala tice to ne moze nego na slici imas sve nacine placanja s amazona
[Image: vsLLrE7.jpg]
Nema ti nikakve razlike, amazon je amazon samo se onda registriraj na amazon.co.uk i svi tvoji linkovi ce voditi na amazon.co.uk
Send this user an email Find all posts by this user
07-07-2015, 03:42 PM
RE: Isplata zarađenog iznosa sa Amazona
(27-04-2015 06:48 PM)krešimir Wrote:  Pozdrav svima,

Zanima me nekoliko informacija u vezi isplate zarade sa amazona i još par detalja.

Gledao sam dosta na internetu, ali želim biti siguran, pa ako mi može netko ovdje odgovoriti tko je već affiliate duže vrijeme.

- Kako se može isplatiti zarada od Amazon affiliate programma u Hrvatsku?

- Dali je na raspolaganju samo opcija preko čeka koji se unovču kod nas u banci ili još postoji opcija preko payoner kartice s kojom se novac može podizati na bilo kojem bankomatu. ?

Na paypal koliko ja znam isplata ne može ići.

Registrirao bi se u amazon affiliate program, ali bi promovirao artikle sa britanskog amazona. amazon.co.uk.

- Dali onda u tome slučaju moram još na nešto dodatno pripaziti ili ima neka razlika u cijelom procesu od američkog amazona.com.?
Nisan iskusan jer još nisam uspio prodat ništa, inače čak se oglašvam preko adwords, ali ako bude šta zarade tražit cu isplatu preko payoneer kartice to jest ovaj direct deposit US bank. Ako ima ko kakav savjet za progurat se za prodat nešto nek se javi evo već mjesec se mučim i ništa sad sam na adwords kampanji pa ću vidit rezultat. hvala
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pitanja oko Amazona mau5 3 2,604 07-05-2012 05:09 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Pitanje u vezi Amazona mau5 2 1,522 13-12-2011 03:58 PM
Last Post: mau5

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)