Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telenor banka
15-04-2015, 09:19 AM
Telenor banka
Jel neko koristi Telenor banku. Pise na njihovom sajtu da novac moze da se dize u evrima na bankomatima. Koje us joj mane i prednosti u odnosu na ostale, ako moze neki info.

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
16-04-2015, 01:45 AM
RE: Telenor banka
Ja je koristim, nisam isprobala sve opcije ali dosad:

Skoro sve može da se završi online plus chat support im je odličan (ona dva puta što sam koristila). Fantastično mi je što ne moram da čekam na šalterima da deponujem novac, sve završim na bankomatu, a podizanje evra je moguće samo sa Telenor računa (pokušala da podignem sa Payoneer, neće Tonuge2 ) - e sad, kako je račun viševalutni pretpostavljam da možeš da podigneš evre u kojoj god valuti da si deponovao novac ali nisam proveravala.

I da, kurs dinar-evro im je bio odličan, poslednji put doduše proveravala pre neke dve nedelje.

Ja sam već spontano počela da sve više bankovnih transakcija obavljam preko njih, a vidim i da je većina korisnika izuzetno zadovoljna.

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
Thanks given by (2): vlajko71, harnemo7007
16-04-2015, 06:58 PM
A ako primim pare od Googla na Telenor racun, da li cu morati da idem do banke pa da se "ispovedam" kao i u drugim bankama?

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
17-04-2015, 01:59 PM
Najbolje bi bilo da im za to pošalješ upit, mada moje mišljenje je da ne bi trebalo da bude problema sa tim.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wire Transfer - Raiffeisen Banka BiH Problem xpert90 3 3,067 29-09-2011 10:49 AM
Last Post: xpert90
  Koja banka, koja kartica (HR)? J*man 16 6,464 09-03-2011 12:49 PM
Last Post: costanza

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)