Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clickbank Aff VS. Ebook
30-03-2015, 01:28 PM
Clickbank Aff VS. Ebook
Pozdrav svima. Waving

Mozda pogresan topic i nejasan naslov, izvinjavam se ako sam pogresio.
Zanima me da li je dugurocno isplatljivije raditi sa Clickbank proizvodima ili mozda uloziti napor i napisati sam knjigu, precizniji napraviti svoj proizvod pa ga plasirati kroz Clickbank?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
30-03-2015, 03:11 PM
RE: Clickbank Aff VS. Ebook
Ne znam da li sam dobro razumeo ti pitas koja je bolja metoda za buducnost click banking ili kindle journey ?
Po meni kindle journey ali za tu metodu treba i novca i zivaca, dok ne udjes u rutinu dok na shvatis sam kako to funkcionise i dok ne provalis sta ljudi traze i sta prolazi, a to naravno nigde neces naci da procitas.

Najbolja peraja, maske, disalice, oprema i puške za podvodni ribolov.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
30-03-2015, 04:26 PM
RE: Clickbank Aff VS. Ebook
Sigurno je dugoročno isplatljivije lansirati svoj proizvod ali pitanje da li si svjestan šta sve triba imati za dobar proizvod?

Osim kvalitete samog proizvoda bitno je proizvod znati upakirat i kvalitetno ga prezentirat.
Kvalitetan landing page je najbitnija stavka, dalje ide tvoj funnel kojim ćeš posjetitelje usmjeravati na proizvod, popust, email submit, upsell ovisno o njegovom ponašanju na sajtu.
Osim toga dalje ide traženje svojih affiliatea koji će promovirati tvoj proizvod, pružanje podrške kupcima i još milijun malih stvari...

A kreiranje proizvoda neću ni spominjat, nije to sve tako jednostavno. Proizvod triba ispunjavat određene kvalitete da bi ga clickbank uopće odobrio.

Tako da za početak bi ti preporučija da kreneš sa promoviranjem drugih proizvoda. Ako želiš nešto dugoročno isplati možeš uz promoviranje gradit email listu u niši u kojoj želiš radit.
Onda dalje lako možeš krenuti sa kreiranjem svoga proizvoda kada vidiš kako to sve funcionira. Kroz rad ćeš sigurno primjetit uzorke među uspješnim proizvodima, kako im izgleda landing page, koji "angle" koriste i slično...

FPTraffic - Najbolji Alat za Facebook Automatizaciju
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): Tommmy
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Rolleyes ClickBank bigli100 3 2,193 31-05-2015 12:46 PM
Last Post: DraganBr
  ClickBank alternativa za srbiju SEO 4 2,805 14-10-2010 04:38 PM
Last Post: SEO
  Prodaja eBook-a na engleskom jeziku i affiliate za ebook teratora 5 4,233 24-04-2010 08:16 PM
Last Post: raki

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)