Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aff shop
07-03-2015, 04:10 PM
Aff shop
Poz,
treba mi neki savet vezano za aff sajt.
Moja zamisao je da to bude kao shop. Na primer kao TV SHOP. Da ima vise stvari a ne samo jednu bukvalno kao prodavnica. E sad mene interesuje: da li to moze? Koje firme uzeti za svoj aff sajt? Help me please!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
27-04-2015, 07:04 PM (This post was last modified: 27-04-2015 07:06 PM by krešimir.)
RE: Aff shop
Pa teoretski može da.

Pretpostavljam da je ideja napraviti sajt kao web shop, samo sa affiliate linkovima. Da svaki proizvod ima svoj affiliate link.

Problem bi bio kako dovesti posjetitelje na takav sajt. Bilo bi dobro pisati uz taj web shop i blog kako bi se tim blog postovima ciljani posjetitelji doveli na sajt koji su u fazi kupovine ili pretražuju pojmove s kojima žele kupiti proizvod. A sve zajedno bi bilo na istoj domeni. Pa bi to ispalo nešto kao blog zajedno sa web shopom.

Za affilaite kompaniju tu je Amazon ili Clickbank. Ne znam koji je proizvod, odnosno koja je niša u pitanju.

Za izradu sajta dovoljan je Wordpress zajedno sa već nekom e-coommerce temom. Jer se kupovina neće obavljati na toj domeni, pa neće biti potrebno ništa oko plačanja i registracije već će posjetitelji kupnju obaviti na amazon-u, clickbank-u ili već nekoj trećoj stanici.

Evo, ako sam malo pomogao, koliko sam razumio pitanje.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): gamerxyz
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Affiliate pet web shop u Hrvatskoj? Perky 0 2,085 20-02-2016 11:58 PM
Last Post: Perky

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)