Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šta ste kupili od internet zarade?
» da vas cujemo
15-02-2015, 10:11 PM (This post was last modified: 15-02-2015 10:12 PM by rakicko.)
Tongue Šta ste kupili od internet zarade?
Kolege su pre izvesnog vremena otvorile temu gde su napisali da su od internet zarade skupili za put i boravak na Tajlandu, pa ce vam mozda biti zanimljiva i ova tema. Pa sta ste vi kupili od internet zarade? Pisite sta god, od kupovine sladoleda, bicikle, kola, kuce, putovanje i sl. Malo da motivisete novajlije...To_clue

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-02-2015, 10:30 PM
RE: Šta ste kupili od internet zarade?
Osim što sam uspeo da napravim dovoljno para da živim samostalno sa porodicom i imamo za pristojan život, obnovili smo garderobu u poslednje vreme, kupili dosta sitnica koje su nam falile, štedimo i planiramo letovanje.. Ali ono sto je bitno to je da se pravi štek za neke veće projekte i unapredjivanje postojećih..
Mnogo je bitno da ne trošite sve pare koje zaradjujete na stvari koje vam nisu potrebne..

Planiram da u zivotu napravim dovoljno para za ugodan zivot i da mogu da uzivam u tom zivotu, vremenu i trenucima.. Najbitniji resurs je vreme.. Ulaganjem para koje zaradite iz posla u novi posao koji vam zaradjuje još para vi štedite vreme..
Da li će to biti da zaposlite nekog, kupite alat ili ulozite u marketing, pare jednostavno prave pare..
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): Loxo
15-02-2015, 11:18 PM
Štedim da kupim stan ... kupila sam laptop, profesionalni foto aparat, garderobu, šminku, platila mami da stavi nove zube ... svašta nešto Smile
15-02-2015, 11:30 PM
Ja sam kupio moj prvi LCD TV. Ravan ekran 42" LG... ima jos 9 meseci garancije, trenutno je na popravci.

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
16-02-2015, 01:12 AM (This post was last modified: 16-02-2015 02:03 AM by Igor Tomić.)
Eh, baš me i ne motivišu stvari tako da ne bih ništa konkretno dodao, sem da sam zadovoljan kvalitetom života koji finansiram isključivo od rada preko neta.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
16-02-2015, 01:30 AM
(15-02-2015 11:30 PM)harnemo7007 Wrote:  Ja sam kupio moj prvi LCD TV. Ravan ekran 42" LG... ima jos 9 meseci garancije, trenutno je na popravci.

Hahahhahahha Hysterical na popravci je, to je bitno!

OT:

S obzirom koliko godina imam (15) i s obzirom da sam relativno skoro poceo da se bavim ovim nemam nicim posebnim da se pohvalim. Roditelji su mi u losoj finansijskoj situaciji pa eto moj novac ode u kucu, sto bi se reklo, racuni za telefone, internet, ponekad pridodam za struju, nekad za hranu, eh a kada uleti neka krupnija para se i obucem fino (drzim do stila uvek).. Sada planiram da ulozim prvenstveno u posao sto se tice sajtova, da kupim reklame, a onda bi konacno ulozio u novi kompojuter kako bi poceo da radim ono sto volim ( za sta mi je novi komp izuzetno potreban ). I tako... za jedno 2 godine cu ovde da napisem da sam kupio BMW x6 ( inace moj san ) King

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Thanks given by (1): Kimi
16-02-2015, 01:47 AM
Kompjuter od 8GB i Dual code processor.
LCD
Novi stol,
Kožna fotelja,

ostalo. Biggrin

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
16-02-2015, 02:28 AM
gorivo i samo gorivo Smile

16-02-2015, 04:53 AM
Od većih stvari, delimično renoviranje kuće. Osim toga: računar, putovanja, bez razloga sam se preselila u Beograd a sad neko vreme na Tajland, generalno baš lagodno živim (mada i dalje odbijam da kupim auto) i od pomoći sam ljudima oko sebe. Ne mogu baš da nabrojim jer ipak živim samo od IM-a poslednje tri godine Smile

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
16-02-2015, 08:37 AM
Kupovina stvari od zarađenog novca je nešto što vrlo često postavljam kao cilj. To je ona fora kad dresirate kuče pa mu date nagradu. Biggrin Igor i Slnet su to napisali lepo, zarađujem koliko mi treba, čak i puno više od toga. Znači za neki dosta pristojan život. Meni je cilj uvek bio da dođem do te tačke kada mogu da odem u restoran i platim večeru bez razmišljanja tipa - e nisam platio onaj račun ili šta ću sutra jesti. Ili da odem u kafanu (volim kafanu jbg Biggrin) i da ostavim muzici 50-100€ za veče. Znači kada imate dovoljno za sve režijske troškove i ostane još preko, to preko mi dođe kao nagrada kučetu. Smile

A na renoviranje kuće sam u zadnjih godinu dana toliko para dao da sam se stvarno zamisli pre neki dan i pitao sam sebe što te pare nisam ostavio na stranu i dodao još i za neko vreme kupio stan. Adaptacija sprata - kuhinja, kupatilo, pregrađivanje soba, pločice, rigips, lepak, majstori pa menjanje prozora i vrata na kući, izolacija, fasada, opet majstori. Poke

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
Thanks given by (2): Loxo, EuforijaKg
16-02-2015, 09:56 AM (This post was last modified: 16-02-2015 10:05 AM by novii.)
Pokrivam dobar deo tekućih troškova u kući.

Prvo sam opremio svoj radni prostor da mi bude udobno, sto po meri, stolica, police oko radnog prostora, štampač, skener i još neke sitnice. Kad kažem sitnice, milim na primer na miša koji je neki gejmerski i jako dobro leži u ruci, a koštao je oko 30 eura.

Zatim kupovina fotoaparata, jer bi da se isprobam u prodaje fotografije i uz to prateću opremu neke bliceve, čitače kartica, baterije, stalak, dodatne objektive. Ranac spada u deo te dodatne opreme i platio sam ga 120 eura.

Prošle godine sam organizovao 4 predavanja o radu na Internetu u Apatinu i finasirao dolazak gostiju. Na prva tri su bili gosti - predavači Ivan Minić, Dragan Varagić, Ivan Bjelajac, dok su na četvrtom predavanju bila dva gosta - predavača Miloš Milić i Vukašin Stojkov.

I na kraju ne najmanje značajno je da imam registrovanu firmu skoro dve godine, a to znači samo legalan softver na mašinama i plaćanje doprinosa/poreza što na godišnjem nivou izađe oko 2 500 eura.

90% zarade dolazi od sajtova koje imam i gde zarađujem od prikaza oglasa, a ostalo od servisiranja računara i povremeno što napravim neki sajt. Ako se neko pita kako da nauči nešto što bi mu moglo koristiti, ja koristim Lynda.com kurseve.
Thanks given by (3): Loxo, Raymond, vandanic
16-02-2015, 11:43 AM
Renovirao kucu, znaci laminat, plocice u hodniku, nova kutna garnitura, novi LCD TV, novi mobitel, kompjuter mi je opremljen do maksimuma itd. U skorijoj buducnosti planiram raditi vikendicu...

Best Juicers In 2019
Super Mario Igre
Bose Solo 5 Review
Fireboy And Watergirl
16-02-2015, 11:56 AM
Platio pola putovanja u Spaniju (maturalna ex.), kupio novi laptop i dosta novaca sam potrosio na neke druge stvari Smile

Planovi u buducnosti su dosta veci, truditi cu se pa nadam se da ce biti uspjeha Smile
16-02-2015, 02:16 PM
Kupio PC, platio kurs njemackog, trosim povremeno, sada trazim neki auto da kupim i 7 tona uglja za sledecu zimu Smile.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
16-02-2015, 02:57 PM
IM-om se bavim dosta dugo, tako da sam i dosta stvari kupio, a i zivim od toga. Da ne nabrajam sitnice, od konkretnijih stvari kupio sam nekoliko telefona, 2 laptopa, 2 desktop racunara - najnoviji (i7, 16 gb rama, tecno hladjenje, 512 SSD, 2x3TB HDD, GTX 780), 2 TV-a (ovaj noviji 55'' UHD 4k), nekoliko monitora, nekoliko automobila (preprodavao sam pa zbog toga nekoliko, inace vozim samo jedan Biggrin), placam skolarinu za fakultet (1800e godisnje), renoviranje kuce, nov namestaj u sobi, kancelariju, 2 klima uredjaja, putovanja (cesto putujem), ima verujem jos krupnih stvari, ali ne mogu sada da se setim.

Ne volim ovako nesto da pisem, ali vidim da ljude to motivise, pa eto i ja da doprinesem.
Nisam nesto aktivan na ovom forumu tj uopste na forumima zbog nedostatka vremena. Ali nadam se da cu naci vremena od sada da pomognem malo novim clanovima, posto vidim koliko je tesko za nekoga ko tek pocinje da se snadje zbog kolicine dezinformacija koje sire pojedini domaci "marketari".
17-02-2015, 07:07 PM
Mobilni telefon za sada Smile Smile Smile
17-02-2015, 08:02 PM
Ova mi tema nekako lici na one emisije gde razne pevaljke i starlete,pokazuju sta su kupile i sta imaju Smile
17-02-2015, 08:22 PM (This post was last modified: 17-02-2015 08:23 PM by rakicko.)
(17-02-2015 08:02 PM)sunbeach Wrote:  Ova mi tema nekako lici na one emisije gde razne pevaljke i starlete,pokazuju sta su kupile i sta imaju Smile

Samo sto je poenta pesme teme da ljudi ne odustaju od internet zarade, a to ce shvatiti kada vide da ima ljudi koji legalnim putem zaradjuju novac. Posebno gde se ja krecem, tu kao da za internet zaradu nije culo, sumljaju da od toga ima nesto, pa ovo je jedan od nacina da pocetnici veruju da mogu nesto na internetu da zarade, ne samo da vise na fbu i da budu prevareni.

Da lici, lici, ali nemoj da obeshrabrujes ljude od komentara, avetinjo. Smile

Thanks given by (1): novii
17-02-2015, 08:30 PM
Bilo bi dobro i da se da neki primer na osnovu cega se to zaradilo: od sajtova,pisanja,prodaje...to bi ljude koji pocinju vise zanimalo.
Thanks given by (2): rakicko, EuforijaKg
17-02-2015, 09:02 PM
Ja sam kupio telefon (Galaxy S4),graficku R7 260x,jos 8gb rama,kancelarijsku fotelju,garderobu (jakne,dukserice itd ),fotoaparat Canon 600D,stativ,veci kavez za papagaja (lol ;D)...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  I Work Online - za sve internet preduzetnike :D JelenaM 1 5,420 17-02-2016 08:00 PM
Last Post: tryengraved
  Internet zarada Harlem shake Srdjan87 3 6,201 11-06-2013 10:21 AM
Last Post: erik
  Samofinansirajući Zaposleni Internet Marketing Menadžer Igor Tomić 5 2,643 26-11-2012 02:01 PM
Last Post: asikovac
  Internet riddles (mozgalice) AboNe 2 2,651 19-04-2011 09:23 PM
Last Post: AboNe
Tongue Nova internet zvezda-Sladjana Zdravkovic boboca 9 6,574 18-03-2011 07:51 PM
Last Post: montozza
  Sprdnja na račun "brze zarade" :D InFlames20 7 2,930 02-12-2010 07:31 PM
Last Post: Nebuloze
  Iskon Internet Davor Bomestar 11 6,123 17-05-2010 11:31 AM
Last Post: Davor Bomestar
  Da li internet zaradu shvaćate ozbiljno ili više kao hobi? InFlames20 36 8,756 29-09-2009 04:30 PM
Last Post: m4ster

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)