Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Vakcina, politika...
29-01-2015, 06:50 PM (This post was last modified: 30-01-2015 12:46 AM by Igor Tomić.)
[split] Vakcina, politika...
Moram da se ubacim, stvarno mi je dosta ove budalastine u Srbiji koja je uzela maha o tome da vakcine izazivaju autizam. Ta ideja je potekla od coveka koji je prevarant i koji je zbog manipulacije podacima u svojim istrazivanjima izgubio pravo da se bavi medicinom. Evo edukujte se na wikipediji umesto kod nadrilekara i travara:
http://en.wikipedia.org/wiki/MMR_vaccine_controversy

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-01-2015, 07:29 PM (This post was last modified: 29-01-2015 07:38 PM by freemind.)
RE: Informativni portal?
(29-01-2015 06:50 PM)harnemo7007 Wrote:  Moram da se ubacim, stvarno mi je dosta ove budalastine u Srbiji koja je uzela maha o tome da vakcine izazivaju autizam. Ta ideja je potekla od coveka koji je prevarant i koji je zbog manipulacije podacima u svojim istrazivanjima izgubio pravo da se bavi medicinom. Evo edukujte se na wikipediji umesto kod nadrilekara i travara:
http://en.wikipedia.org/wiki/MMR_vaccine_controversy

Idemo u off, ali tvoj post vredja zdravu pamet. Ako zaista vakcina izaziva bolest, i to kriju, naravno da ce kontrolisati i informacije na wikipediji. Kada bi se zvanicno objavilo i dokazalo da vakcina izaziva bolest , da li znas kolike bi bile milionske tuzbe, koliko bi vaznih ljudi zavrsilo u zatvoru a neki bi bili i pogubljeni?

Ne kazem da je tacno bilo sta, ali farmacija je deo sistema tako da dajes link od medija koji uredjuje(dozvoljava ili ne objavu) sistem . To sto navodno svi ljudi mogu da wikipediju uredjuju i objavljuju postove na istoj, ne znaci da je to relevantno, niti to sto tamo ima 100000 tacnih informacija, ne znaci takodje da je i ova tacna.

Verovatno si ovako zustro branio i vakcinu za svinjski grip, ali su na kraju morali da popuste i priznaju gresku i neke beznacajne likove posle zatvorili i sve se posle zataskalo.
29-01-2015, 07:44 PM
Nisam ja branio vakcinu svinjskog gripa i mislim da su za to bacene pare u Srbiji na 2 miliona komada vakcina. Ali tvoje rezonovanje vredja zdravu pamet, razmisljas upravo sablonski kao svako ko zeli da veruje u neku teoriju zavere. Ako ne verujes Wikipediji a ti izvoli pa proveri te navode negde drugde. Pretpostavljam da si ti od onih koji veruje u HAARP i da ljudi nisu bili na Mesecu...

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
29-01-2015, 08:09 PM (This post was last modified: 29-01-2015 08:13 PM by freemind.)
(29-01-2015 07:44 PM)harnemo7007 Wrote:  Nisam ja branio vakcinu svinjskog gripa i mislim da su za to bacene pare u Srbiji na 2 miliona komada vakcina. Ali tvoje rezonovanje vredja zdravu pamet, razmisljas upravo sablonski kao svako ko zeli da veruje u neku teoriju zavere. Ako ne verujes Wikipediji a ti izvoli pa proveri te navode negde drugde. Pretpostavljam da si ti od onih koji veruje u HAARP i da ljudi nisu bili na Mesecu...
Vidim da znas i broj vakcina koji je kupljen u Srbiji. A sto samo dajes podatke za Srbiju, valjda je vakcina koriscena i kupovana po celom svetu.

Pricas o "bacenim parama" tako, kao da kritikujes komsiju sto je uzeo bespotrebno novi par italijanskih cipela, te bacene pare su bacene jer je celokupna javnost od medija i tvoje wikipedije do zdravstvenih ustanova vristala da se svi moraju vakcinisati
29-01-2015, 09:16 PM (This post was last modified: 29-01-2015 09:21 PM by neonest.)
(29-01-2015 07:44 PM)harnemo7007 Wrote:  Nisam ja branio vakcinu svinjskog gripa i mislim da su za to bacene pare u Srbiji na 2 miliona komada vakcina. Ali tvoje rezonovanje vredja zdravu pamet, razmisljas upravo sablonski kao svako ko zeli da veruje u neku teoriju zavere. Ako ne verujes Wikipediji a ti izvoli pa proveri te navode negde drugde. Pretpostavljam da si ti od onih koji veruje u HAARP i da ljudi nisu bili na Mesecu...

Harnemo7007 vidi cenim te i postujem, nemoj da se naljutis, ali ovih dana mi dignu zivac bas takvi poput tebe. Ljudi koji znaju jednu informaciju i pocnu da na osnovu te informacije pametuju. Evo ja sam duze u tome i mogu ti pricati do sutra dati 1000 dokaza, kod tebe to nece vredeti ti ces i dalje na osnovu te tvoje jedne informacije da tvrdis to sto hoces, zato ne bih odlazio u OFF niti bih te ubedjivao, samo cu ti reci da u Italiji se vodi preko 1000 spora bas oko toga pa su mnogi dobili novac jer su dobili na sudu... MMR vakcina je puna zive, a toksini koji se nalaze u zivi se mogu porediti sa onim u uranijumu. Ne bih dalje da pricam ja se ne borim da se vakcine poptuno ugase, ali se borim da postoji mogucnost da potpises da ne zelis da ih primis kao u svim sredjenijim drzavama. U nemacku se ne potpisujes kad neces da ih primis nego kad hoces, potpisujes jedan dokument u kome pise "ja zelim da primim vakcinu i upoznat sam sa svim nus pojavama i prihvatam rizik". Zasto to kod nas ne postoji, nego dodju u skolu i sve izvakcinisu da roditelji ni ne znaju o cemu se radi.

Kazem ti tuzili su neke kompanije i dobili na sudu, konkretno znam za Italiju a bilo je i u drugim drzavama. Sto se tice HAARP-a bavim se elektronikom, on postoji na Aljasci, u Sbriji nema i to su gluposti, da li moze da utice na promenu vremena teoretski da ali da li je to omoguceno to se ne zna. Ako znas od cega se sastoji jonosvera, kako funkcionisu talasi na Amlitudnoj modulaciji (AM) mozda bi doso do ovakvog misljenja koji sam ja rekao, teoretski moze ali dokle je dosla tehnologija ja ne znam.

Znaci ne zelim da te ubedjujem, ali se ne petljaj u stvari koje ne razumes. Ta nadri lekarka, je radila u 7 drzava kao doktor, ima 2 diplome fakulteta, i sigurno zna mnogo vise od tebe i mene. Tesko je poverovati ali ne radi u Kuvajtu od kada je krenula prica sa vakcinacijom, i to je to. Dala je otkaz. Tesko je to shvatiti danas u svetu u kome se ljudi prodaju za saku dolara.

Kod nas u mom kraju 90% medicinskih sestara zavrsili ubraznu srednju skolu. Kada sam video devojku koja tamo radi a znam je iz srednje tehnicke skole koja je ponavljala 1. godinu nabivsi 11 keca sto je redak primer u svetu, ja sam se prekrstio. Ali zasto i ne bi radila? Doktori danas sam kljokaju pacijente lekovima, jer bas te farmaceutske industrije ih vode na letovanja, placaju im seminare, i tako dalje.

Zato bih te molio da se vratimo na temu jer ako ovde krenemo da pricamo o svim aktuelnim desavanjima, to na nista nece liciti.
29-01-2015, 09:56 PM
Dođoste vi do religije, politike i (anti) vakcinacije. Ovim tempom približavate se i Godvinovom zakonu Biggrin

Hello there young padawan :)
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)