Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Link Building Priručnik
» Kako da napravite Link Building kampanju
04-11-2014, 12:18 PM
Link Building Priručnik
Pozdrav Forumaši,

hoću sa vam da podelim post koji sam napisao na temu Link Bildinga. Post obuhvata korake neophodne da se napravi jedna kvalitetna Link Bilding kampanja. Post možete preuzeti sa sajta u .pdf formatu kao "Mali priručnik za Link Building-Off Page SEO". Post se bavi isključivo White Hat tehnikama i sadrži dosta korisnih alatki i sajtova za SEO.

Pošto ne mogu da postavim link dok ne budem imao 10 postova, okačiću .pdf file, pruzmite, pročitajte i dajte povratnu informaciju.

Pošto je literatura na temu SEO Link Building na srpskom veoma oskudna, nadam se da će ovaj post biti svima od koristi.

Voleo bih da čujem vaše komentare pa samo navalite.

Attached File(s)
Mali priručnik za Link Building.pdf
File Type: .pdf
Downloaded: 682 times
Size: 1.42 MB

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): robi052
04-11-2014, 01:24 PM (This post was last modified: 04-11-2014 04:26 PM by Hellas.)
RE: Link Building Priručnik
Desant na Drvar.

Znaci ti si se odlucio na Link building forumima Smile. Ides sa ovim clankom po wembaster forumima pa bice link, ako nista, bice link iz PDF-a.

Kad se registrujes na forum prvo se predstavis, malo caskas sa nama, das koji odgovor ili pitas nesto. Ovako imam osjecaj da nam samo hoces prodati nesto i iskoristiti ovu malu zajednicu. U principu ako nista bar se pravi da te interesujemo, a iza ledja sta god kazes, ono sto ne znamo nece nas boliti.

Sto se tice samog clanka, mislim da je povrsan. Autor je anonimus, sajt autora napravljen za dzabaka na Wixu, ne rangira ni za sta, onpage seo nula. Mislim ako hoces ljudima govoriti kako da rade nesto onda moras imati neki dokaz i primjer da je to tako sto ti pricas i govoris.

U principu nije sve lose. Tekst je obecavajuci, ima potencijala Smile.

p.s. Znal neko kad je bio zadnji PR update i kad je sledeci i hoce li biti sledeceg uopste?

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (3): JelenaM, Drenova, vandanic
04-11-2014, 02:03 PM
(04-11-2014 01:24 PM)Hellas Wrote:  p.s. Znal neko kad je bio zadnji PR update i kad je sledeci i hoce li biti sledeceg uopste?

Izgleda im PR update-i više nisu zanimljivi. Bacili su se u biznis sa pravljenjem zoo vrta, još nekoliko životinja im samo fali Biggrin
Thanks given by (1): tryengraved
04-11-2014, 02:05 PM
Naslov je, naravno, više nego primamljiv,
no bojim se da će ipak sve biti ovako kako Hellas kaže. Smile

Njihova domena netmediastar.com ima 0 backlinkova (po SEOquake) Sorry a uči nas o istima?
Točno je da je domena iz Travnja (April) ove godine, tako da vjerojatno ovi iz netmedia.com nisu još ni čuli za vas. Smile
Kada se to dogodi, možete se samo nadati da ovaj detalj neće prerasti u veliki problem, Sorry tada nažalost nećete stići ni razmišljati o backlinkovima.
O brandovima i raznim krađama autorskih prava i imena bilo je, jasno, (mnogo) govora i na ovom Forumu. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
04-11-2014, 02:28 PM (This post was last modified: 04-11-2014 02:29 PM by galesensei.)
(04-11-2014 01:24 PM)Hellas Wrote:  Desant na Drvar.

Znaci ti si se odlucio na Link building forumima Smile. Ides sa ovim clankom po wembaster forumima pa bice link, ako nista, bice link iz PDF-a.

Kad se registrujes na forum prvo se predstavis, malo caskas sa nama, das koji odgovor ili pitas nesto. Ovako imam osjecaj da nam samo hoces prodati nesto i iskoristiti ovu malu zajednicu. U principu ako nista bar se pravi da te interesujemo, a iza ledja sta god kazes, ono sto ne znamo nece nas boliti.

Sto se tice samog clanka, mislim da je povrsan. Autor je anonimus, sajt autora napravljen za dzabaka na Wixu, ne rangira ni za sta, onpage seo nula. Mislim ako hoces ljudima govoriti kako da rade nesto onda moras imati neki dokaz da je to tako sto ti pricas i govoris.

p.s. Znal neko kad je bio zadnji PR update i kad je sledeci i hoce li biti sledeceg uopste?

Moram da primetim da ste prilično neprijateljski raspoloženi, moj jedini cilj je bio da podelim nešto oko čega sam se potrudio i dobijem povratnu informaciju od ljudi koji se time bave.
Vi mi preporučujete da (malo caskas sa nama, das koji odgovor ili pitas nesto), cisto reda radi da bih mogao da postavim link. Da sam to želeo to bih i uradio.
Jos jedna preporuka (bar se pravi da te interesujemo)?!?

Ono sto sam hteo to sam i napisao u postu, da dobijem povratnu informaciju, tako da ću sa zadovoljstvom prihvatiti ovaj deo

04-11-2014, 04:20 PM (This post was last modified: 04-11-2014 04:20 PM by Hellas.)
(04-11-2014 02:28 PM)galesensei Wrote:  
(04-11-2014 01:24 PM)Hellas Wrote:  Desant na Drvar.

Sto se tice samog clanka, mislim da je povrsan. Autor je anonimus, sajt autora napravljen za dzabaka na Wixu, ne rangira ni za sta, onpage seo nula. Mislim ako hoces ljudima govoriti kako da rade nesto onda moras imati neki dokaz da je to tako sto ti pricas i govoris.

Moram da primetim da ste prilično neprijateljski raspoloženi, moj jedini cilj je bio da podelim nešto oko čega sam se potrudio i dobijem povratnu informaciju od ljudi koji se time bave.

Sad kad si primjetio vjerujem da ces modifikovati taktiku pa ce povratne informacije i reakcije vjerovatno biti povoljnije.

Samim ovim smo ti pomogli da ti svaka sledeca link building taktika bude efikasnija i lakse prolazi.

Ne moras da nam se zahvaljujes, jos ces ti postati vrijedan clan i smijat se sa nama za koji mjesec, godinu, kakvo si otvorenje imao Biggrin.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  New Link Building Method tiffanyharrisca 0 2,536 14-06-2018 10:57 AM
Last Post: tiffanyharrisca
  SEO - Link Building Direktorijima Davor Bomestar 51 33,756 24-09-2016 10:12 AM
Last Post: krleee
  Link building sa blog postovima Lakisa94 10 5,720 08-06-2016 01:45 PM
Last Post: kres0
  Link Building Taktike koje savjetuje Neil Patel Davor Bomestar 4 5,699 07-09-2015 06:19 PM
Last Post: ekibum
  SEO - Link Building Forumima Davor Bomestar 40 29,434 02-09-2015 02:16 PM
Last Post: cwvps
  SEO - Link Building Blog Komentiranjem Davor Bomestar 31 27,290 02-09-2015 01:20 PM
Last Post: cwvps
Rolleyes SEO Link building Manuel16 9 5,402 13-08-2015 11:33 AM
Last Post: shulk
Star Besplatan Link Building alecmreza 29 14,366 06-05-2015 01:25 AM
Last Post: Igor Tomić

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)