Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon srbija telefonska verifikacija
31-10-2014, 11:48 PM
Amazon srbija telefonska verifikacija
Pri procesu za prijavu za affiliate trazi verifikaciju telefonom gde trebas da ukucas pin. Kada ukucam broj telefona sa sve +38165... kaze da ne mogu da me dobiju.. Jel se neko susretao sa ovim problemom?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-11-2014, 09:12 AM
RE: Amazon srbija telefonska verifikacija
Jesi probao sa fiksnim? Ja sam davno to radio, a mislim da sam stavljao fiksni. Automatski te nazovu i izdiktiraju par brojeva. Mada ja sam to radio za prodaju na Amazonu. Meni su tražili da im šaljem i nešto putem faksa.
01-11-2014, 09:58 AM
Nazalost nemam fiksni. Ali sam probao sa dva razlicita mob. Videcu danas opet da pokusam
01-11-2014, 10:25 AM
Ja sam verifikovao mobinim telefonom. E, sada, možda su u međuvremenu to promenili.

Free Classfieds Biz | Parfemi SRB | Citati o uspehu
Visit this user's website Find all posts by this user
01-11-2014, 10:43 AM
(31-10-2014 11:48 PM)slnet Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pri procesu za prijavu za affiliate trazi verifikaciju telefonom gde trebas da ukucas pin. Kada ukucam broj telefona sa sve +38165... kaze da ne mogu da me dobiju.. Jel se neko susretao sa ovim problemom?

Ja koliko se secam ne ide +, vec samo kucas broj 381... ili cak mozda kucas i samo 65... u slucaju da je biranjem Srbije on vec prepoznao nacionalni pozivni 381. Probaj tako.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)