Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wordpress themes and plugins affiliate
20-09-2014, 11:36 PM
Wordpress themes and plugins affiliate
Pozdrav preduzetnici,

Da li ima zaintresovanih za pravljenje para affiliate-om za wordpress teme i pluginove? Podizem sajt koji ce raditi na konceptu 5 kategorija: WP teme, WP pluginovi, WP VS, WP Code i WP Marketing. Kao sto kategorije kazu radice se tekstovi tipa: 5top tema za hotele, 5top tema za directory, Review 1 Teme, Top3 Plugins for SEO, Ninja Popup Plugin, Custom kodovi za WP, i marketingski trikovi ili ideje. To je tematika sajta. Na tim Review-ovima radice se affiliate linkovi za ThemeForest i sl. sajtove.
Kako jedan covek ne moze da napravi kvalitetan sadrzaj celog takvog sajta, pitam se da li je neko zaintresovan da ucestvuje kao autor na sajtu. Svako, ukljucujuci i mene, bi radio svoje tekstove, svoje affiliate linkove i zaradjivao svoje pare od svojih tekstova. Ali bi radili na istom sajtu kako bi dobili na jacini. Sajt je na engleskom naravno.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-10-2014, 11:16 PM
RE: Wordpress themes and plugins affiliate
Sajt je podignut, treba da se radi jos malo na sredjivanju teme, ali to posle, prvo malo kontenta. Trenutno pisemo ja i drugar na njemu, ako je neko zaintresovan svi su dobrodosli. To funkcionise ovako:

Napravis nalog besplatno na themeforest.net . Oni daju 30% kada neko kupi temu ili plugin preko tvog linka.
Pises ili o Wordpress temama ili o pluginima sa ThemeForesta i stavljas afiliate linkove svog naloga tako da sva zarada ide tebi. Radis link building za svoj post. Naravno bez ludackih spamova.

Temu teksta mozete istrazivati sami, a mogu i ja da Vam dam neke nisko-konkurentske sobzirom da sam uradio fino istrazivanje.

Kako to izgleda mozete videti ovde: wordpress-review.com/best-seo-plugin-for-wordpress
29-10-2014, 11:29 PM
Da li si zainteresovan da to radim ja preko mog sajta iz potpisa?

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
29-10-2014, 11:54 PM
Kako mislis preko tvog sajta?
29-10-2014, 11:55 PM
Mislio sam da ti imas neki svoj affilate ali tek sada vidim da ti trazis nekog da na tvom sajtu postavlja svoj afillate Biggrin

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
30-10-2014, 12:02 PM
Slabo dizajnirana stranica i sa veoma losim korisnickim dozivljajem,a pogotovo sto se bavi wordpressom...

Opal Opacity Anonymity Suite Opaque Addresses
30-10-2014, 12:43 PM
Kao sto rekoh prvo kontent, posle dizajn Biggrin Dzabe trositi vremena na dizajn bez jedno 10 tekstova, takva je tema(magazine) da se ne moze ni lepo odraditi layout homepage-a bez 10ak tekstova.
30-10-2014, 03:49 PM
(30-10-2014 12:43 PM)slnet Wrote:  Kao sto rekoh prvo kontent, posle dizajn Biggrin Dzabe trositi vremena na dizajn bez jedno 10 tekstova, takva je tema(magazine) da se ne moze ni lepo odraditi layout homepage-a bez 10ak tekstova.

Da jeste, WP ne moze dobro da se sredi ako nemas 10-20 clanaka pogotovu ove fine teme zato sam ja na svom sajtu iz potpisa pre nego sto sam ga pustio u rad prvo napisao 15 clanaka, onda sve sredio a tek onda krenuo sa poslom. Sad sam malo stao posto nemam toliko vremena ali sam jako zadovoljan Biggrin

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Trixxs trazi iskusne affiliate i pocetnike,procitajte korijenko 0 1,243 03-10-2018 12:06 AM
Last Post: korijenko
Icon4 trazimo affiliate,obavezno pogledajte korijenko 0 884 09-08-2018 01:33 PM
Last Post: korijenko
Icon4 Tražimo ljude! Affiliate marketing posao! žžžž 0 938 08-08-2018 12:04 PM
Last Post: žžžž
  Affiliate programi - pomoc ca$hflow 7 2,023 11-06-2018 12:32 PM
Last Post: ca$hflow
  Amazon Affiliate na Pinterest-u Breitling 0 1,714 10-10-2017 02:17 AM
Last Post: Breitling
  Kako napraviti online affiliate proizvod? revealed 2 10,030 28-09-2017 12:25 AM
Last Post: qqlele
Smile Zetaniche - Affiliate network / program Stacy90 2 1,657 08-09-2017 12:46 PM
Last Post: Stacy90
  SFI affiliate program seastar78 4 5,944 16-04-2017 09:02 PM
Last Post: Loxo

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)